Gefeliciteerd Beccy!! Hier: Zondag Nod. Mijn kwaaltjes zijn, dat ik van de week 1,5 dag roze afscheiding heb gehad(hoop innesteling) en daarna niet meer. En sinds twee dagen bij het avondeten heel plotseling het gevoel ontzettend vol te zitten alsof ik ontzettend veel gegeten heb enn er niks maar bij kan en de hele avond daarna het gevoel dat het zwaar op de maag is gevallen. Overdag weinig last. Wel iets meer lucht(boertjes) En eenmaal vrij plotseling maagzuur wat omhoog kwam. Misschien zijn bovenstaande kwaaltjes allemaal toeval. Maar vorige ronde had ik zeer weinig hoop. Deze ronde had ik dat in het begin ook, maar op de een of andere manier heb ik er nu meer vertrouwen in. Het zal als een teleurstelling komen als het niet zo is. Maar we gaan het merken zondag. Ik vertrek zo voor een weekendje weg. Dus iedereen fijn weekend en veel roze namen aub! Dat is wat ik wil zien als ik terug ben
Hij is zichtbaar hoor!!! Nogmaals gefeliciteerd! Ik heb geen ervaring met actiontesten, maar hoor hier wel negatieve ervaringen erover. Dus misschien voor de zekerheid nog een andere type test doen 'to be sure'
Maandag bloedtest dus vind het wel prima zo..haha.. ik geloof het..in het echt zijn de strepen echt duidelijk te zien..
Ja hoor dat is een streepje!! Heb geen ervaring met action test maar streep is streep lijkt mij van harte!!
gefeliciteerd beccy, Voor mij is het afwachten vandaag voel nog niks spannend! meiden voor zondag het is bijna zover
@beccy zelfs nu op me foon zie ik duidelijk een lichte streep op je test!! Super zeg! Waarom moet je maandag bloedprikken? Sorry niet alles mee gekregen😳Ik moet nog 2 weekjes wachten op het bankje.. 😴
Nogmaals gefeliciteerd Beccy!! Geloof wel dat je er zeker vanuit kunt gaan ondanks dat het een action test is hoor! Ik ga zondag ook met action testen en bij twijfel nog met een ander merk.. Spannend bijna zondag!! Ik heb morgen ook gelukkig wat afleiding om niet te testen, helaas met geen leuke reden, moeten naar een begrafenis.. Maaaaar het is bijna zondag!!
Ik werk op een operatieafdelung in België en daar moet je stoppen met werken als je zwanger bent..en dan willen ze graag zeker weten dat je echt zwanger bent...
Beccy gefeliciteerd meid! Super goed nieuws, laten we hopen dat er nog vele mooie roze strepen volgen
Ah vandaar ben weer wat wijzer😉 gefeliciteerd meid Nou hier is de misselijkheid al weer beetje weg, en zie dat ik op me vruchtbaarste dagen zit zal het daar door komen dat ik niet echt lekker in orde ben.. Ojaah ik heb trouwens ciliconen borsten en me rechte tepel doet echt al paar dagen zeer(denk verkeert gelegen misschien) maakte ook al opmerking Nasr me vriend dat hij niet zo hard aan moest knabbelen haha Kijk zo uit naar 15 nov, denk dat ik straks maar vast kvt ga halen ..
Super bedankt voor je antwoord....ik word er erg onzeker van. Ik test nu ook niet meer en we zien het wel over 12 dagen.
Hoi allemaal, Ik ben nieuw hier en de termen vliegen mij om de oren Dus veel snap ik er nog niet van hihi. Ben altijd zeer regelmatig ongesteld. stipt 28 dagen. Echter de laatste 2 maanden 3 dagen later. Volgens mijn berekeningen had ik gisteren ongesteld moeten worden. Dusssss ... spannend! Als ik het morgen nog niet ongesteld ben dan ga ik testen. Ben wel een beetje misselijk, maar is het nou echt zo of wil ik het nou graag ?? Vind het allemaal erg spannend, een baby zou zooooo welkom zijn. <3
Bedankt voor je reactie, ik temperatuur niet, volgende ronde maar eens mee beginnen (hoop het niet natuurlijk)
Dankje meid!! Nooit leuk zulke dingen.. Ben ook altijd de hele dag nog wat down na zo'n dag maarja dat is logisch natuurlijk, de sfeer blijft dan nog even hangen hè.. Dat het maar gauw zondag is, ga jij ook testen zondag??
@ Beccy --> Nogmaals, gefeliciteerd! @ Meiske28 --> Dat roze bloedverlies en dat maagzuur heb ik ook gehad. Laten we hopen op goed nieuws! Succes! @ Vintage Rose --> Gisterenavond met moeite thuis gekomen, meteen 2 paracetamol en mn bed in gedoken. Nu gaat het beter. Nog geen duivel tegen gekomen. Gek genoeg, hoe onregelmatig mn cyclus ook is, meestal begint het op vrijdag of net in het weekend. Fingers crossed.. Geen enkele kwaal meer te bekennen, misschien voel ik het ook niet meer puur uit zelfbescherming haha. Behalve dat ik niet te genieten ben sinds ik ben opgestaan, vl heeft het zwaar met mij. Wat super lekker dat je morgen naar de sauna gaat. Heerlijk! Geniet ervan. @ Madame V --> En? Is het veilig gebleven in je buurt? Ik hoop het voor je!