Echt naar dat dat hun conclusie is, heb je een duidelijk eisprong gezien? ik had ergens op dag 16 eiwitslijm en ergens ver in week 3/4 maar ik dacht dus ook dat m’n eisprong al geweest was.. maar kan bijna niet anders dan dat het dus pas later is geweest in mijn geval. Ik hoop dat het in jouw geval zo is!
Vanochtend samen met manlief restje gedaan omdat we allebei zo graag een positieve test in handen hebben.. Omo wit ik hoop dat de enige verklaring is dat ik dus hele late eisprong is en dat innesteling nu is waardoor het nog te vroeg testen is..
Mijn piek duurt alleen al 48 u dus wellicht later maar veel daarna gok ik niet.. Ik ben eigenlijk altijd wel heel zeker maar het is en blijft het menselijk lichaam natuurlijk. Ik ga niet uit van een goede zwangerschap, maar het klopt ook niet met een volledige miskraam
Ha dames, Ik heb het de afgelopen dagen niet allemaal meer bijgehouden. Wat naar dat sommige dames nog steeds zo in onzekerheid zitten. Gefeliciteerd voor de dames die inmiddels ook weten dat ze zwanger zijn.. Succes alle dames die nog moeten wachten. Ik heb vanmorgen een clearblue test gedaan en eindelijk durf ik echt te geloven dat ik zwanger ben. Kijken jullie mee? Ik zal hier niet veel meer te vinden zijn vermoed ik. Ik heb wel heel veel aan jullie feedback, bevestiging, support en bemoediging gehad!! Dankjulliewel allemaal ♡
dank je! Zojuist met het afvegen bruinig slijm met klontjes (sorry voor de omschrijving) ik hoop op innestelingsbloed en anders is het toch m’n menstruatie.. ook pijn aan m’n linkerkant (terwijl met menstruatie ik altijd overal buikpijn heb) als dit wel innestelingsbloed is dan verklaart dit waarom de test nog negatief was denk ik.. ik ben wel erg misselijk (maar dat zou toch eigenlijk niet kunnen?) mij heb m’n menstruatiecup ingedaan en kijken en hopen op geen menstruatie maar ik heb er een hard hoofd in..
Last van mijn borsten, regelmatig buikpijn, erg moe. Maar ik moet ook zeggen dat ik een fikse griep heb.
Ik ben hier aan het aftellen tot de middag voor de uitslag van het bloedonderzoek... Zoals verwacht laag ik vannacht vanaf half vier al wakker. Ik ben zo gespannen... Ik heb vanmorgen weer drie testen gedaan... Alleen die van kruidvat is nog steeds niet echt duidelijk opgelopen. De rest wel van de action en sensitest... 1e is kv 2e is action 3e is sensitest
Jaa echt.. Had dus nog wél één kruidvat test. Was naast make-up koffertje gevallen, en dit is van zojuist..
Ja en dat moet een miskraam zijn die een week geleden begonnen is en waarvan het bloedverlies ook al een paar dagen gestopt is.. Dit is toch niet te begrijpen.. Hopelijk geeft ook mijn bloedonderzoek gewoon antwoord..