Mijn foto van vanochtend. Gewoon binnen de tijd afgelezen. Zou de streep niet wat duidelijker moeten zijn?
Star wat fijn dat je ei waarschijnlijk eindelijk gesprongen is! Ik duim voor je! Spannend binnenkort de eerste testers! En ik heb mijn knaller gevonden!! Dan springt mijn ei toch binnen 24 tor 48 uur ongeveer? Zou morgen seks dan nog kunnen?
Wauw vosje, ik zie een streepje! En je test 2 dagen voor NOD dus je zal echt nog geen knalstreep hebben. Donderdag weer een testje anders?
Ja hij is te zien zonder filters, slopen of indrogen maar zou hij niet wat donkerder moeten zijn 2 dagen voor nod?
Vosje ik zie m Je wilde geen action test doen maar daar lees ik betere verhalen over dan deze kV testen!
Ik had bij de vorige op 3 voor nod een tuurstreep die amper te zien was, droogde iets duidelijker op maar bij jou vind ik m al mooi duidelijk! Bij 1 dag overtijd had ik mn eerste knaltest! Maar dan toch echt: gefeliciteerd!!!!!
Gefeliciteerd Vosje! Sommige meiden testen echt pas na nod posi, dus alles kan. T streepje staat er niet voor niets, nu maar hopen dat hij donkerder wordt de komende dagen! Newdawn hopelijk was je te vroeg met testen. Julia hopen dat er sterke zaadjes tussen zitten Mamavandaisy lastig he die kwaaltjes, t zou handiger zijn als er een groen lampje op je buik ging branden als t raak is Noamy ik ga proberen te wachten tot maandag.
@ actiontest, ik heb er nog 2 maar ze drogen bij mij positief op. Ben maar even overgestapt. Ik heb nog 1 cb maar die is voor donderdag Ik heb inderdaad nogal vroeg getest maar zelfs een negatieve test geloofde ik niet helemaal omdat ik juist geen klachten heb. Dat had ik bij mijn dochter ook. Gespannen, grote borsten maar dat is het. Nu id mijn vermoeden bevestigd maar ik wil nog heel even wachten met het van de daken schreeuwen Hoe gaat het met de rest van de testers?
Oh oh ik spoor ook niet haha. Had vanochtend een test gedaan en na vijf minuten afgelezen, wit. Toen kwam al snel mijn collega waar ik mee rijd dus hup test mee in de tas want dan kon ik hier op het werk nog ff koekeloeren. Dus nog ff gekeken en nu lijk ik een heeeeel licht streepje te zien. Het zal wel een indroogstreepje zijn, maar toch haha