Zwijmel ben zo blij met mijn ipad, was kapot en heb een. Nieuwe van Apple gekregen terwijl mijn zoontje hem had laten vallen..... @hilli waarom wil je zo vroeg testen? Dan kan je alleen maar een tekeurstelling krijgen.
Pff, zit op dag 32 en heb al aardige testdrang! Langste cyclus was 36 dagen dus wil pas 1 december testen. Nog meer mensen die nu al verschrikkelijke aandrang hebben tot testen?
Haha dat had ik vorige maand en die daarvoor dus ook. Geloof dat ik er al een stuk of acht testjes doorheen heb gejaagd. Zonde eigenlijk! Het waren dan wel allemaal KV 2 voor 5 euro, maar toch Snapt Sam al wat meer van de Sint? Ik zie dat hij 7 maanden scheelt met joah. Die snapt er eigenlijk nog niet zoveel van Toch doen we net zo hard mee Je bent trouwens een van de eerste met je NOD! Spannend! Ben benieuwd wie op roze gaat straks
Wat fijn dat je een nieuwe hebt gekregen! Dat had ik ook ooit met een moederbord van mijn MacbookP. De garantie was al verstreken, maar toch gewoon een nieuwe gekregen. Apple is tof
Mijn vrijgezellenfeest was op mijn verzoek alleen een etentje met slechts 8 dames. Maar daarentegen was mijn bruiloft bijna nog groter dan die van William en Kate Wij hebben een 4 dagen durend feest gegeven in een hotel in de Algarve. Niemand hoefde iets te betalen dus toen wist iedereen niet hoe snel ze vrij moesten nemen en moesten boeken! Ik heb deze maand het klussen voor de verandering maar weer eens om de dag gedaan. Dag 6, 8, 10, 12 en 14 geklust. Ben benieuwd of het werkt. Morgen nog wel even een extra klusje voor de zekerheid want ik verwacht mijn ei eigenlijk morgen, maar aan mijn temp kaart te zien komt ie vandaag.
@jel123. Hier ook al zo'n testdrang hoor. In sept had ik bij 10DPO een posi-test. Daar zit ik vandaag ook op... Dus spanning is er wel maar wil ook wel weer wachten omdat de Gyn heeft gezegd dat ik mijn ongi 6weken na curettage kan verwachten (7dec) en een week daarna heb ik een controle afspraak dus ben benieuwd of ik me nog 3weken kan beheersen.... Moeilijk!!
Hoi meiden, ik kom me hier ook melden. Aankomende week heb ik na controle van mijn curretage. Ik heb in oktober een miskraam gehad die niet los kwam. Ook in augustus een miskraam met bijna 11 weken, dus ik hoop dat alles er goed uit ziet en dat we er weer voor mogen gaan. Als het goed is wordt ik 2 december weer ongesteld, dus de maand erna is 30 dec dan mijn NOD. Ik wacht nog even met mezelf op de lijst zetten, maar kom wel al gezellig mee kletsen. We hebben trouwens al 2 kids, dus we gaan voor de derde.
@bb. Als ik naar jou kaartje kijk denk ik inderdaad ook dat je ei vandaag komt. Veel klusplezier van het weekend! En inderdaad prachtige setting! Wauw
@BB Mooie trouwlocatie. Wij zijn ook in het buitenland getrouwd. @Bo12 welkom en ik hoop dat je gauw weer zwanger bent en het dan wel goed blijft gaan.
Dag dames! Lekker weekend allemaal gewenst. Voor de dames die aan het wachten zijn, houd vol!! En heb hoop. Voor de anderen, die wachten op hun ei, veel succes deze dagen. Gisteren heb ik zelf een ovu test gedaan, die was iets aan de lichte kant. Toch maar even ons best gedaan. Vandaag een rustdag En dan morgen weer een poging. En dan nog even een kort vraagje: Drinken jullie alcohol tijdens jullie vruchtbare periode? Fijn weekend allemaal!!!!
Nou, ik kan van de lijst afgehaald worden, ben vanochtend ongesteld geworden. XD Wat een drama! Half 5 wakker, eerst twijfelde ik nog of het wel een ongesteldheid was, maar dat was het toch echt, kon met 2 paracetamol op er niet van slapen. Heb toen tot 7 uur tv gekeken en een wat zwaardere pijnstiller ingenomen, en daarna ging het weer wat beter gelukkig Pfffff, wat een krampen zeg. Damn! Nouja, dat betekend dus ook dat mn cyclus een stuk korter is, nu was ie 27 dagen, en geen 32 zoals voor mn pilgebruik (9 jaar geleden..) dus ja dat is ook veranderd. Wel fijn, meer kansen in een jaar hihi! Nou dames ik blijf jullie nog wel ff volgen hoor! Hoop dat er wat streepjes komen!!!
Hallo dames, Als het goed vandaag mijn eisprong, maar volgens de testjes (nog)niets te vindenterwijl ik dat wel had verwacht... Mijn temp is ook heel stabiel Ik snap er even niets meer van, omdat ik altijd stipt ben. Heb ondertussen wel vruchtbaar slijm, dus ga daar maar van uit! Insemineren deze keer twee keer, vanavond nog eens en morgen vroeg op vakantie, dus kan het niet meer. Hopelijk kom ik zwanger terug??!! Ben dus de komende 2 weken niet op het forum...Kan op mijn NOD dus ook nog niets aangeven, 13 dec kom ik weer terug! Meiden allemaal heel veel succes!! Hopelijk een mooir roze lijst als ik terug kom?! Liefs D. Met een beetje geduld blijkt de ovutest toch wel opsitief!!
ahhh balen... vervelend van die krampen. sucses in de volgende ronde @hier: ik heb zogoed als de meeste dingen proberen bij te lezen, pffff wat veel ondertussen heb ik vanaf woensdag middeg idd dus geen bloed meer gehad, dus ga er vanuit dat het mijn ongi niet was, dus nu maar afwachten op 1 december dan tellen we gewoon verder Nu ff naar de winkel boodschapjes doen en kijken met Conner bij de sint intocht in de wijk sucses allemaal met alles
Jahoor, waarom niet. Onze ouders deden vroeger niet zo spastisch als wij nu allemaal (met temperaturen en ovulatietesten en al voor je NOD weten dat je zwanger bent) en wij zijn ook allemaal met 2 armen en 2 benen geboren en gezond groot geworden. Vroeger sloeg je een keer een menstruatie over en dan dacht je "hmm, wat raar" en als je er 2 oversloeg dan ging je eens testen. Dan was je dus al 3 maanden zwanger. Ik vind af en toe dat wij moeten oppassen dat we niet doorslaan. Ik las serieus hier een keer een oproep van een meisje die een topic had geplaatst met als titel: "help, ik heb een ongewassen druif gegeten! Kan dat kwaad?" Ikzelf ben anderhalf jaar gestopt geweest met roken omdat ik graag kindjes wilde en het heeft me om precies te zijn 3 miskramen opgeleverd. Sinds mijn 3e miskraam rook ik weer lekker af en toe een sigaret en ik moet eerlijk zeggen dat ik me een stuk relaxter voel. En vandaag is mijn eisprong maar ik neem vanavond heerlijk een goed glas wijn! Proost en ook fijn weekend!
@ Betty: Dank je voor je bericht. Ik ben het met je eens dat we niet door moeten slaan. Toch vind ik het spannend, je wilt jezelf niet achteraf voor je kop willen slaan omdat je toch wijn hebt gedronken. Maar met mate zal het denk ik ook geen kwaad kunnen. Vanavond dan maar lekker een glas wijn bij het eten
@ wijn : Ik denk idd dat we kunnen doorslaan tegenwoordig. Mijn moeder heeft gewoon gerookt tijdens mijn zwangerschap (ultralights, maar goed) en ik was lekker zwaar en kerngezond. Je leest alleen dat ´risicos verhoogd zijn´, maar echte causale verbanden zijn er volgens mij nog nooit gelegd. En dan lees je weer dat 1 wijntje per week mag, dan weer 2 wijntjes, dan weer zus dan weer zo.... Zoals BB als zei, vroeger deden ze niet zo spastisch en werden er ook kids geboren (weet niet of er ook meer of minder miskramen of vroeggeboortes waren dan nu ?). Er hebben volgens mij zoveel factoren invloed op een zwangerschap die nog niet bekend zijn of zijn onderzocht. Ik snap wel dat je met een beetje logisch en gezond verstand moet leven als je zwanger bent..... maar niet te raar gaan doen Verder op het wachtbankje Vandaag temp. wat gestegen, dus op naar 8 dec !! Fijn weekend iedereen !
Verbanden met roken en bijv. later overgewicht van dat kind zijn wel gelegd, daar is zeker meer kans op, andere aandoeningen ook. Qua alcohol; ze weten niet goed wat de ondergrens is qua alcohol, wat bijv. het foetaal alcohol syndroom veroorzaakt. Wellicht dat dat pas bij 1 wijntje per dag is, maar wellicht nog wel minder ook, dat kan. En ja, onderzoek daarnaar doen is lastig, je kan niet 1 groep vrouwen wijn laten drinken terwijl ze zwanger proberen te raken en de andere niet. Het is lastig vergelijken hoeveel miskramen en geboortes er zijn vergeleken met bijv. 50 jaar geleden, zo lang worden die dingen nog niet goed bijgehouden volgens mij. Ik heb zelf het idee dat vroeger een miskraam veel 'normaler' was dan nu. Ik weet wel de statistiek dat 1 op de 3 vrouwen een vroege miskraam heeft (voor de 12 weken), en dat dat opzich niet abnormaal is. De meesten merken het niet eens (zo vroeg in de zwangerschap is het).