@BKD wat mooi! Dikke proficiat. Hoeveel weken ben je nu? @Maudje123 hier vrij regelmatig een laat ei en LF wisseld ook idem als cyclus. Op CD 20-22 eisprong pas gekregen en op 31 positief getest. Kan allemaal
Dit is uitzicht voor mij zo'n laat ei, is bij mij echt door medicatie en prikken Hopelijk komt ie toch nog en anders is het volgende ronde beter
Ik lees morgen alles terug hoor van iedereen. Wel weer lichtroze spotting net.. dat lijkt wel op wat ik normaal heb. Heb er weinig vertrouwen in nu, maar heb nog wel rust over me heen. Ik denk dat ik nu gewoon afwacht of m'n menstruatie doorbreekt. Als er dinsdag nog niks is, test ik wel. Ik hoop het zo.
Heel spannend! Vanmiddag weer een licht streepje, gooi er morgenochtend een cb digitaal tegen aan. Vriendlief kan het nog niet helemaal geloven haha.
Haha nee, heb ik niet gepost. Heb er net nog wel een foto van gemaakt, maar ver buiten afleestijd natuurlijk. Had ook nog een kv 2v5 gedaan, maar daar is water op gekomen.. deze is van action
En dan begint ook meteen de onzekerheid he, is die wel donker genoeg? Maar een streep is een streep!! Zo onwerkelijk nog!
Snap je onzekerheid helemaal meid! Dit is een overtuigende streep hoor. Geen twijfel of tuurstreepje Ben heel blij voor je!