Ik heb net de check gehad of m'n baarmoeder schoon is na de vmk. Zag er goed uit en er zijn zelfs alweer 2 eieren aan het groeien. Eentje zit al op 12mm dus arts verwacht dat die rond vrijdag springt (superhandige timing met weekendje kamperen met vrienden in 1 tent..) Ben er wel echt blij mee! Cyclus lijkt gewoon weer op gang en eierstokken zagen er ook veel beter uit dan vorige keer, dus heel goed nieuws ivm mijn PCOS. Heb goede hoop dat ik gewoon eisprongen krijg zonder aan de medicijnen te hoeven !!
Ik voeg me ook toe aan deze groep. In onze vakantie hebben we besloten om voor een tweede kindje te gaan. Ik had eigenlijk gedacht dat we tot na de vakantie zouden wachten, dus ik heb niet zo goed bijgehouden wanneer ik voor het laatst precies ongesteld was en wat dus mijn NOD is. Ik denk dat we op het goede moment geklust hebben, maar misschien ook niet... Ik had niet verwacht dat ik er meteen zoveel mee bezig zou zijn, maar het zit toch wel veel in mijn hoofd. Ik heb de laatste week soms kramp en lage rugpijn gehad, ook al twee/drie dagen na het klussen (en mijn eisprong was toen toch ook al echt geweest) en ook nu heb ik een zeurend gevoel laag in mijn buik. Maar die eerste kramp was te vroeg voor innestelling en te laat voor eisprong. Dit maakt het allemaal maar verwarrend. Bij mijn eerste zwangerschap duurde het 5 rondes en toen wist ik al zeker dat ik zwanger was voor de test, vanwege kramp en gevoelige borsten een paar dagen voor mn NOD. Ik wil liever niet vroeg gaan testen, maar ik weet niet of ik me kan inhouden (zeker als ik wat kramp blijf houden).
Blijf hoopvol zolang je ms nog uitblijft! Ik heb eigenwijs als ik ben gister ook een testje gedaan. Natuurlijk negatief. Veels te vroeg ook... Ik ga woensdag nog eens testen. Wie weet..
Van sensitest, 2e ronde dat ik die gebruik maar hij geeft deze ronde heel mooi mijn Piek weer en ik vind ze totaal niet duur! 24 stuks voor 25 euro met 3 gratis zwangerschapstesten erbij!
Wat leuk dat jullie voor een tweede gaan! Welkom bij dit groepje Haha bijzonder hoe dat werkt hè, zodra die beslissing is genomen. Wanneer ben je van plan te gaan testen?
Hier vanavond nog gezellig gemaakt. Morgen kan ik een clearblue 4 dagen indicator gratis ophalen. Zag dat deze wel met ochtend urine moet dus zal die even in een potje bewaren. Maar las ook dat je eigenlijk een aantal dagen van te voren al moet testen omdat die je cyclus onthoudt... tenzij er een LH piek is dan zal die dat detecteren. Naja ik ben benieuwd. Zowiezo naar de testen van morgen. Ik hoop er maar niet teveel van. Merk dat ik t steeds lastiger begin te vinden allemaal.. morgen maar weer vol goede moed aan de dag beginnen.
Ja klopt. Die onthoudt de lh waarde van een niet-vruchtbare dag of meerdere dagen en aan de hand daarvan vindt je de piek. Maar ze zijn gratis, dus gewoon proberen. Ik heb die ook liggen trouwens. De paarse zijn dat toch? Heb ze op vinted heel goedkoop kunnen scoren. Maar wil die pas in de volgende ronde gebruiken .
@noukie 1992 ohh hopelijk morgen wel een streepje duim heel hard @Roni7888 hopelijk bied de clearblue wel wat meer duidelijkheid, echt balen dat je nu weer zo lang op zoek moet ! hier is het een beetje stil , moet mezelf bezig houden zodat ik er niet teveel aan denk en te snel ga testen, Heb nu wel gevoelige testen gehaald maar dan alsnog niet veel te vroeg testen. Twijfel ook nu over de nod ? Pas de ff app dat aan ophand van je ovu testen ?
Ik vond die paarse heel irritant kreeg 6 dagen een knipperende smiley echt om gek van te worden. Nooit meer die paarse testen voor mij. Misschien werkt het voor jou wel? En als het gratis is zeker proberen!!! Waar ga je ze gratis halen via MP? Anders kan het zijn dat de indicator al eens is gebruikt? Zijn er nog testers vandaag en hoe is het met iedereen?
Ik zie denk ik wat je bedoelt maar het ziet er uit alsof de streep zelf wit is met roze randje aan beide kanten, klopt dat? Ik zou hem dan als negatief zien, dan is er kleurstof opgehoopt rondom het voorgedrukte lijntje. Ga je morgen weer testen?
Ja lijkt meer wat grijzig, althans kan er weinig roze in bespeuren. Ook wat lastig te zien met het kleine schermpje.. denk dat ik nu gwn men nod afwacht, hou nog wat hoop maar het is toch al een stuk minder
Ooh spannend @noukie 1992 ..... Ik heb nog een tip misschien voor iedereen die klachten rondom de cyclus ervaart. De superfoodmix Moon Balance van Your Super. Ik gebruik hem nu al weer een paar weekjes en ik merk dat ik minder chagrijnig ben voor mijn menstruatie. En misschien toch ook wel fijner libido door de weken heen (met piek rond eisprong). En, toen we aan het klussen waren voor ons zoontje driekwartjaar geleden was het raak in de maand dat ik met dit spul begon. Kan natuurlijk ook totaaaal toevallig zijn :-D maar goed, wat ondersteuning voor onze hormonen kan in mijn beleving geen kwaad, hoe dan ook!
Cd25 vandaag. Nog steeds geen piek. Menstruatie over 9 dagen. Heb nog 4 testen ofzo. Die gebruik ik gewoon deze ronde nog. Heb 5 doosjes van action kunnen scoren op vinted voor 6€ incl verzending. Totaal 25 testen. Volgende ronde ga ik die gebruiken. Ben benieuwd.
Ja de paarse. Maar die moet je idd eerder in je cyclus gebruiken want hij berekent dan je ovulatie aan de hand van eerdere metingen. Had dan nu ook een leeg rondje denk dat ik ze maar verder bewaar voor de volgende ronde idd. Ja gratis via marktplaats 1 nieuwe en nog 2 extra strips uit een vorig doosje. Maar ik bewaar ze wel even want had nu al een leeg rondje en das toch wel teleurstellend. Maargoed zo even men dipstick afwachten...
Pffff irritant he ik inmiddels CD 26 en nog geen piek en geen temp verhoging. T hangt in de lucht denk ik. Maargoed zo maar weer testen en kijken of hij donkerder of lichter is dan gisteren. Ben benieuwd... ik zou als ik jou was ook doortesten. De action testen zijn wel heel erg gevoelig hoor. Test daar nu al 5 dagen een donkere streep op. Maar je hebt ze lekker goedkoop! Dus extra testen kan geen kwaad!
Mijn ei heeft nog geen zin om te springen, ovu test gister was hoopgevend maar die van vanmorgen weer minder donker