Oowjaa, slagroom.. Natuurlijk geen warme chocolademelk zonder slagroom. Ik doe 27e testje om te kijken of pregnyl eruit is. En dan maar afwachten of Ik weer overtijd ga.
Krijg ineens heel erg kramp ter hoogte van mn schaamstreek, net onder de BM en dergelijke, op dat driehoekje zeg maar. Doet echt zeer. Bah, niks aan! Ik ga jullie een fijne nacht wensen, ik duik er zo in. Tot morgen!
fijne nacht gaat wel lukken! hahah net een flinke bel wijn op en nu lekker naar mijn bedje, ohnee eerst de hond nog uitlaten haah weltrusten tot morgen!
Goedemorgen meiden!! Werkse voor de meiden die moeten werken en een hele fijne dag voor de rest. Hier een druk dagje, vanochtend met de kleine meid naar logopedie, en vanmiddag naar t ziekenhuis. Ze moet buisjes en vandaag hebben we een afspraak met de anastesist. En tussendoor nog ff huishouden, boodschappen doen en buiten spelen. Hahahahaha, heeft iemand voor mij een paar extra handen en een paar uur extra te leen? Fijne dag allemaal!
Goedemorgen gaat het ok met jullie? Hier gisteren een temp dip op 5 dpo en nu lichtjes met 0,2 omhoog. Ik snap er niks van! Steekjes rechts&links onder met vlagen misselijk en soms duizelig. Pfffff kon ik nu maar alvast weten wat dat betekent?
Misschien een innestelingsdip? Ik hoop t voor je. Konden wemaar alvast ff kijken hè, wat daarbinnen allemaal gebeurt.
Goedemorgen meiden, Schaapje, dank je! Ik heb inderdaad precies hetzelfde. M'n libido stijgt weer . Ik ga dus niet meer aan de hormonen, zeker weten! Sterkte met je drukke dag vandaag! Ing, leuke labeltjes! Meiden, wat een pijntjes en tekentjes allemaal. Zelfs ik heb ze en ik doe nog voor spek en bonen mee. Hier nog steeds goed verkouden, zere holtes, auw!
Hey Isa & de rest, Ik heb precies hetzelfde gisteren ook een dip (op waarschijnlijk 3 a 4 DPO) , vandaag weer gestegen met 0,4! Ik snap er ook niks van, heb weer steken in mijn liezen, gisteren ook al heel de dag... en inderdaad met vlagen misselijk, pijn in de onderrug, en steekje in de borsten! Duizelig wel een beetje niet extreem, en wel wat hoofdpijn. Gisteren toch nog maar even geklust, want misschien toch gisteren pas ei gehad, lijkt me onwaarschijnlijk maar je weet het nooit, hoop natuurlijk dat het een innesteling is ! Kan het klussen invloed hebben op de innesteling? Iedereen een fijne dag vandaag, ik ben maar weer aan het werk! Groetjes
Goedemorgen! Hier gisteren nog geklust hihi denk dat mijn ei al is geweest, maar zeker weten doe je het nooit.
@anoniem, volgens mij heeft klussen geen invloed op innesteling hoor. Dus gewoon doen als je daar zin in hebt. @hier, vanochtend een heel klein beetje bloed bij t afvegen (met veel slijm, sorry voor de details). Wat is dat nu weer??
Goedemorgen meiden, wens jullie ook een fijne dag! Ga zo eerst even werken, daarna sporten en zonnebanken en dan naar de winkel. Later nog weer even met mn shopje bezig om te vullen. Heb trouwens een vaste klant haha. Vrouw van mn neef had zondag 2 kettingen en 1 labels gekocht en ze zei al dat ik haar op ideeën had gebracht maar ze wilde toch wel mijn klant blijven Zo lief! Heb echt een beetje testdrang, komt denk ik door vorige maand. Toen was ik 2 weken over tijd en steeds testen (9 stuks). Maar doe het niet, moet zeggen dat ik het ook goed vol hou, het is nog 6 daagjes, dan mag ik van mezelf testen Ik strooi alvast wat ROZE HCG voor iedereen in het rond, you'll never know
Zondag eisprong gehad, maar al sinds zaterdag enorm veel buikpijn in m'n onderbuik rechts en in m'n zij en in m'n lies. Ook m'n borsten doen pijn! Waarom duren die klachten zo lang dan??
Normaal zou het ook wel innesteling kunnen zijn, maar gezien je banner kan dat niet. Geen idee meid, lees het wel meer en vaak is het dan 1 of 2 keer.
ja hè? Ik heb een gemiddelde cyclus van 28 dagen maar vorige mnd 32. Ff gaat uit van 3 nov maar zelf toch die langere cyclus aangehouden omdat ik bang ben te vroeg te testen. Alleen betrapte ik me erop om net op een ovulatie test te plassen, vanwege die temp dip werd ik onzeker! Dacht misschien is nu mijn ei, maar gelukkig is het 2de streepje heel licht. Wat ik ook niet snap mja
volgens mij schaadt klussen het nestelen niet hoor! Lastig hè dat we niet naar binnen kinnen kijken als je zoveel voelt?!
Schaapje: het kan zijn van de eisprong las ik ergens. Ik heb dat ook gehad, veel slijm en een beetje roze. Hier denk ik wel genoeg geklust... Ik weet mijn ei niet exact dus het is toch een beetje gokken. Mijn banner zei dat ik drie dagen terug mijn ei had en mijn telefoonapp zei gisteren. 6okt ongi geworden en nu op15, 16, 18, 20, 22 geklust. Lijkt me netjes dus nu kijken of het gewerkt heeft. Voor de zekerheid morgen en twee dagen later weer klussen hahah