Spannend! Ik ga denk ik zaterdag of zondag testen. Even kijken hoe lang ik het vol hou met wachten en wat mijn temp doet. Heb meestal een lf van 13 dagen dus dan is zaterdag mijn nod. Klachtjes: ik voel vanalles (ongikrampjes, steken in mijn lies, al 2x bloedend tandvlees bij poetsen, misselijk, zere linker boob). Maar mijn temp gaat op en neer, dus eigenlijk is mijn hoop op een goede afloop deze ronde weg. Heb echt een hekel aan die wachtdagen!
wauw LAPPIE super zeg het is je zo gegunt,gefeliciteerd.. Had je veel last van symptonen? @t mamavanannelies heel veel sterkte de komende tijd!!
Dank je wel. Ik heb helemaal geen symptomen. Jij hopelijk ook snel op roze. Alle andere meiden ook bedankt voor de felicitaties.
Lappie van harte meid met deze positieve test, alle HCG is hier ook welkom tussen alle felicitaties las ik ook een slecht bericht en wil ik mamaannelies en haar familie ontzettend veel sterkte en kracht toewensen om dit grote verlies te verwerken!!!!!
Mammaannelies gecondoleerd en heel veel sterkte!! Lappie wat een supernieuws van harte gefeliciteerd. Ik hoop dat er snel nog meer op rozen staan. In club waar ik ook inzit met vrouwen die allemaal met iui bezig zijn, is de iui nu al bij 6 van de 10 mislukt dat geeft mij geen goede moed. Ik heb al pijnlijke borsten en dat heb ik vaak vanaf een week voor de ongie, dus zie het somber in deze poging. Ik weet ook niet of ik mezelf nog lang kan inhouden om te testen. Wachten duurt zolang
Hallo meiden, Ik heb nog niet echt veel mee geschreven hier. Ook omdat ik al een paar dagen echt flink de griep heb. Ik heb het echt nog nooit zo heftig gehad pff. Zweetaanvallen, misselijk, hoofdpijn noem maar op. 1 februari is mijn nod en donderdag wil ik een testje doen. Ik zit dan op 14 dpo. Mijn lf is meestal 15-16. Ik heb niet het gevoel dat het raak is maargoed op dit moment voel ik vanalles naast misschien de 'mogelijke symptomen'
@Lappie van harte gefeliciteerd!!! @MamaAnnelies Gecondoleerd met dit verlies, heel veel sterkte! Ik wilde nog even mijn positieve ovulatietest showen De teststreep is bijna donkerder dan de controlestreep! Denk dat ik morgen nog een positieve ovulatietest heb en dat ik donderdag ook op het wachtbankje kom.
Zeker! Welk merk gebruik jij? Ik gebruik Zwanger en Kids, maar ik vind die soms minder duidelijk dan andere merken.
Ik heb ze overgekocht van iemand op het forum omdat zij al zwanger is. Ze zijn van wondfo. Kende ze ook niet maar ze zijn erg duidelijk. Ze had ze via marktplaats gekocht.
ik krijg ook van een kennisje ovulatietesten omdat ze nu zelf zwanger is....heb die dingen nooit eerder gebruikt dus ben benieuwd. Maar wanneer moet je dan testen, als je net wakker bent met ochtendurine of kan het door de dag gewoon?
Even een kleine update..... Af en toe steken door de borst en jeukende tepel (maar dat laatste had ik vorige maand ook en werd toch ongi) gisteren na inspanning lichte krampjes onder in de buik. vanmorgen met een hoestbui steekjes onderin de buik. Nu op dit moment weer dat nare hongergevoel en zweverig in hoofd. Gisterenavond maagzuur en oprispingen (bleef het eten steeds proeven bij die boertjes) jee wat een onderwerp hihihi vanmorgen in bed ook krampen, dacht even dat ik ongi werd. Beetje dubbel allemaal......vertrouw mijn lichaam helemaal niet meer momenteel....en dus maar weer verder wachten op het wachtbankje
Je LH piek ligt tussen 10.00uur en 20.00uur, dus je neemt een vast tijdstip op de dag om te testen zodat je urine elke keer ongeveer de zelfde concentratie heeft. Dit is wat ik vond op het internet. Ik test elke dag om 13.00uur. Succes!