Oké... ik wilde eigenlijk hier maar een beetje luchtig meekijken/schrijven... ofwel zo min mogelijk. Maar... toch voel ik een spanning in me naar boven komen... We waren niet bezig met zwanger worden maar hebben circa 5 dagen voor ei onveilig gevreeen.. 28ste waarschijnlijk ei gehad. 2/3 dagen erna af en toe mini steekjes/prikjes links en of rechts. Sinds deze week heb ik “ineens” zeer stuitje tijdens het fietsen... en werd ik vanmorgen wat wakker met weeïg/misselijk gevoel. (Zo voel ik me ook wel eens als ik ziek word/ben met lichte keelpijn) Net stond ik nog wat te schilderen en voelde weer 1 lichte steek/prik rechtsonder. Hoezo maakt een vrouw zich zo achterlijk gek?! detail; ondanks dat we er niet mee bezig waren, zou het super welkom zijn als het wel heeeeul toevallig raak zou zijn...
Ja ik morgen weer.. Eerst 'n ovu met ochtend en 2e urine. Om te kijken welke het donkerste kleurt. En dan daarmee testen.. M'n man is dus morgen jarig. Dus ginger crossed
ja ovutesten heb ik alleen nog maar in huis, heb net wel nieuwe zwangerschapstesten besteld, morgen maar even met ovulatietest testen, doe jij dat dus ook puur om te kijken of deze oploopt en hopelijk gaat knallen en dus zwanger?
o echt he, onbewust ben je er zo enorm mee bezig he, pfff.." Ik ken het, mijn man is er totaal niet mee bezig en is ook zo nuchter, maar wij vrouwen kunnen gewoon niet rustig blijven ook niet als het in jou geval, misschien raak kan zijn, hihi
Was een test waarmee je 3 dagen voor nod kom testen. Mijn cyclus was toen zeer stabiel, dus misschien heb ik gewoon niet zo snel heel veel hg. Maar is daarna goed gekomen of juist niet haha was kotsmisselijk van 7 tot 21 weken
Dit zijn ook wel echt k*t testen. Sorry dat ik het zo zeg: maar deze zijn niet heel zuiver. Kunt beter Kruidvat 2v5 doen.
Wist je ook je eisprong? Want ook met een stabiele cyclus kan je eisprong vrij laat zijn en dan test je ook veel later positief. mijn cyclus is bijvoorbeeld 28 dagen, maar heb niet op dag 14 mijn eisprong, maar pas op 16/17.
Wanneer ga je testen? Als je misselijkheid door zwangerschap komt, dan moet je dat denk ik al terug kunnen zien in een test! Spannend!!! Wat jij nu hebt, zo was mijn cyclus vorige maand.. ook onveilig gevreeen richting eisprong... dus snap je gevoel helemaal.. alles wordt direct geactiveerd en je voelt hoe graag je het wilt!!!
Die heb ik ook, bij mijn 2 mk's deden deze het prima. En zijn early's alle testen zijn al dagen negatief.. ik sta onder behandeling van acupunctuur misschien is deze daarom een beetje verstoord. Alles is anders. Heb af en toe wel een krampje maar daar blijft het bij. Heb ook helemaal geen last van mijn borsten echt helemaal niks. Maar ik laat het nu los. Hoop wel dat het rap komt.
Heftig. Ik was al twee maanden doodziek geweest, wat was dat voor jou zwaar zeg. Hopelijk is het eenmalig voor jou en heb je de volgende keer of dit keer haha niet meer zo last van.
mij wacht nog even aantal dagen .. Mis ook wel gewoon (buik)grieperig.. Werd net wakker vd oudste en weer behoorlijk misselijk en borrelgeluiden..
Ok tuurders en ervarings deskundigen, met betrekking tot valse testen. Gister heb ik die KV early gedaan en zei stellig niks op te zien, heb hem direct weg gelegd. Nu net KV 2v5 gedaan volgens mij hartstikke negatief. Zie eerste foto 2de foto is dus die negatieve test van gister. Dacht net weet je laat ik nog eens kijken op die negatieve van gister. En zie 3de foto de onderste, de bovenste is van zondag en de onderste die van gister. Zou dat toch een indroger of vals positief zijn.. ga uit van het laatste maar heb ik nog nooit aan de hand gehad dus nu twijfel ik dus enorm. Zal vandaag gewoon ongesteld worden gok ik. Maar toch. Heel raar dit.
Hoop dat hij zo beter te zien is. Tuurlijk is het niet betrouwbaar na afleestijd maar als dit niet klopt...
Persoonlijk vind ik dit waardeloze testen, echter zie ik wel een brede streep... En zolang je niet ongesteld word is er hoop toch?