Mamavandaan, om die testen kun je bijna niet heen hoor meid! Hopelijk een plakkertje. Alvast voorzichtig gefeliciteerd!
Zou kunnen, maar hoeft niet... Valt niet zo veel over te zeggen eigenlijk... Kan ook wat anders zijn... Je nod blijft hetzelfde
Je NOD blijft idd hetzelfde. Bij een late innesteling kan je idd wel later positief testen maar hoeft niet perse. Plus een felle steek hoeft niet van innesteling te zijn. Innesteling kan ook eerder geweest zijn.
Dank jullie wel allemaal voor de antwoorden.ik heb nu een heel onregelmatige cyclus,dus moet dan maar even zien of ik m'n eisprong kan vinden.dan weten we een beetje waar we aan toe zijn.
Dingo,als ik antwoorden had dan kreeg je ze.maar ik weet er echt niks van.persoonlijk geloof ik er niet zo in dat je je innesteling kan voelen.maar daar zijn de meningen nogal over verdeeld geloof ik.
OK,ik bedoelde er ook niet mee dat het echt niet kan hoor.maar ik geloof er zelf niet in.meer dat ik het dus niet voel.
Omdat deze test erg lastig te fotograferen is heb ik t stripje er even uitgehaald. Dus t horizontale lijntje voor t plusje is nu weg, die zit aan de test zelf vast. Teststreepje staat nu rechts.
Denisja, ook hier zie ik iets op. Wel ook heeel licht. Terwijl deze test wel gevoeliger is dan de kv 2v5.
Haha,fijn zo'n automatisch woordenboek!testosteron...maar ik begrijp het hoor.zou wel grappig zijn als testosteron blauw zou oplichten,dan gloeide m'n kerel de hele dag blauw
Deze kan toch 4 dagen voor nod? Dan kan het wel kloppen dat die zo licht is... Ik zie iig wel wat. Spannend meid! Rot he dat wachten en niet weten waar je aan toe bent .
Ik zie wel iets maar niet heel duidelijk,anders ook es die van kruidvat doen?? Hebben samen onze nod he duimen voor een plakbeebje