Hoi dames, Tjee wat veel om bij te lezen!! Heb ik niet allemaal gedaan hoor...Wel leuk zo met de vraag van de dag! Leuk idee! Wat ik zou doen met een miljoen? Een boerderij kopen in Drenthe en deze verbouwen naar eigen stijl, voor vrouwlief een kinderyogaschool en voor mij een eigen praktijk en een B&B beginnen. Als er nog iets over is gaan reizen en natuurlijk gaat er geld opzij voor de kleine! Hier gaat het momenteel redelijk met ons. Goede vriend gaat steeds slechter en wil zelf ook niet meer(zie ook weblog). Erg zwaar. we zijn een paar dagen geweest ter ondersteuning en nu willen ze niemand meer in huis hebben, wat logisch is. De pols wordt al zwak en we 'wachten' eogenlijk op het telefoontje. Heel raar dus dat je weet dat jet hen niet meer terug ziet. Ben dus niet veel online, maar af en toe lees ik wat bij hoor! Nog een paar dagen....spannend!! Hopen op veel Roze!! Liefs D.
Vragen: Hoeveel kids: Ikzelf zou er wel graag 3 willen maar, we moeten eerste beginnen bij een!! Jongen of een meisje: Dat maakt mij niks uit, in onze vriendengroep hebben ze alleen maar jongens en die zeggen tegen mijn partner dat hij meisjes moet maken Wat zou ik doen met een miljoen: Ons huisje, of verkopen of verhuren. En een oude boerderij achteraf kopen. Minder gaan werken, misschien iets voor mezelf beginnen aan huis. @Hier: Ik heb vakantie maar vriendlief nog niet dus beetje in huis vanalles doen. Zondag vertrekken we naar Kreta voor 10 dagen. Heb algelopen nacht erg slecht geslapen, maar dat heb ik al 3 nachten. En ben wat misselijk. Misschien een griepje (heb nu rust, krijg ik vaak de griep) Iedereen succes deze maand en ik hoop op veel ROZE. Liefs
so, heb 4 dagen niet hierop gekeken, en super veel bij te lezen! heeft me wel meer dan een half uur gekost! wel leuk om te lezen. hier nog niet veel bijzonders volgens mij. mijn eisprong is geweest, en nu wachten. ik denk er niet te veel bij na, maar vanmorgen zei mn man wat moet je ineens veel naar de wc, zonder dat je gedronken heb. dus zit er nu nogal op te letten!!!
Hello ladies, Heb ruim een half uur moeten bijlezen! Zonder wordpad natuurlijk, dus heel kort wat reacties: @mvj: wat balen! ik duim voor je dat er snel weer wat positiefs voorbij komt @an: fijn dat het weer in orde lijkt te zijn @wachters: succes, maak je niet gek en probeer het testen zo lang mogelijk uit te stellen om die diepe teleurstelling te voorkomen... @vragen: *nog geen namen *net iets te zwaar (vind ik, anderen niet) eigenlijk wil ik vooral iets strakker zijn *vroeger wilde ik stewardess of dierenarts worden, nu schrijf ik... *ik wil denk ik wel 2 kindjes, maar eerst maar eens 1! *vernoemen: weet ik nog niet *doneren: ook bij ons lukt het wel eens niet * abortus: pas over oordelen als het aan de orde is *miljoen: ander, groter huis, B&B starten (in buitenland?) en boek schrijven + familie en vrienden laten meedelen *jongen/meisje: mij maakt het niet uit, denk dat het voor man (vind het enger dan ik) leuk zou zijn als de eerste een jongen is. En verder: volgens mij heb ik vrijdag of zaterdag mijn ei gehad, vrijdag voor het eerst echt vruchtbaar slijm gespot. En zaterdagochtend goed aan de klus geweest. Vandaag nog een keertje voor de zekerheid, hoop ik. Dat zou betekenen dat mijn NOD een week eerder is (vorige cyclus duurde ineens veel langer), maar ik laat m lekker staan en test niet voor de datum die nu in het lijstje staat. Denk ik... Andere vraag: weten jullie wederhelften van jullie ZP verslaving? Die van mij dus niet; vindt zo'n forum helemaal niks! Maar moet toch ergens mijn verhaal kwijt en kunnen praten over alles wat bij rammelende eierstokken komt kijken, hihi Tot later!
Dat is toevallig... Die van mij vindt het ook echt helemaal niks! Hoe vaak ik hem ook uitleg dat het volledig anoniem is etc vindt hij het toch maar raar dat je hier "open en bloot" de samenstelling van je slijm, je krampjes, je testdrang en wat al niet meer bespreekt. Maar ik heb jullie nodig omdat hier niemand mij gestoord vindt! (vriendinnen zeggen nog steeds: "zou je het niet een beetje los laten, dan wordt je vanzelf zwanger.... Tuuuuuurlijk!) (dan krijg ik altijd wurgneigingen btw)
Mijn wederhelft weet dat ik "af en toe" eens kom kijken en mee schrijf.. Heb 4 jaar geleden na 3de ronde miskraam gehad en toen aan het forummen geslagen om mijn schrik bij mijn 2de zwangerschap te kalmeren (voelde altijd vanalles en begon steeds te panikeren), door dat forum werd ik geruster en hij dus ook. Nu tijdens onze periode klussen heeft hij wel iets van: seg, moet dat nu echt? Zo gaat het niet lukken hoor, je bent er véél te veel mee bezig daardoor.. maar tja, ik voel mijn lichaam nog harder dan voor eerste zwangerschap en dan wil ik toch zeker zijn dat wat ik voel "normaal" kan zijn.
Hey, Mijn wederhelft weet dat ik op dit forum lees en schrijf. Hij heeft er geen moeite mee. Zit er meestal op als hij werken is dus heeft hij er geen last van. Liefs
haha ken da: iedereen: je bent er teveel mee bezig! zo gaat het niet lukken.. allemaal héél makkelijk gezegd als je uw lichaam van dag 1 tot laatste dag constant voelt "werken en evolueren"... En zeker nu ook nog erbij dat IEDEREEN in mijn naaste omgeving zwanger aan het worden is. Momenteel van november 2011 tem april 2012 moeten we !!13!! baby's gaan bezoeken!!!
@betty en kelly Ik bespreek op zich ook wel veel met hem, maar vind het gewoon grappig, makkelijk, en soms ook fijn om net dat beetje extra hier te halen: info, afleiding, delen van bijvoorbeeld testdrang enz. Leuk om te merken dat je niet de enige bent! En wat niet weet...
Ja ik ben er ook met hem over bezig, maar die weet niets van dat slijm, die krampjes, .... En dat vind ik wel handig om allemaal te weten om zo de natuur wat te "helpen"
roozjuh: we zorgen gewoon dat hij nog open is. hopelijk helpt het om geen testje te kopen. vraag van vandaag: opzich maakt het me niet uit. een jongen erbij is helemaal leuk. voordeel is dat we alle kleding hebben. maar ergens die in me hart zou ik een meid wel heel leuk vinden. maar zou van allebei even veel houden. Diana: heel veel sterkte aan komende tijd. lila: ja mijn manlief weet dat ik op ZP zit. hier: vandaag weer begonnen met werken. nou ja 2 uurtjes. even bij kletsen met collega's en mail lezen. ze zijn bezig met verhuizen en kan dus nog niks doen. morgen een studiedag dus dat wordt wel weer een volle dag. heb er wel weer zin in. joepie al 900 berichtjes geschreven
Met 1 miljoen (was het bedrag toch?) verre reis, nieuwe auto, mooi huis. Gewoon lekker luxe dingen dus. Fam weekendje weg geven.... M'n mannetje weet dat ik somsop het forum komt. Maar hij weet niet wat ik er allemaal op schrijf. En ovulatietesten weet hij niet, want dan zegt hij (zoals de meeste mannen) je moet er niet zoveel mee bezig zijn
Jongen of meisje maakt mij niet uit. Jongen zou goed zijn ivm met erfelijke aandoening in de familie, maar meisje vind ik ook erg leuk. Ik hoop sowieso dat het lukken wil en dat het gezond is.... Lekker cliché.... Als we grote prijs zouden winnen dan zouden we ander huis kopen en een andere auto. Verder nog korte vakantie en vooral heel veel op de spaarrekening... Mijn man weet dat ik op ZP zit. Ik vertel regelmatig dingen die ik hier lees, hij vindt alles interessant wat met zwanger worden te maken heeft. Hij vindt het niet raar dat ik op forum zit en vindt het vooral nuttig volgens mij. Ik heb vrijdag knaltest van de ovutest gehad, maar mijn temperatuur is nog steeds erg laag. Weet iemand of dat normaal is?
Mijn vriend weet dat ik regelmatig op dit forum ben. Hij vindt dat totaal niet erg, juist heel erg interessant. Want we vinden heel veel informatie, die erg nuttig kunnen zijn. En ik heb via dit forum, mag wel zeggen een hartsvriendin gevonden. We hebben veel contact met elkaar, via de mail en telefoon. We wonen niet bij elkaar in de buurt maar dat maakt niets ons niets uit. Nooit verwacht dat ik een vriendin zou vinden via een forum.
Vragen van vandaag Ik wilde altijd wel graag een meisje krijgen. Ik voelde mezelf geen jongensmamma. Dus een meisje ertussen wilde ik echt graag. Nu heb ik twee meiden en het maakt mij niet uit wat het geslacht van de derde spruit zou worden. Een jongen is leuk, want die is er natuurlijk nog niet. Maar misschien vind ik een derde meid wel leuker. Met een miljoen... ik zou sowieso wat aan de familie geven, sommigen kunnen wel wat gebruiken. En een lange luxe vakantie zou ik ook wel zien zitten. Verder zou ik wat minder gaan werken en daarvoor in de plaats wat vrijwilligerswerk willen doen. Mijn man weet dat ik hier op het forum zit. Vind het prima en moedigt het juist aan. Ik ben al heel lang lid en schreef eigenlijk bijna nooit berichtjes. Nu vind ik dat wel leuk dus zat hij hier vorige week naast me en zei hij: he zit je te posten? Dat deed je toch nooit? Haha ik dacht dat hij het niks vond, maar hij vond het juist wel leuk. @hier weer begonnen met werken na vakantie. Toch wel jammer dat het weer afgelopen is.
Dames vraagje 6 september is mijn nod. Nu heb ik al vanaf zaterdag ochtend last van diarree. Naar mijn weten niks verkeerds gegeten. Man en kind hebben nergens last van. Zou dit een voorteken kunnen zijn? Ik heb bij de vorige zwangerschap juist moeite gehad met het naar de wc gaan. En nu is het gewoon water. Sorry voor de smerige details. Iemand?
ZP: ja hij zit altijd naast me achter pc (savonds dan he) en weet dat standaard ZP open staat dan Gok dat ie t prima vind en ik met de 'vage' vragen bij jullie aan klop en hem met rust laat over de zaken waar hij niks van (wil) weet/weten hahaha
Ik heb altijd gezegd dat ik een meisje wilde. Maar nu er aan beide kanten van de familie alleen maar meiden zijn zou ik het ook wel leuk vinden om een jochie te krijg Viendlief heeft geen flauw benul van dat ik hier lees/schrijf. Het is echt een nuchtere boer: doe maar normaal dan doe je al gek genoeg. En met mededelingen over slijm, kramp of wat dan ook maak ik hem ook niet gelukkig. Zolang hij maar weer wanneer hij "moet" klussen is hij al gelukkig.
Hoi Stinkerbell, speciaal voor jou herhaal ik nog 1 keer wat ik vanmorgen schreef Nog even een kleine doktersles voor degenen die hier roepen dat ze misselijk zijn of buikpijn hebben die anders dan anders is etc: Lieve dames! Voor je innesteling kun je echt NIETS voelen dat ook maar met evt zwangerschapsklachten te maken kan hebben dus maak jezelf nou niet gek... Zolang je niet 4 of 5 dagen voor je NOD zit is het vrijwel onmogelijk omdat er nog geen HCG aangemaakt wordt. Dat eitje reist elke maand door je eileider naar je baarmoeder en het maakt voor hoe jij je voelt echt niks uit of het bevrucht is of niet. Pas als het contact heeft gemaakt met jouw baarmoederwand kunnen er eventueel symptomen optreden. Kortom: tot op zijn VROEGST 8 dpo hou je jezelf écht voor de gek... Ik ben zelf ernstig ervaringsdeskundige (tot anderhalf jaar geleden dacht ik dat ik al misselijk was vanaf mijn eisprong, maar door schade en schande wordt je steeds (ietsje) wijzer Met een NOD van 6 september zit je nu nog zelfs VOOR je innesteling... __________________
Als je temperatuur stijgt, weet je zeker dat het eitje daadwerkelijk gesprongen is. Maar het eitje springt dus meestal net voor (of op) die piek, dus waarschijnlijk komt die stijging nog...