@ambrose ik zit! Pak zo nog koffie, ff proberen of het smaakt. Bmm check ik ook altijd, klinkt goed bij jou. Hier nog iets te vroeg, denk ik.
@meagan:gelukkig nu lekker met de beentjes om hoog, hopelijk smaakt je koffie!! wow jij hebt echt een super gyn!! tijdens mijn keizersnee zei ik dat ook nog tegen hem, kan je niet even wat vet weg halen maar nope :S hahaha ach maar hij was wel erg grappig en humoristiche ook erg belangrijk -x- p.s. kan jij helemaal niet gewoon bevallen?
@Ambrose: dat zou wel top zijn he... en met bbm bedoel je denk ik baarmoedermond? k sta versteld hoe goed sommige meiden hier hun lijf kennen... petje af hoor!
@karin: WHAHAHAHAHA ja dat bedoel ik idd had me eigen typ fout niet eens gezien beetje last van typ griep *hatje*
@ambrose bij de eerste wel een poging gedaan. Na 34 uur, heup uit de kom en 1,5 persen werd toch maar besloten tot een ks. Mijn onderdruk was toen nog 21, uiteindelijk ben ik op de ok gereanimeerd Dat was in Enschede, achteraf was mijn bevallingsverslag verdwenen. Maar ik ben gewoon te smal. Zelfs nu nog maat 32, dat is lastig.
Zitten op de pot, vinger naar binnen en voelen haha. Zo kan je ook checken of je bijna gaat bevallen lol
@mamavand: Geef de moed nog niet op hoor. Ik weet dat ik ook een keer te vroeg heb getest en letterlijk vanaf de bank in het raamkozijn hing om maar zo veel mogelijk licht op te vangen om te kijken of ik echt een glimpje van een streepje zag. (stond ineens de glazenwasser me heel vaag aan te kijken vanaf buiten *oeps*. Ik heb toen ook een foto genomen en zo ver uitvergroot dat ik de pixels kon bekijken of ze roze waren. (ja...echt waar, als ik het nu vertel lijk ik wel niet goed wijs) en het duurde daarna nog 2 dagen eer het wazige streepje toch een echte streep werd en die "streep" is nu inmiddels 4 jaar. Dus ik duim voor je !!
Hallo Meiden! Was wel erug veel om te lezen... Lekker lange werkdag gehad, heerlijk!!! Net gegeten Ik heb heel veel zin in pasta+saus overdag En normaal ben ik een broodeter en moet ik 's ochtends meteen eten anders val ik om, nu een paar crackers in de auto op weg naar werk... Maak mezelf gek hier @Missnien: balen van je ongi @Vage testen: sorry ben ik niet zo'n expert in... Hoop op pos!!! @Goofychick: super jullie echo! @Rammetje: succes met jullie echo! Duimen voor een knipperlichtje Bijna testers, heb gelachen om jullie gesprekken (Rensje, Meagan, Karin). Ik heb ook redelijk wat verschijnselen, negeren, negeren, negeren. Ben nu 19dpo=4 dagen overtijd... Denk nog steeds dat die bloeding geen ongi was... Dan had m'n temp toch ook wel een keer moeten zakken? De kleur van het bloed is anders... Of ben ik ook zo'n gek die schijnzwanger is... @Rensje: uiteindelijk dus super van jullie huis, wordt het nog groter ook @Karin: mijn bh's zitten ook niet lekker... M'n borsten en dan vooral li (die is altijd al beetje groter...) zijn anders qua volume, m'n man heeft gister ook gecheckt Ik zei nog: jij moet het weten... Ze zijn niet pijnlijk, terwijl normaal rond nod ze wel pijnlijk zijn... Spannend allemaal!!! Fijne avond nog!
Ooooh Veerle wat spannend!!! Blij dat je hebt kunnen lachen.... wanneer ga je testen? Lol. Dat lijkt de vraag van vandaag wel. Haha.
Oh ja, en ik heb m'n hele kast afgestruind naar die ene bh, die kan ook strapless en is heel stevig. Dit zit normaal niet fijn en die zit me nu toch fijn
Nog even niet... Als die bloeding wel van innesteling oid is, hoelang daarna zal hcg dan opgebouwd zijn? Duurt weer paar dagen toch? Wil gewoon een knaller
Goeden avond @karin: geen bloed geeft moed.!!! @mamavanD: spannend @noli: ik hebb mezelf eerst ook helemaal gek zitten maken hoor.. @meagan: wat een verhaal al is het heel kort samengevat van je 1e bevalling zeg..!! @mamavanjosh: nog op het ijs geweest met de kleine man..?? @liefste gyn: WAAR KAN IK DIE VINDEN HIHI @hier: helemaal verrot, koud, verder voel k me prima..
@meagan: wow wat een heftig verhaal zeg!!!! pffff ik heb niet eens hoeven persen....... mijn ontsuiting stopte bij 5 en toen ging de hartslag van de kleine man omlaag, maar dat van jou is wel ff anders zeg!!! pffff..... maar goed wou het ff weten onderwerp afgesoten, daar is dit topic niet voor bedoelt -x-
bha net rot telefoontje gehad.... :S me vader opgenomen in het ziekenhuis, waarscheinlijk een tia, kunnen op dit moment niks ernstig vinden, hij moet blijven voor observatie, morgen gaan ze verder onderzoeken....
@maybe what doesn't kill you, makes you stronger! Mijn lijfspreuk! En de beste en liefste gyn is Dokter Hummel in Alkmaar....... al geeft je kind wel licht van al die echo's.... Haha
LOLLL.. ligt dus niet aan mij... en leuk dat je ook zo'n lol om de gesprekken had Heb zelf ook wel gelachen! Ga maar weer ff crackertje naar binnen werken (dat is wel typisch: ik kan niet veel eten op het moment... hmmm)
Ik heb een beetje bijgelezen, maar ben nu best wel een beetje moe... Dus hoop dat ik niet mensen in het harnas jaag als ik op iemand niet reageer... @ Rensje: nou liever niet hoor (kotsend boven de wc hangen)... Heb ik bij vorige zwangerschap ook niet gehad hahahaha. @ Diana: wat een k*t reactie zeg!!! Ik zou hier echt nog wel wat van zeggen hoor. @ Lola: GENIET ERVAN! @ Noli: spannend meid! @ BBM voelen: kan je dat ook gewoon in bed doen? Ik denk niet dat ik dat op de wc-pot kan. Ik wil 't vanaf morgen (omdat ik dan toch ook ga testen weer) gaan proberen te voelen elke ochtend... @ Maybe: jazekers! Kon alleen geen foto's maken, omdat ik hem steeds moest vasthouden haahha. Hij vond 't wel helemaal leuk . @ Ambrose: he bah, wat een rot nieuws zeg...Beterschap voor je vader. Hier een beetje aparte afscheiding vandaag... Vanmorgen was 't helder bloed en nu is 't alweer oud??? Ik snap er echt helemaal niks van hoor...