Goed! Spannende dag hier vandaag. Afgelopen zaterdag verhuisd (samen gaan wonen met m’n vriend) en vandaag beginnen met een nieuwe baan in m’n nieuwe woonplaats.
Oh spannend. ik heb die stap 2 jaar trug gemaakt van Limburg naar Brabant gegaan. samen wonen want op neer rijden is niks zo lang steeds. Wat voor werk ga je doen
Ja, precies! Ik woonde in Gouda en m’n vriend een uur rijden daar vandaan, in de buurt van Amsterdam. Nu hoeven we eindelijk niet meer 3x in de week een uur te rijden. Ik werkte 2 jaar in de optiek, ik ga weer terug naar de detailhandel. Filiaal leider.
Oh heerlijk geen reistijd meer! Had ik met manlief ook . Doordeweeks waren we in mijn huis.....zijn werklocatie zat toen in t midden... en t weekend in de zijne en vakanties. Uiteindelijk zijn we bij hem ingetrokken en vandaar uit naar ons heerlijke stekkie.
Wat een spannende stappen!! Hoop dat je je heel snel thuis voelt in je nieuwe huis en werk. Succes vandaag @Kaas123 ik ben heel hard voor je aan het duimen!
Toch weer negatief Ik heb 2 tests gedaan, easy@home een 10miu/ml test en een Telana 25miu/ml gewoon als backup. Ze hebben net bloed afgenomen maar verwacht er eigenlijk niks meer van, het is een rare cyclus geweest dis misschien toch wel zonder ovulatie. Hopelijk wordt ik snel ongesteld zodat ik door kan. En gelukkig volgende week naar de gyn. Verder ook de spanning wat er onder het gips vandaan komt en hoe de infectie waarden zijn.
Net bij de prof geweest, het was goed. CRP was nu 1,5 en Leukocyten 15,4 waarom die verhoogd blijven is een raadsel maar het been zag er rustig uit. Het zegt dat het niet zozeer overbelasting is dat ik iets niet goed of te snel gedaan zou hebben. Maar dat het is door het vormen van het periost en de botinbouw wat de pijn veroorzaakt, er zit ook wel een plek die relatief uitsteekt waar de peesplaat ook over heen gaat. Ergens verbaasd hem het ook niet. Qua opbouw mag ik terug naar waar ik gebleven was. Belasting laat hij vrij zegt hij nu en over aan de revalidatiearts om dat te bepalen. Ik heb geen vaste controle maar terug bij klachten, hij leek er op aan te sturen dat dat toch wel ging gebeuren. Hij zei en dan maken we een scan en doen we lab onderzoek.