@BB en Goofychick. Wat hebben jullie een mooi temp kaartje!! Hoop dat dat veel goeds betekend. De mijne schommelt heeel veel vergeleken met die van jullie. @hanna mom. Vervelend voor je meis. Je temp was ook behoorlujk gedaald zag ik. Maar misschien ook wel fijn om te wete dat je lichaam weer werkt zoals het hoort en dan kun je wat gerichter klussen misschien. Succes in de volgende ronde. Waarschijnlijk zullen we daar ook samen inzitten.
vanmorgen bij het opstaan bleek ik ongesteld te zijn, ik mag dus helaas op rood :x dames op roze: gefeliciteerd! dames die op hun ei wachten of al op het wachtbankje zitten: ik duim voor jullie dames op rood: dikke knuffel en 2012 wordt een knaljaar!!!
Hoe temp jij Rammetje??? Want die had ik ook toen ik met mijn oudste tempte, maar deed dat met een oorthermometer....
Oke....ik negeer alles.....ook dat ik opeens wel heel moeiijk naar de wc kan. Straks met jongste even een foto tussen de kerstbomen bij tuincentrum maken als het niet te druk is....(hmmmm met dit weer) maar we moeten uitnodiging versturen voor zijn eerste verjaardag.
@ Hanna, Enjoy en Moontje: Dikke knuffel voor jullie! Hoop dat de volgende ronde wel roze blijft! Neem een lekkere baaldag en haal wat lekkers, dat hebben jullie wel verdiend!
@goofy. Ik doe dat nu met een oorthermometer. Maar bij me andere cyclus heb ik dit niet eerder gezien. Heeft die oormethode wel geholpen bij je oudste?? En zag je dat patroon ook in de ronde dat je zwanger raakte??
Ohhh Geen livespel meer??? Tja, heb gisteren gemist he... Dusssss dat wist ik nog niet... Scheelt weer... Je doet nu alleen mee voor de fun tijdens de uitzending, of is er tijdens de uitzending ook helemaal niets meer???? Ik heb voor de volgende ronde; Marco; Sharon, Nora, Iris en Bart (Vindt Iris ver uit beter maar denk dat Marco toch voor Sharon gaat...) VanVelzen; Guy (tja groningen he... ), Wouter (vindt ik ook nog wel een winnaar enne je zal hem maar als leraar hebben...) en dan de 2 dames... Denk toch dat NL de heren eruit gaat stemmen... De dames vindt ik ook rare meiden maar goed.... Tot zover mijn lijstje.... Maarre ik sta dan 87 van de 40.000 nog wat.... Jij staat gewoon 8ste!!!!! Vindt dat toch wel een applausje waard!!! *KLAP*KLAP*KLAP*!!!!
Meiden ik lees veel berichtjes over mensen die op rood zijn gegaan Bah.. niet leuk Heel veel succes meiden in de volgende ronde Er moet wel wat meer roze bij hoor dames...
Moontje, wat naar Hannamom, rust maar goed uit! Jup, ik hoop dat het meevalt! Hetzelfde voor Enjoylife. Ik begijp de stress waar jullie in zitten helaas maar al te goed. Kit: volgende ronde dan maar? En beterschap! Hier past mijn oudste uitgelubberdste beha niet meer, ik heb wel ernstig last van PMS deze maand. Geen buikpijntjes meer gelukkig dus dat valt mee, alleen een spierpijnachtig gevoel, alsof ik mijn buikspieren heb overbelast. Nou, daar doe ik wel zo weinig mee dat dat vrijwel onmogelijk is Ik vraag me steeds af of ik vind dat het deze maand anders dan anders voelt omdat het ook anders ís of omdat ik dat wil voelen. Meiden, maak er een fijn weekend van. Lekker bijtanken en voor de positesters: feest!!! Zonder koffie, wijn of sigaret dan wel hè
@ Enjoy : jeetje wat balen zeg ! laat die sigaret je maar lekker smaken !! @ Mompelientje : wat moet jij vroeg op zeg voor je werk, zou ik echt niet kunnen. Respect ! @ BB : wat kun je winnen ??? @Hannamom en Moontje : ook superbalen !! Fijn weekend allemaal !!!
@Boulette balen hoor. @CVO1986 waar ben je? Een aangepaste lijst is wel prettig is makkelijker om te zien wat de stand van zaken nu is.
Iemand al iets van Jup gehoord?? Ik heb op haar kaartje geklikt en daar staat de temp van vandaag nog niet bij... Ik hoop dat ze goed nieuws heeft straks!
Van alles! Van die Samsung pads, 2 jaar gratis bellen bij Vodafone, kaartjes voor de liveshows, losse Samsungtelefoons etc. Doe mij die 2 jaar gratis bellen maar
@Betty B dat had ik ook gedaan en ik vrees dat het slecht nieuws is dat ze de temp nog niet heeft ingevuld....hoop dat ik ongelijk heb.
Hihihi, ik werk in de airport als vliegtuig wacht. Ik werk 3 uurtjes per dag (15 uren per week) maar ik moet elke dag om 4 uur opstaan. Ik vind mijn baan prachtig, ik zie vliegtuigen elke dag en het is niet ingewikkeld. Ik heb een smartphone en ik heb wat handige applications gedownload om zwanger te worden. (ik zal ze zo opnoemen ik heb mijn telefoon niet bij de hand) Ze hebben ook Fertility Friend applicatie Die ga ik gebruiken volgende jaar. Hier nog steeds geen ongi, als mijn cyclus echt precies precies is dan moet ik vandaag de ongi worden. Als ik niet vandaag wordt dan heb ik een cyclus van 29 dagen... wat nog niet eerder is gebeurd!
Ontzettend kut gevoel!!! super ongi geworden...soryy hoor maar ben echt teleur dacht dat gelukt was!!! su6 allemaal Liefs Karine
@Hopelessinlove: gefeliciteerd!!!! @ negatieftesters en dames die ongi zijn geworden: dikke , dikke knuffel! @ tempen tijdens zwangerschap: het wordt sterk afgeraden, omdat je lichaam, eenmaal zwanger, toch inderdaad erg druk in beweging is. Het geeft ook veel te veel stress, dus nie tmeer doen! @ Kipje: welkom! @ littledreamer: haai! Jah gaat wel hoor. Qua zwanger worden dus alleen minder ( zie onderstaande berichtje). Verder weinig te klagen @ Enjoylife.....jeetje...da's naar zeg! @ Betty: ik wens je een enorme éénmalige temp dip toe @ Moontje: Oh nee..jij ook??? Schiet mij maar lek! Vanochtend was mijn temp ineens wél hoog. Jammergenoeg was Lief er niet, die ligt met migraine thuis. Als ik mijn kaartje van FF zie, vermoed ik dat ie het kruis zal gaan zetten op donderdag of zelfs misschien nog vrijdag Véél te laat dus om onze kluspartij van zondagochtend vroeg nog enige kans te geven. En dan nóg snap ik het niet, want alle vruchtbare tekenen waren deze week ook echt rond maandag/dinsdag. Als er werkelijk zo lang zit tussen LH piek en eisprong moet er wel wat mis zijn. Want ik heb gister en donderdag écht geen vruchtbaar slijm gehad, sterker nog: ik had zo goed als geen enkele afscheiding. Nou ja..op naar de volgende maand dan maar ...
@pinkster : @ Hellen : ik snap ook weinig van je kaartje...sorry ! Kan er dus ook niks zinnigs over zeggen.