@mxm ik lees in een ander topic dat je zwanger bent gefeliciteerd!!! Kleur je onze lijst mooi roze? Goed begin van de lijst
Ik test einde dag nog een keertje! Ik zal nog een update geven. Beetje intieme details misschien, maar mijn vriend en ik gaan vanavond op weg voor een 3 nachtjes in een fijn knus boshuisje. Dat betekent in ons geval meestal iedere dag (of soms zelfs 2x) vrijen. Super goed getimed dit weekend met mijn aankomende eisprong natuurlijk Maar ik merk dat ik een beetje bang ben dat we de kwaliteit van het sperma 'verspillen' als we het te vaak doen. Maar het liefst wil ik er gewoon niet over hoeven nadenken, en vanavond gewoon seksen en morgen overdag en/of 's avonds als we daar zin in hebben, even los van wanneer de eisprong is. Iemand hierover goede tips of ervaringen?
Ah wat fijn dat het zo goed uitkomt Inprincipe zou ik er verder niet over nadenken! tenzij je in een medisch traject zit bvb!
Nee helemaal niet. Heb al een kindje en dit is ronde 4, dus nog geen reden tot zorg. Let it goooo... (waarom is dat zo lastig steeds?!)
Heeeel herkenbaar hoor. Hier ook soms juist het gevoel dat we het te veel doen dan te weinig haha. Maar door mijn pcos heeft mijn man toevallig wel een zaadonderzoek gehad en dat was prima in orde dus eigenlijk is het zorgen om niks!
Bij mijn man is ook alles dik in orde, toch werd bij ons door het erasmus om de dag geadviseerd zodat ze spermacellen goed kunnen groeien.
Denken jullie ook al van alles te voelen? Hahahaha, heel erg dit. 4 dpo! Menstruatie-achtige krampjes. Buik borrelt enorm, borsten jeuken met vlagen heel erg.
Ja? Hm... door dit soort dingen twijfel ik dus. Maar goed, in ons romantische weekendje dat vanavond start kunnen we natuurlijk ook een keer seks hebben zonder dat mijn vriend klaarkomt (zeer zeldzaam, maar goed, dan focust hij zich maar wat meer op mij ).
Gewoon niet over nadenken en lekker zo vaak seksen als jullie zin hebben en aan kunnen. Als je in een traject zit wordt soms om de dag om of de 2 dagen aangeraden, maar dat is vaak wanneer het sperma van niet zo goed van kwaliteit is of wanneer je al heel lang bezig bent (en echt zin moet maken om op commando aan de slag te gaan elke keer). Heel veel plezier!
Zo met een half uurtje weer een ovulatie testje wagen.. Hoop toch nu wel een keer me piek te vinden. Nu vroeg ik me af hoe andere vrouwen dit doen.. 2 uur niet drinken voor het testje lukt me wel maar ik moet zo vaak plassen Maakt dit heel erg uit op de testjes? Ik moet bijvoorbeeld nu al heel nodig de hele tijd hahaha en moet hem wel uiterlijk om 1 uur dien want daarna moet ik weer weg voor afspraken
Zeer geconcentreerde of juist urine waarvoor veel gedronken is en urine na de seks kunnen een vertekend beeld geven. Plassen kun je niet zo goed tegenhouden, maar als je gewend bent om hele sloten water te drinken, zou ik vanaf een uurtje of 12 minderen en dan tussen 14-15 uur gaan testen.
Ik voel "klopjes" in mijn buik, borrelen zou ik het ook kunnen noemen. En puistjes op mijn borsten. Ik ben geen-idee-DPO.
Nee, dit is geen piek. Ik heb even gegoogeld op een echt goede piek met deze testen. Die onderste knalt echt. edit: en die komt ook bijna uit het niets, want die ervoor is nog heel licht.
Ik heb ook dat mijn borsten heel erg jeuken met vlagen... maar wacht nog steeds op mijn ovulatie... Vorige cyclus had ik dit niet trouwens! (Ik hou alles netjes bij)
Dankjullie wel lieve meiden, nogmaals voor de steunbetuigingen en condeleances. Het is goed zo. ❤ On topic: Volgens mijn berekeningen moet mijn eisprong vandaag plaats vinden. In verband met een bezichtiging vanmorgen, niet kunnen testen met de 2e urine van de dag. Dus, zojuist met de 4e weer getest en de test is eigenlijk hetzelfde gebleven, dus ik test nog even door! Ondanks het verdriet, maken mijn mannetje en ik het nog steeds heel gezellig met elkaar. Soms een beetje lastig om bij te houden wanneer, want 9 van de 10 keer hebben wij seks midden in de nacht. Daarbij had ik ook geen piek in mijn vorige cyclus met ovulatietesten. Dit waren overigens wel andere testen van Sensitest, deze ronde gebruik in de Sensitive. (zie hieronder) Ik voelde op de 28ste trouwens wel heel goed mijn eisprong s'avonds. Maarja, dat zegt helaas niks, want anders had ik niet meer in dit forum gezeten. We geven de moed niet op en testen gewoon verder met hele gezellige avondjes/nachtjes. Hieronder de testen van afgelopen dagen, de onderste is van vanmiddag.