Het zijn deze Link zw test Ik moet wel zeggen..Ik had er 3...1e 2 waren ook spierwit en die vandaag heeft dus een streepje
Ja.. Morgen First thing.. Als m'n mannetje nog thuis is! Bij m'n vorige zwangerschap had ik alleen dik positief getest.. Haha de hele dag wachten wil ik mezelf niet aan doen!
Balen van de dames op rood succes de volgende ronde! @nailey sorry ik zie geen tweede streepje......hoop dat een test over twee dagen wel positief is. Het is je gegund! Hier temp was weer mooi hoog vanmorgen banner is mijn tempkaartje link. Volgens FF zit ik nu op 9dpo dus nu 5 dagen en dan ga ik testen
Nailey ik zie een heel licht streepje! Ik hoop dat jullie nu eindelijk een plakbeeb krijgen! Je wacht nu al zoooo lang!
Dank je wel... De kans is nu wel groot als ik zwanger ben dat het blijft zitten We hebben nu de kans tot 90%
Wittetesten balen!!! Vnailey ik zie hem ook en mijn ervaring is dat deze testen best wat hcg nodig hbben... toch maar even ander testje proberen ! Duimduim! Hoeso heb je 90% kans dat het blijft zitten? Daar heb ik nog nooit van gehoord dat dat kan..
Ik vind t zooooooo spannend.. Ze zeggen, streep is een streep...Maar ik wil een duidelijke streep voordat ik van me twijfels af ben
Snap ik. Ik vind hetoverings weg vroeg in je cyclus al.. Misschien heb je eispromg vandaag dat hij daarop reageert. Ik heb dat ook weleens gehad. Heb je ovu test in huis?
@Naliey... ik hoop het voor je.. ik gun het jou nog meer dan mezelf Duim duim duim. Over een paar dagen weer testen (ik zou er zeker een dag of 3 tussen laten)
Nee heb ik niet in huis, gebruik ik niet aangezien me cyclus onregelmatig is.. Me banner moet je niet naar kijken, is voor mij een hou vast
Ahw dank je wel.. Ik gun het iedereen evenveel Maar mezelf net ietsjes meer vanwege die lange tijd hihihi..
Nou Nailey, begrijp je wel hoor. Toch meer zekerheid. Sterkte! Mijn NOD was zaterdag, helemaal (nog) geen streep, helaass.
@ Naliey: Ik zie ook geen streep, maar ik ben een beetje kippig wat tuurstreepjes betreft Misschien is hij over een paar dagen duidelijker. Het zou wel heel fijn zijn als hij positief is, ik hoop het zo voor jou! Ga mijn duimpjes goed voor je draaien. Vandaag heb ik gebeld voor een afspraak bij de VK, 27 maart is de intake Ik kan het stiekem nog steeds niet geloven allemaal.