Oh dat klinkt heel leuk! En skeeleren is leuk!!! Al zolang niet gedaan, heb wel skeelers maar ze zitten denk ik vol stof haha . Heel veel plezier met het zoeken naar de vakantie en het bosje bloemen kopen! En duim voor een goede test!
Hier een tuurstreep op m'n ovulatietest. Wel echt fijn na een vmk en mijn PCOS! Ben alleen bang dat hij morgen knalt en dan ben ik een weekend weg met vrienden. Is mijn vriend wel bij, maar we slapen met vrienden in 1 grote tent dus heeeeel weinig privacy. En m'n vriend is niet zo van de buitenseks. Dus vanavond maar even van bil en hopen dat dat genoeg is..
Ik ben 7 dpo of zo denk ik, weet het niet eens precies maakt ook niet uit, vandaag nog pregnyl gespoten, zondag nog een keer, dus testen kan ik toch nog niet Wel leuk dat de eerste testers eraan komen! Kom maar op met veel roze.
@roos888 @capo ik denk dat ik geen ovulatie heb gehad. Ik heb voor de 1ste keer ook temp bijgehouden. Best goed, netjes volgens de regels. Als ik mn grafiek zie dan zie ik geen eisprong. Cd27 en spotting is begonnen. Dus volgende ronde voor mij. Ik denk dat mn menstruatie morgen echt doorzet of anders overmorgen. Ik ben zelf een Nederlandse en woon in België. Maar kan Nederland echt niet loslaten, dus lekker in grensstreek gebleven.
@Kaktus met vandaag seks moet het net genoeg kunnen zijn toch? En misschien kan je je vriend toch nog verleiden, of je speelt open kaart naar je vrienden als dat kan. Ritsje dicht en gaan @Kiekieboe Shit... Zo vroeg ook. Keep us posted! @Enigma Voor jou komt het dan wel snel dichtbij! Duim duim! Op 3DPO is het toch écht onmogelijk om al iets te voelen wat kan komen door een bevruchting? Als in, dan is er nog niks anders qua hormoonhuishouding die wat kan veranderen? Waarom voel ik dan van alles?
Ja 3dpo is echt veel te vroeg! Veel zeggen pas na innesteling mogelijk symptomen, ik wist zelf echter wel voor de positieve test dat t raak was door rugpijn en buikpijn vanaf 8dpo. Dit heb ik enkel in cyclussen met een positieve test. Nog een week wachten. Mijn nod valt gelijk met verjaardag zoon en uitgerekende datum van mijn missed abortion... super toevallig maar toch hoop ik dat t een teken is haha
Nou men testjes weer gedaan en eigelijk t zelfde als gisteren. Knipperende smiley en streepjes... niet echt de duidelijkheid waar ik op gehoopt had. Morgen maar weer testen
Als je een piek blijft houden kan het dan niet zijn dat je al zwanger bent dat hij daarop reageert???
Heel herkenbaar hoor, ik voel ook altijd vanalles haha maar ook omdat je er extra op gefocust bent ofzo
Mijn temp is laag, dus dat lijkt me sterk... maar heb nu al wel heel lang een redelijk donker lijntje...
Als hij morgen knalt zou vandaag genoeg moeten zijn! Om de 2 a 3 dagen is sws goed he en het schijnt beter te zijn voor het zaad als het niet elke dag is.... Dus weer een klein voordeel dan.
Het zou wel heel gaaf zijn? Als je een test over hebt misschien proberen? Ik weet niet wat jou basaal is maar mijn temp lag met de eisprong nooit echt heel hoog erna ... Maar meet nu niet meer
Als het nu nog maar een tuurstreepje is dan knalt hij misschien pas zaterdag of zondag? Dat zou jullie dan beter uitkomen Of lopen jouw ovutesten uit ervaar snel op? maar inderdaad maak het deze avond maar eens extra gezellig, voor de zekerheid.
Wat een gedoe met je ei @Roni7888 Heel frustrerend zulke rondes! @sabrinab1986 spannend! Zou wel geweldig zijn als het nu gewoon gelukt is. @capo schiet nog niet echt op hoor door de pregnyl die ik zelfs nog op 10 dpo moet spuiten duurt het nog jaren (voor mijn gevoel dan ) voor ik echt kan testen. Vorige ronde was pregnyl nog niet eens uit mijn lijf toen menstruatie begon. Heel irritant, positieve test + positieve zwangerschapstest tegelijk. Nog anderhalve week voor ik duidelijkheid heb.
Balen zeg! Ik vind hem persoonlijk ietsje donkerder dan die van gisteren, maar kan misschien zijn omdat hij "vers" is. Wel vreemd inderdaad datje zon lange tijd zon knallers blijft hebben. is je vorige MS normaal verlopen ?