Jep.. 1e dag altijd super heftig en ook gewoon weeën ben als kind een aantal keer flauw gevallen op de 1e dag.. ben daarom heel vroeg aan de pil gegaan. Voordeel was wel dat ik na die 1e dag altijd nog maar een heel klein beetje bloed heb en na 3 dagen is t klaar
Haha ik lees het.. Ik ben gewoon pas net wakker hahaha tijd geleden dat mn dochter me zo lang heb laten uitslapen. Ik schrok zelf van de klok.. t was 9:30 en toen sliep zij zelfs nog
Oh heerlijk of niet. Hoe ouder ze worden hoe langer ze slapen. Dan denken wij zul je er onderhand niet uitkomen..
Ik voel me wel een beetje bezwaard om het zo te delen, maar ik heb zo lang gewacht dat ik me gewoon haast niet kan inhouden.
Yes je bent zwanger. Leuk hoor dat er toch wat meer meiden komen die zwanger blijken te zijn en op de ROZE lijst mogen.
Ik red het ook niet de eerste dagen. Echt om de 3 uur. Snacht’s heb ik ook een extra Handdoek nodig de eerste dagen als ik ga slapen. Nadat ik wakker wordt gelijk naar de wc. Voel ik het ook stromen. Ik heb dit altijd al gehad. zelf ben ik daardoor nooit duizelig Van geweest dat ik veel verloor.
Heerlijk zo'n slaapkopje. Heb ik ook altijd gehad. 1p uur werd ze keer wakker. Gastkindjes die sochtends binnen kwamen merkte ze niks van. Nu sinds september naar school maar wat pittig voor haar zeg . Die tijden niet normaal. Ik moet haar altijd uit haar diepe slaap halen. Zorg ik dat ik zelf al helemaal klaar ben. Heb er zelf ook altijd moeite mee hoor om 7 uur die wekker. Ben ook altijd een slaapkop geweest. Gastkindjes komen pas om 9 uur binnen. Word nog wat als we gaan samen wonen van de zomer. Mm vriend zit al om 6:30 uur op zijn werk hier 40 minuten vandaan. Hoop dat ik er door heen slaap straks .
Wow dames, Ik heb sinds vrijdag een positieve test in handen. Ik heb hier maar een beetje meegelezen sinds ik weet dat ik zwanger ben en net heel onzeker een groepje aangemaakt voor uitgerekend in de tweede helft van februari. Ik hoop zo dat jullie allemaal snel een positieve test in handen mogen hebben en dat ik sommigen van jullie misschien zelfs terug zie in het uitgerekend groepje voor 15 t/m 28 feb!! Heel veel geluk gewenst voor jullie allemaal en ik duim voor jullie! ♡