Jemig wat moet dat een hel zijn geweest zeg hoeveel ongeluk kun je hebben!! Gelukkig heb je een gezondje kindje, dat is het belangerijkste. Maar hoop wel voor je dat het bij een volgende zwangerschap en bevalling makkelijker gaat dan de vorige keer!!
Pff ik heb precies hetzelfde...totaal geen ongi gevoel en ben nu 1 dag overtijd...wacht het nu ook maar af. Heb je al getest??
Zo weer een hoop terug moeten lezen en ben nu de helft alweer vergeten, sorry dames. Las wel een aantal "rode" berichtjes, balen meiden. Hier: vanmorgen een heerlijke jus d'orange op, maar daarna ineens maagzuur en misselijk... Ook al 2 dgn een droge mond. Wel veel wit/gele afscheiding. Heb net te veel gedronken anders had ik een testje gewaagd. Af en toe blijven drinken is het beste middel om het testen uit te stellen haha. Denk dat ik dinsdag ga testen.... Denk ik... Hihi
Lees dit nu pas, haha lees van achter naar voor...niet zo slim. Maar wat bizar zeg!!! Dan ben je ineens gewoon al 28 weken zwanger , dat had je nooit verwacht natuurlijk!! Wat een verassing haha!! Maar snap dat je het een volgende keer liever anders zou zien. Jij vertrouwd natuurlijk een negatieve test ook niet meer na deze ervaring wat een onzekerheid moet dat met zich mee brengen.
Hahahaa!! Dat is wel een hele goede manier om jezelf in bedwang te houden, gewoon om het kwartier een glas water drinken haha!!
En dit is de beknopte versie haha maar idd gelukkig een gezonde dochter en daar doe je het voor. Maar heel bizar allemaal ik dacht dat kan nooit maar kan dus echt haha. En ja die nega test weet niet wat ik ermee moet maar ik denk toch dat mn ongi wel komt. Maar heb die maagklachten weer dus gaat gelijk belletje rinkelen..haha We gaan het afwachten Succes jullie allemaal dames Echt gezellig hier xx
2 uurtjes op de bank vertoeven met een goed boek en 1 kopje thee en moet nu al voor de derde keer naar de wc! Haha laat je niet gek maken!!!
Weer een hoop moeten lezen. Wow Yara jou verhaal is echt bizar. Wat een hoop rode berichten... Echt balen! Gelukkig mooi roze bij engeltjes. Als ik het goed onthouden heb. Leuk morgen en overmorgen weer testers. Ik leef met jullie mee. Ik ben al de hele dag misselijk en maagzuur. Hoef niet veel naar de wc en me borsten doen ook niet echt pijn. Afwachten... Pff moeilijk
Nu heb je ook weer die maagklachten, jemig en dan daarnaast ook nog overtijd!! Hoelang ga je het nog afwachten?? Ga je als het nog langer duurt een bloedtest laten doen bij de dokter? Had je de bij je dochter te vroeg getest of was het op of na je nod?? Wel spannend zeg!! Veel succes met wachten!!
Ik ben mezelf weer aan het gek maken met vroege zwangerschap kwaaltjes Heel de dag al een lichte hoofdpijn. Stijging van progesteron? Nog meer dames kwaaltjes op 6 DPO?
Mijn langste cyclus ooit was 35 dus wacht nog tot woensdag..en dan nog niet ongi ga ik zelf testen en nega en niet ongi dan ff na ha..maar kan nog veel gebeureb
Dat is waar, tot woensdag lijkt dan nog een eeuw weg haha!! Dat wachten is echt slopend he... ik maak er wel grapjes over om de lol ervan in te kunnen blijven zien maar het is echt niet leuk meer. Heb nu niks te doen, mijn vriend is even naar zijn ouders en mijn zoontje is lekker buiten aan het spelen dus vermaak ik me hier met alle verhalen haha. Zo maar ff een theetje zetten en dan weer gezellig verder kletsen, vind het wel heel leuk hier. Gek he, we kennen mekaar allemaal niet eens!!
Inderdaad wachten is een hel maar ja hoort erbij en je kan er idd maar beter grapjes om maken blijft het leuk in ieder geval. Zeker leuk en we kennen elkaar idd niet maar toch zitten we allemaal in zelfde schuutje dat bind denk ik. Maar erg fijn om ze lekker te kletsen... ga zo maar eens aardappels schillen witlofj klaar maken zodat we lekker optijd kunnen eten Ik hou jullie op hoogte..wachtende dames succes jullie kunnen het xx
Hallo allemaal, wat hebben jullie veel gekletst! Ik gebruik Davitamon voor zwangeren met omega 3 en daarnaast tarwekiemoliecapsules voor de innestelling. Vandaag met vlagen misselijk en soms een flinke hoeveelheid witte afscheiding.