vervelend meid! Lig nog even weer in m'n bedje, dingen gedaan die ik moest doen. Ga er zo uit, wasjes opvouwen, douchen en vanmiddag visite. Wat voor werk doe je dan?
Kunnen julie naar mijn ovutesten kijken? Hij is best donker namelijk, die van gister helaas niet bewaard, maar die was zeker lichter . Is mijn ei op komst? Klussen of nog even wachten?
heee dames!! net de blauwe kv test gedaan en ik heb gewoon twee strepen!!!! betekent dit wat ik denk?????????????????????????????
Hallo hallo, Kijk je ff 1 avondje niet, staan er mteen 10 pagina's vol geschreven. Spannend voor degene die dit weekend al kunnen gaan testen en al klachten hebben !! Zelf zijn wij nu druk aan het klussen, mijn NOD is de 12de (pas).
Hou diamonds82 ik vind hem duidelijk voor de zekerheid morgen nog een keer testen in te checken welke kleur het dan is. Lichter dan klopt die van vandaag zeker. Donkerder dan was je piek niet deze dag. En ook voor de zekerheid vandaag klussen. Je kan pas zeggen of dit je piek dag is als je de testen kunt vergelijken met een lichtere en donkerdere. Niet bij iedereen zijn de strepen namelijk beide even dik of gekleurd vandaar dat ik altijd 3 testen met elkaar vergelijk
ik wou eigenlijk pas op zijn vroegst vrijdag testen en maandag me nod... ik wacht t gewoon nog ef af. miss vnaaf me vl de clearbleu eff... pfff t zweet breeekt me uit dames..
Wow, Mams123, 2 strepen is idd wat je denkt wat t is. Maar ehm... Ben ik nou gek of kijk ik niet goed meiden. Op de lijst die weet ik veel hoeveel pagina's terug staat, staan al 2 meiden op roze. Klopt dit?? Want volgens mij sta jij ook op roze, Mams123
@mams wauw! zelfs ik krijg het er warm van! goed zeg! hoop dat je snel een foto kan laten zien! alvast voorzichting gefeliciteerd!
Haha, verkeerd gekeken. Lijst staat op pagina 124, mam-in-love staat op roze. Dus mams123, gefeliciteerd meid. Geniet ervan!!