Hoi Allemaal, Dit is de eerste keer dat ik me laat zien op een NOD forum. Ik weet namelijk niet wanneer die moet komen. Ik zal ff kort het verhaal vertellen: In november gestopt met de pil, niet ongi geworden maar wel in feb. 5wkn zwanger getest. 7maart een mk, en pas 18 mei opngi geworden. Ik hoop dus nu dat de hormonen opgehoepeld zijn, en dat mijn lichaam zelf het werk kan gaan doen. En ik hoop dus ook dat ik eind juni ongi wordt. (of zwanger ben natuurlijk!! ) Maar daar hopen we maar niet te veel op. Ik zit nu dus in de 2e ronde (toch?) : Ik wens jullie allemaal een vruchtbare maand toe, en laat het maar gauw raak zijn. Liefs kit
Jij ook Loeki, want ik las dat het bij jou ook allemaal niet zo regelmatig verloopt Om gek van te worden!! Veel succes.
Lang genoeg... ! Ga zeker al wachten tot me uiterste cyclusdag en dat zijn er 28... dus dat zou maandag zijn ! Maar meestal word ik ongi op van die speciale dagen ... Wedden dat het deze keer Pinksteren wordt !
Dat gevoel bekruipt mij ook regelmatig met onze al 14( ) rondes..... We moeten hoop blijven houden meiden!!!! Marian
Dankje Indy ! En nee An ze zijn er nog steeds niet ! Erg hé en toch wel weten dat ze gaan komen ... nou waarom komen ze dan niet GRrrrrrr !!! En Loeki ben ik jou daarnet nt tegengekomen ??? Ik zat in die helicopter !
hmm nou voor mij in ieder geval wel weer een volgende ronde en megabuikpijn en de wereld werkt me ook al continu tegen... en verder krijg ik zo nog bezoek EN moet ik op verjaarsvisite vind het nu al een rotweekend ;( eens kijken of ik het straks met het bezoek een beetje kan rechttrekken
Ah, was jij dat Stientje. Kijk je wel uit waar je vliegt. Ga niet te ver, anders val je misschien over het randje.
Ik zit al klaar in mijn parachute om er uit te springen.... Blijf jij nog maar even 9 maanden rondvliegen... ik plaats wel een tank id lucht !
Haha, nou ik wil best even bij tanken hoor, ik heb nu al drie dagen flink de griep, ben helemaal leeg. Totaal geen energie meer. Balen Saskia, sterkte dit weekend.
Jammer Silly, op voor de volgende ronde...hoeveelste is het voor jou? Ik ben met de 5e ronde bezig, maar door mijn onregelmatige cyclus is er niet echt een NOD vast te stellen.
Stien!!!!!!!! Ik zei toch dat je weg moest blijven. En dat blijf je dus ook lekker Ik duim voor je meis!!
hoi jody ik hoop voor je dat je een regelmatige cyclus gaat krijgen en dat inderdaad een regelmatige cyclus krijgt en daarom heb ik ook geen pil meer ik heb er geen problemen mee gehad toen ik er mee stopte en lees dat het allemaal niet goed gaat maar mischien ligt het aan de pilmerk ik weet niet meer hoe die van mij heette maar het was een lichte pil Indey
Een hele dikke knuffel aan iedereen die doorschuift naar de volgende ronde! En Stientje, SPANNEND!! Nog steeds niets van duiveltjes?? Oow ik hoop het zo voor je!!