Nah nee als ik er een foto van had gemaakt zei toch iedereen negatief. Dus maar niet gewaagd. Heb t niet met ochtend urine gedaan ook. Morgenvroeg ga ik eens met ochtend urine doen.. of als ik t volhoud woe ochtend... Maar ook dit zijn lange uren. Had nu met action getest volgens mij is er niks mis met die dingen.
Ik gebruik ook geen ovu testen of temps. Ben uitgegaan van de laatste dag nod en vorige cyclus. Ik ben normaal altijd gewoon op tijd. Ik heb tm volgende wk Di de kans nog om positief te testen... te spannend.
Yesss ik zie allemaal streepjes! Gefeliciteerd! Oh ik kijk er ook zo naar uit! Heel gek, nu we net bezig zijn heb ik zo’n nu of nooit gevoel, maar soms valt ineens het kwartje dat dit helemaal niet onze enige kans is en er een dikke kans in zit dat wij over een tijdje ook zo’n test in onze handen hebben! Best onwerkelijk allemaal en zo leuk!
Ik herken dat gevoel ook wel. Rare is omdat ik me zwanger voel nav mijn 3 andere kinderen maar toch neg blijf in testjes.. terwijl ik net 10dpo ben. Maar de twijfel slaat dan wel meteen toe.. lukt t nog wel.. willen we niet teveel blabla.. oftewel doemdenken.
Ik heb de Action test van net ook niet met ochtend urine gehaald. Met mn 3e plasje zelfs. Als je morgen test, maak je er dan wel een foto van? Of alleen als je 'm zelf wat duidelijker ziet? Twee zien meer dan een Action is inderdaad volgens mij niets mis mee. Zit te twijfelen om misschien ook nog Kruidvat testen te halen, maar daar lees ik verschillende verhalen over de laatste tijd. Of ik laat het gewoon hierbij en test woensdag weer. Nu nog kijken of ik mezelf geloof.
Precies, ik heb hetzelfde. Altijd een nette en zeer regelmatige cyclus. Alleen eisprong kan wisselen uiteraard, maar als je het regelmatig gezellig maakt is het vast wel een keertje raak, toch? Ben heel benieuwd naar jouw testjes!! Je houdt het wel spannend, haha
Begrijp je nu of nooit gevoel heel goed. Tuurlijk is dit niet jullie enige kans. Hoop keihard voor je dat ook jij heel snel een mooie test in handen hebt met twee streepjes. Ging jij nu ook nog testen deze week?
Ik test al 2 weken elke dag ik zat er even helemaal naast met mijn eisprong maar als het goed is, zit ik nu op 11 of 12 dpo
Ja die twijfels overvallen mij ook weleens. Had me al helemaal neergelegd bij hoe het nu is en echt, ik wil echt graag nog een kindje, maar dan denk ik ook, tart ik het lot nu niet gewoon heel erg? Ben ik nou hebberig? Gaat het wel lukken? Hihi! Moet maar gauw raak zijn, dan kan ik dat achter me laten en lekker vooruit kijken
Oh grapje haha. Ik hou het nog niet helemaal bij met die grote lijst mensen haha. Nu weet ik het weer; jij was degene met het plaagstreepje gister of vandaag? Blijf je net zo lang testen tot je (hopelijk natuurlijk niet) ongesteld wordt?
Ja dat was ik ja. Al dacht ik er weinig van hoor! En ja, ik test morgen nog en dan zijn ze op en dan wachten op bloed!
Wow veel streepjes! Wat tof! Voorzichtig gefeli.. Jullie maken me ongeduldig om ook te testen maar ik doe het lekker niet. Ik weet niet wat ik deze maand ga doen.. ik wil eigenlijk gewoon wachten op ms, en hopelijk komt ie niet. Das ook wel eens leuk ipv een witte test.
Gefeliciteerd met al die streepjes weer! Ik ben eindelijk (6 dagen en 3 negatieve testen te laat) ongesteld geworden en kan dus door naar ronde 6 maar ik ben er helemaal klaar mee hahahahaha
@Lyn23 En @Snoozey bah wat balen.. Nah hier heb ik ook echt t gevoel dat ik na 3 zwangerschappen ( voel me nu hetzelfde als toen) er nu zo naast zit..
Ik voel me echt zoals mijn vorige zwangerschap.. zelfde steekjes en gevoel. Snap het echt niet waaraan het steeds ligt ook