Snap er echt niks van, deze zijn van vanochtend. Denk dat ik nu gewoon ga wachten tot 8 oktober. Zie wel een plus maar op de onderste amper wat. Wie kan me helpen? Word en beetje gek
Ik zie helaas niks.. idd misschien beter om nog even af te wachten.. Ik heb afgelopen dinsdag en donderdag ook getest en die waren beide negatief. En vandaag dus wel +. Dus kan allemaal nog goed komen
Hier standaard streepjes op kv2v 5 en echt donker roze ook... geen idee of ik ze nog ergens heb op foto maar ik gebruik ze niet meer.
Vandaag nog een predictor early gedaan . En nu stop ik voor vandaag met testen . Zou de clear blue digital morgen hierop al aanslaan?
Ik zie het hier ook niet op. Maar 8 oktober is ook best nog wel een eind. Over twee of drie dagen weer testen? Als er iets rommelt moet je het dan echt wel zien. Op hoeveel dpo zit je nu?
Ik zou even 2 dagen wachten.. op dit moment is het nog niks op de testen. Overmorgen zal er wat staan als het een zwangerschap is.
Bedankt, heb geen zin in ronde 8! We hebben het deze maand gewoon de hele maand het om de dag gedaan. Als het dan nog niet lukt weet ik het ook niet meer
dames ik heb nu zo'n last van menstruatie krampen, net alsof ik nu op elk moment ongesteld kan worden
Nou wij hebben afgelopen 2 rondes elke dag gedaan en is ook niet raak, dus helaas zegt dat niks Rond ei dan hè haha