zie je wel zie je wel zie je wel zie je wel zie je wel zie je wel zie je wel zie je wel heheheheeeee!
Hebben jullie trouwens altijd alleen maar menstruatiekrampjes rond ongi, of ook als je ei voelt en tussen ei en ongi in?
@the lady, ik wacht gewoon af... mijn cyclus ziet er elke ronde zo anders uit, de ene keer voel ik niets, dan heb ik 4 weken aan een stuk buikpijn, het verschilt enorm. ik hoop natuurlijk ontzettend dat het deze maand raak, voor mijn gevoel hebben we goed geklust, hoe lang mijn cyclus ook is!
Nou kan je vast lekker slapen meisje! En als er dan morgen nóg niks in je onderbroek zit, begint je dag in ieder geval goed en kun je lekker doorgaan met de goeie hoop! Slaap lekker!
Ja ik ben weer blij! Hihi! Moed nog niet opgeven...! Ik blijf duimen voor mezelf Maar ook voor de anderen natuurlijk! Ik heb nu hele tijd al ongi krampen, vanaf mn ei. Vorige rondes weet ik zo niet meer... Alleen op mn NOD zelf als ik mij goed herinner. Weet het niet goed meer! Ga nu naar bed! Had beloofd aan mn vent om meteen na babyboom te gaan slapen (is al meer dan een half uur geleden denk ik!) Goed dat hij vast slaapt, hopelijk maak ik hem niet wakker...
@heitje, zie vorig bericht, heb het allemaal al gehad, bij wilt het dus niets zeggen wanneer ik waar pijn heb....
@heitje Meestal heb ik ongipijn de dag zelf voor mijn ms doorbreken. en dan 3 dagen lang. Nog nooit gehad van ei naar nod op. Wel steekjes, zoals nu, altijd op dezelfde plaats. Ei was links, steekjes rechts. @ yootje, ik herken dat, mijn cyclus is ook telkens een verrassing.. wel niet erg fijn vind ik. Je kan idd niks anders doen dan afwachten!
Hoi Hoi, Ik heb weer een beetje bijgelezen. Vandaag even lekker genoten van het weer en de zon natuurlijk. Heerlijk met een boekje langs de waterkant gezeten met mijn Doggie. Krijg ik ineens van een vriendin de opmerking heey je (.)(.) lijken veel groter geworden. Ook ben ik van de week smorgens ineens misselijk door een vreemd luchtje geworden en ik al kokhalsend naar de wc........ stieken hoop ik dat het zo ver is.......... Ik wil graag testen maar MOET van me Zelf nog even wachten Zucht.... Vandaag nog zwanger dames bij gekomen? Het is nl zo veel bij te lezen. hihi Zag wel dat Leeuwtje zwanger is en Angel SUPER gefeliciteerd zeg. En natuurlijk voor alle andere dames ook. Groetjes Lynette
Ja ik vraag dat omdat ik echt van die ongi-krampjes heb...ook in mn doos eigenlijk van die krampjes...heb ik normaal alleen maar als ik ongi ben. Ik ga het ff noteren op menstruatiekalender.net Misschien dat ik dan na een tijdje een patroon ga ontdekken!
tis idd wel handig om dat te voelen maar kan ook vervelend zijn... gisteren kreeg ik ineens een erge pijnsteek op het werk waardoor ik bijna dubbelklapte..... beetje vervelend maar goed je weet wel wanneer je moet klussen
Heheh Heitje, dat doe ik ook! Wel superleuk idee he, die kalender? Staat inmiddels ook goed vol bij mij... steeds op zoek naar er patroon ook... maar volgens mij IS er gewoon geen patroon!
ik vul hem ook in die kalender, alleen zet ik mijn pijntjes er niet bij. alleen mijn menstruatie en gemeenschap. oh ja... en verjaardagen heb ik erop staan.