En die van je man? Heb je daar nog foto van? Ik zie hem wel, maar zo n heb ik dus ook gehad deze week
Oke! Is het zo dat ik vanaf nu 24 - 36 uur moet tellen tot ei, of zit ik al in die 24 uur? Als mijn ei zaterdagavond komt, ben ik heeeel blij haha. Dan kunnen we nog even als mijn man thuis komt van zijn midweek weg
Dat moet van mezelf Haha.. anders maak ik mezelf alleen maar gek denk ik en maandag is mn nod dus vandaar.
Je hebt vanochtend ook een test gedaan he? Morgen nog maar een om te kijkrn of die streep donkerder wordt? Jij morgen ook 10dpo he?
lijkt wel op mijne... ben ook bang dat mijne vals is! Ik durf ff niet meer te testen, ben zo bang voor witte testen. Dus sla een paar dagen over.... test woensdag denk ik weer, zou mijn nod zijn Jij?
Ja weet je...ik heb nu al elke dag een witte test gehad en is niet leuk ja... Maar anderzijds vraag ik me af..als ik niet ga testen ga ik mss denken dat die wel gekleurd gaat zijn... En wat als die dan wit is na 3 dagen denken ja lijntje? at is het beste? Ik weet het echt niet..
Ja?! Ik had het ff snel gegoogled en die zei; niet doen want er is wel wát verdampt maar niet alles en daarom nog steeds schadelijk.. Hmmmm