Nod-lijst 1 t/m 16 oktober

Discussie in 'NOD forum' gestart door Anar91, 31 aug 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.007
    1.053
    113
    Nee, ze weet dat ze met drammen en miepen en zeuren der zin krijgt. Kind krijgt alles voor elkaar. Word al als baby overal mee na toe genomen dus on 8 uur krijg je der niet in bed. Pas rond een uurtje of 11 zodra ze begint te zeuren en miepen krijgt ze der zin en dat weet ze
     
  2. angel02

    angel02 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.866
    1.943
    113
    Ik.heb het gevoel dat je partner zijn dochter aan het pleasen is .zodat ze het maar leuk vind . Ik snap je heel goed je partner moet 1 lijn trekken vind ik .weet niet hoe oud jullie kinderen zijn maar de andere gaan denk ik ook opmerken dat het zusje anders behandeld wordt . Ik zou zeker een gesprek met je partner aan gaan
     
    Babylovebaby vindt dit leuk.
  3. Babywishh

    Babywishh Fanatiek lid

    30 jul 2022
    2.065
    1.665
    113
    Vrouw
    Ja ik denk dat je daar dan even goed over moet gaan praten. Want jouw toekomstige kinderen zijn ook zijn kinderen dus hij heeft evenveel zeggenschap. Lastig hoor.
     
    Babylovebaby vindt dit leuk.
  4. Anar91

    Anar91 Fanatiek lid

    21 jul 2017
    1.848
    2.309
    113
    Vrouw
    Kon nog niet testen vanmorgen omdat ik herdenking had van mijn zoontje.
    Ga vanmiddag testen.
     
    Suzi98 vindt dit leuk.
  5. missmoobs

    missmoobs Bekend lid

    17 apr 2012
    562
    597
    93
    Vrouw
    Maatschappelijk werker
    Zuid Holland
    Vervelend is dat. Hier ook samengesteld gezin met beide kids (jongste is van ons samen) uit vorige relatie. Gelukkig zijn de verstandhoudingen met onze exen hier wel heel goed maar desondanks blijft het soms een uitdaging met verschillende meningen, wensen en visies op de opvoeding.

    Ik zou toch het gesprek met je partner aangaan. Dat zal je vast al gedaan hebben maar hier werkte het om voor onze oudste twee gezamenlijke regels op te stellen en hen hier ook bij te betrekken. Onze zoon mag bij zijn moeder ook echt alles, avondeten niet opeten en dan de koekjestrommel mogen leegeten. Maar dat is daar en bij ons probeert hij het niet eens want hij kent de regels. Wel belangrijk om op 1 lijn te staan met je partner daarin. Ik snap je frustratie helemaal hoor. Ik zou goed aangeven dat je hier mee zit en gezamenlijk een gezin wil vormen en zijn dochter daar echt bij wil hebben maar er wel duidelijke regels voor alle kids moeten zijn. Het klinkt voor mij een beetje alsof je partner aan zijn dochter toegeeft uit schuldgevoel en haar tevreden probeert te houden door met alles toe te geven. Mijn partner had dat in begin van onze relatie ook en toen het echt serieus werd, hebben we daar veel goede (en ook minder goede) gesprekken over gehad.
     
    Suzi98 en Babylovebaby vinden dit leuk.
  6. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.007
    1.053
    113
    Jep, alleen dit is altijd zo gegaan toen ze samen met der moeder was al.
    Zijn dochter is bijna 7 dus weet heel goed van hoe of wat. Mijn kinderen zijn 4 en 10. De jongste zit in zo papagaaien fase en de oudste ja die heeft dingen wel door
     
  7. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.007
    1.053
    113
    Ja dat al 2 keer geprobeerd. Hij zegt het te snappen en anders krijg je alleen jaaa meer reageert hij er niet op.
    Ja inderdaad lastig
     
    Babywishh vindt dit leuk.
  8. missmoobs

    missmoobs Bekend lid

    17 apr 2012
    562
    597
    93
    Vrouw
    Maatschappelijk werker
    Zuid Holland
    Dames….waar blijven alle positieve testen?????
     
    Gnana, Kretacorry, Wishfull123 en 4 anderen vinden dit leuk.
  9. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.007
    1.053
    113
    Ja ik wil ook gewoon gelijke regels. Praten krijg je er geen zinnig antwoord uit dan alleen jaaaa en wimpeld het af.
    Ja dat toegeven heeft hij altijd al gedaan. Enigst kind. Zelfs toen hij samen met haar moeder was al. En geeft dan zijn ex de schuld..
    Maar bij mijn kinderen wel streng doen.. ja dat gaat er bij mij niet in..
     
  10. Kitten93

    Kitten93 Bekend lid

    4 aug 2022
    717
    708
    93
    Vrouw
    Testen nog spierwit dus bijna op het "rode bankje" :rolleyes:
     
  11. Mamajolein

    Mamajolein Niet meer actief

    Ohja! Hoe was het? Succes met testen, hopelijk op roze!!
     
  12. Noxe

    Noxe Fanatiek lid

    30 jun 2018
    1.714
    1.761
    113
    Vrouw
    Hier heel erg voorzichtig een heel klein beetje positieverigheid. Ik geloof dat ik een tuurtestje heb… :eek: irl zie ik een heeeeeel licht tweede streepje, maar op de foto uiteraard niet, maar ik ben ook nog maar 8dpo. Ik heb een streep gezet waar ik het superlichte streepje zie. Wordt vervolgd
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Mamavanvier95, MrsWit, Kretacorry en 6 anderen vinden dit leuk.
  13. Mamajolein

    Mamajolein Niet meer actief

    Het zou voor mij echt een afknapper zijn als mijn partner zich zo zou gedragen en toe zou geven richting zijn kind :oops: Hopelijk komen jullie op 1 lijn
     
    Suzi98 vindt dit leuk.
  14. Mamajolein

    Mamajolein Niet meer actief

    Ik zie totaal helemaal niets :roflmao: Maar hopelijk snel een duidelijke test voor je!:thumup:
     
    Kitten93 vindt dit leuk.
  15. Babywishh

    Babywishh Fanatiek lid

    30 jul 2022
    2.065
    1.665
    113
    Vrouw
    Iedereen is anders hé. Ik zou juist afknappen als mijn man zo streng was. Voor haar partner lijkt het me ook moeilijk als je er anders instaat. Hopelijk komen ze samen tot een middenweg, want deze situatie is heel lastig.
     
  16. Babywishh

    Babywishh Fanatiek lid

    30 jul 2022
    2.065
    1.665
    113
    Vrouw
    Ik zie ook nog niks, maar hopelijk binnen een paar dagen wel!
     
  17. IsabelD

    IsabelD Fanatiek lid

    1 sep 2019
    1.430
    1.073
    113
    Vrouw
    Ook ik zie niks, maar het is niet scherp na het oploaden. Dus kan heel goed dat je het alleen in real life ziet. Spannend hoor!!
     
    Babywishh en Kitten93 vinden dit leuk.
  18. Babywishh

    Babywishh Fanatiek lid

    30 jul 2022
    2.065
    1.665
    113
    Vrouw
    En ik denk dat je het streepje eerder ziet als je er geen strepen bij zet. :oops: tenminste als ik de streepjes verberg met mijn vingers dan kan ik beter turen haha
     
  19. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.007
    1.053
    113
    Ja ik vind dit ook echt niet tof:oops:
     
  20. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.606
    8.358
    113
    Vrouw
    Voor hem is het ook wel lastig dat hij maar krijgt wat uitkomt. Is hij bang dat het hebben van meer contact straks weer weg gaat vallen?
     

Deel Deze Pagina