Hi ladies ... I have a question Wat betekent het als je op 11dpo bruin bloed verliest (vorige cyclus)? It was like on and of... 3 dagen zo.
Oja en bij deze cyclus zag ik rond 5-dpo een kloddertje witte afscheiding op mijn broek. Wat kan dar zijn? Heeft het te mkn met de innesteling?
Hoi, ik ben niet zo'n tester en niet bezig met slijm etc, maar doe alleen de temperatuurmethode via FF. Ook niet het type dat elk krampje en/of zere tepel gaat bespreken, maar heb mezelf toch ff toegevoegd
@Kaas123 Dikke knuffel voor jou! Als het dan zo onverwachts komt, komt dat wel even binnen hé! Laatst kwam er een echo plotseling in onze fam. app zonder enige aanleiding van m'n schoonzus van een 3e kindje. Wij wisten niet dat ze bezig waren, zij wel van ons en ze vroeg diezelfde week nog hoe het ervoor stond met onze uitslagen/onderzoek. Zodra ik de app zag barstte ik ook in tranen uit ondanks dat ik het ze gun, maar had wat subtieler gemogen of privé met een aanloopje. Was donderslag bij heldere hemel...heb ik echt wel even last van gehad, elke x als ik eraan dacht of de foto zag werd ik emotioneel/tranen. Nu is het inmiddels geland en hopen dat bij ons ook snel een x zo mag zijn en voor jullie ook!♡
Welkom! Je moet doen waar jij je goed bij voelt Degenen die hierover wel praten, moeten ergens hun ei kwijt kunnen van de frustraties Sorry kon me de grap niet laten
Oh super leuk. Mijn schoonmoeder heeft een cattery met ragdolls zei heeft er 5 en nu aantal kittens rondlopen
Ik heb dit altijd vanaf 10/11dpo tot mn menstruatie. Volgens mij omdat je baarmoederslijmvlies dan begint af te breken
Ik weet niet of je er tegen kunt als mensen een tegengeluid geven, maar je verlangt wel veel van mensen op deze manier naar mijn mening. Je schoonzus vraagt notabene hoe het ervoor staat met jullie uitslagen, maar 'moet' dan van jou privé vertellen dat ze zwanger is. Dat is toch ieder zijn keuze? En je mag er last van hebben natuurlijk, maar jouw reactie komt niet door haar. Het is de betekenis die jij eraan geeft. Sterkte en ik wens je een spoedige zwangerschap.
Ja dat geldt voor jullie allemaal ook uiteraard, dank je wel! Laat je eieren de vrije loop zou ik zeggen
Hee, ik heb geen idee of ik dit goed doe. Ik ben hier net nieuw en kon alleen mezelf toevoegen aan de bovenstaande lijst. Mijn vriend en ik zijn net begonnen met proberen voor een kindje. Afgelopen maand voor het eerst geen condooms gebruikt. Nu had ik wat last van misselijkheid en zeer gevoelige borsten en tepels. Dat laatste altijd wel, maar niet zo extreem als nu. Ondanks dat ik vandaag 7dpo ben, heb ik toch getest (kon het niet laten). Dit was het resultaat (afgelezen na 3 min.) We zien allebei duidelijk een lijn maar zijn ook een beetje bang. In 1 keer raak zou natuurlijk prachtig zijn, maar we zijn er ook een beetje door overdonderd en ik weet niet goed of ik dit nu kan vertrouwen. Mijn plan is morgenochtend weer te testen. Iemand advies? (als dit niet in dit forum hoort dan hoor ik het graag, ik heb gewoon het gevoel alsof ik even met iemand moet praten haha, en ik wist niet goed waar)
En die foto is ook binnen afleestijd gemaakt? Als er echt binnen afleestijd zo’n streep stond zou je morgen/overmorgen nog eens kunnen testen en kijken of de test oploopt.
Bedankt voor de reactie! De foto heb ik net pas gemaakt. In alle chaos vergeten dat te doen vanmorgen. De intensiteit is hetzelfde, maar ik moet wel zeggen dat hij op de foto grijzer en wat lichter lijkt. In het echt is hij nog wat duidelijker en ook duidelijk roze. Ik ga morgenochtend gelijk weer testen!
Zolang de streep inderdaad roze is, is het goed. Gewoon morgen nog eens testen, dan weet je het zeker. Wat ik persoonlijk ga doen, als ik een positieve test mag hebben, is zo’n Clearblue test kopen. Gewoon in woorden, zwanger of niet zwanger. Dat zal bij mij wel werken, duidelijke tekst. Niet een streepje. Maar dat is natuurlijk bij iedereen anders