Genoeg gegokt! Ik ga ff met de buurman overleggen over wat voor luchtkasteel het gaat worden. Ik denk de survivalbaan. (kan ik zelf ook ff gek meedoen) En het wordt BBQen van A-Z mmmm heb er nu al zin in!
ja maar waar kom je nu vandaan.... Maarheeze, leende, heeze, Geldrop (oh dat gaat weer richting het oosten).... Borkel, dommelen, schaft ehummmm.... als je 't niet wilt zeggen hier op het forum pb me maar
Ach Bianca, wij weten toch beter!! Wij gaan gewoon naar het straatfeest in Maarheeze en gaan ook lekker die stormbaan doen!! BB10: Kris steekt haar vinger weer op..... "Mogen wij ook komen???"
@Kris 34 en Bloempje83.... ja... we gaan naar 't straatfeest in Maarheeze.... gezellig. Pilske erbij, beetje zeveren... ach dat lukt wel BB10... woon je in Maarheeze of ook gezellig in Valkenswaard?
ik kom zelf uit Woerden (heb er tot mijn 23e gewoond). Ik heb in Utrecht gestudeerd... en nu ben ik import brabander & woonachtig in Valkenswaard.
Wordt voor ons allemaal misschien wel alcoholvrij bier! Wanneer is dat feestje eigenlijk? BB10 here we come!
o ja... ik ben er zo van tussen. Werkdag zit er op. Nou wat heb ik veel gewerkt vandaag. tjsonge jonge jonge... heb meer op zwp gezeten dan in het programma van mijn werk...
Mijn man is een echte Weertenaar, mar is gezellig bij mij in Sittard komen wonen, 3 kwartiertjes tot uurtje bij jullie vandaan, behalve als mannetje rijdt dan is het maar een half uur haha
Ik ben import Overijssel. Woon er nu 7 jaar, maar woon liever in me oude woonplaats hoor. Wie weet in de toekomst nog eens terug !
Ik ga hier zo afsluiten en met de metro naar huis. Ik zal vanavond wel weer van de partij zijn! Eet ze voor strakjes!!
Mannetje heeft net gebeld dat hij klaar is en onderweg is naar huis dus ga eten aanzetten en tafel dekken, nu kom ik echt, echt niet meer tot vanavond denk ik Fijne avond alvast, smakelijk en tot strakkies!!