Kelly, Ja ik test met kruidvat. Wat vond jij het verschil met sensitest? Nefatief had ik ook geplaatst. Punt is dat ze op mijn telefoon wel te zien zijn. Maar zodra ik upload niet meer. Maar wellicht morgen..
Ik reageer ook even.. Ik heb sensitest ook gebruikt alleen niet die van 6 dagen van te voren maar 4 dagen en die waren onduidelijker dan die van kV.. Weet niet of hier iets aan hebt
Ik heb die van 6 dagen voor nod gebruikt zal ff een foto plaatsen met het verschil met kruitvat wacht ff. Dit is 10 en 11 dpo sensitest 6 dagen voor nod En de onderste 2 kruitvat 10 en 11 dpo Dus in mijn geval is de sensitest duidelijker voor je nod, knaller en duidelijker dan dit wordt die niet bij mij, kruitvat dan weer wel die wordt echt rozer.
Ok dan bestel ik die vandaag weer als we thuis zijn. vakantie afgelopen.. wat een baggerpark en superslechte bedden. Niemand heeft echt geslapen.
Ik mag op rood ben echt beroerd van de pijn en verlies zoveel stolsels.. Helaas. Ik ga me maar lekker voorbereiden op de vakantie maandag Succes nog even aan de mensen op het wachtbankje
Nou dat is dan toch goed...bij mij werden ze ook donkerder! Gewoon komende 4 dagen doortesten met kv dan zie je echt het verschil... Pfffff ik ben echt onzeker, het liefst wil ik ook door testen tot die knal streep! Maar ben bang dat als die lichter is ik me meteen zorgen maak. Onderste is mijn laatste test geweest 12 dpo
Mooie test hoor kelly! Test anders na Nod niet meer en dan met 5 weken nog 1 test. Dan zal die vast knallen. Kv knalt niet zo makkelijk.
spannend voor jullie kellyk en Sparky jenny84 balen! Wie zitten er allemaal op het wachtbankje? Ik merk dat deze keer mijn vriend ongeduldig is. Hij zei een paar dagen terug: dus je moet nog twee weken wachten voordat je weet of je zwanger bent? Dat duurt nog wel lang! haha hoe is dat met jullie vriend/partner/man?
Hahahah ja hier ook ik moest echt uitleggen dat je niet zomaar meteen kunt testen hij is ervan overteugd dat t raak is.... En is ok ondeguldig hahaha
Hier nog geen nieuws, heb niet meer getest en nog steeds niet ongesteld. Baal wel een beetje van de lange(re) cyclus als het niet raak blijkt te zijn, maar dat blijft nog steeds even afwachten.
Ik heb toch maar de stoute schoen aangedaan en getest Ik was heel zenuwachtig omdat ik bang was dat de streep lichter zou zijn, ben erg blij dat ik toch aan mijn gevoel heb toegegeven want nu kan ik zeggen dat ik echt zwanger ben!!! Heb 2 foto's zo dat jullie kunnen vergelijken! Sensitest testen 6 dagen voor nod En kv 2v5 testen. Vandaag is 14 dpo.
Oh wat grappig, ik wist niet dat bepaalde testen niet donkerder kunnen worden. Jouw testen van 14 dpo zijn op de sensitest niet donkerder geworden vergeleken met 12 dpo, maar op de KV test die wat ongevoeliger is, zie ik een duidelijk donkerdere streep op 14 dpo!!
Kellyk en nu stoppen met testen hoor Ik weet niet meer wie het vroeg maar idd vl is hier ook ongeduldig vind het wel aandoenlijk. Zaterdag idd groot feest voor mijn kleine meid. En nog steeds bv Haha wie had dat gedacht Ik iig niet. Bij mijn oudste dame van 12 nooit aan begonnen. En bij een volgende begin ik ook niet meer aan live voeden. Kolf het wel en dan gewoon uit een fles. Want een fles weigeraar wil ik niet meer hoor
Ik wil ook testen maar het mag niet van manlief... hij wil wachten tot we weer in NL zijn misschien ook maar beter, maar ben zo nieuwsgierig! Helaas kan ik hier niet zonder zijn medeweten een test kopen... geduld dus maar weer, misschien word ik wel gewoon ongesteld in de komende paar dagen....