Spannend! Maar wat verlies je dan? Als je geen brandend gevoel hebt bij het plassen / steeds mini beetjes plast, is het vast geen blaasontsteking. Spannend morgen!
Dag 33 en weer omo wit Snap er niets meer van Ik word liever gewoon ongesteld nu. Word er zo onzeker van dat er nu iets mis is ofzo met mn lichaam
He wat klote. Kan mij voorstellen dat je he onzeker voelt en gewoon wil weten waar je aan toe bent. Verlies je nog steeds een beetje urine? En heb je nog veel last van je rug? Mss voor de zekerheid even je urine laten testen op blaasontsteking? Hou vol meid, hopelijk gauw meer duidelijkheid.
Wat vervelend! Kan me voorstellen dat je er onzeker van wordt, hopelijk word je dan gewoon maar ongesteld, dan ben je in ieder geval van die onzekerheid af en kun je op naar de volgende ronde. Sterkte met de pijntjes ook, zo rot. Je bent toch niet kort geleden van de anticonceptie af? Al een tijd toch?
Vandaag 4 weken. Elke dag spannend of het wel goed blijft gaan. We blijven duimen. De testen zien er goed uit in ieder geval. Bovenste is van vanochtend.
Ah dat is balen zeg ik snap dat je nu liever “gewoon” ongesteld wordt... die onzekerheid word je ook gek van
Ik moet nog ff snappen hoe dat temperaturen werkt. Drie dagen geleden begonnen. 36,9-36,7-36,5.. hij zakt alleen maar. Geen idee of normaal is hahaha
Urine valt mee geloof ik. Als ik maandag niet positief test dan idd maar even urine wegbrengen.. Eigenlijk denk ik wel dat ik zwanger ben, maar late innesteling icm trage hcg opbouw? Kan een bloedtest meer duidelijkheid geven denken jullie? Urinetesten zijn toch ook hartstikke nauwkeurig tegenwoordig? Ik wil vanavond eigenlijk lekker een wijntje drinken, maarja ik weet niet of ik zwanger ben.. Wat zouden jullie doen?
Ja hadden wij ook! Feb mamas 2014 was dit haha. Idd al snel naar een besloten fb pagina en daarna ook whatsapp. Nu nog met een 5tal dames in een aparte app ipv de 26 waar we mee begonnen
Net de test nog eens bekeken en ik lijk iets te zien? Ik had m binnen een minuut weggegooid omdat ik niet meteen wat zag. Dit is kv en staat dat je na 5 min kan aflezen? Meiden ben ik dan toch zwanger??
Dat is zeker rot! Heb ik geen klagen op die twee weken wachten of het wel of niet komt.. Ik merk namelijk zelf dat die periode mij best wel opslokt, hoe heb jij dat? Kan je het wel een beetje van je afzetten? en hoe staat jouw man hierin?
Ik moet zeggen dat ik niks zie maar ik had zelf ook zo'n lijntje op de 2v5 van kruidvat maar die was vals. keek na een uur stond er een lijntje eind van de dag was ie weg. Dat is het lijntje waar hij dan eigenlijk roze moet kleuren. Al hoop ik dat hij voor jou iets anders betekend. over een paar uur weer kijken staat hij er nog en is niet grijs morgen/overmorgen nog eens testen. Is hij weg dan is het een vals streepje Ik ga voor je duimen!
Oh bestaan valse streepjes dus echt? Ik heb de kv test van gister eruit gevist en die is wel echt omo wit ( de bovenste)