Woopie, wat een rot nieuws. Knuffel voor jou! Mama van Alex; geen bloed geeft moed! Ik hoop alsnog voor een mooie positieve test voor jou! Miszy; balen! laat de ongi dan maar snel doorkomen he.
Och Woepie dat is nogal heftig om te horen, kan me voorstellen dat je even goed van slag bent.. Sterkte met dit vervelende nieuws!!
Enne die negatieve testen zijn ook ROT. Ik wil van m'n stoel vallen van alle positieve testen😁 Ben nu 2 dagen over tijd, voel vandaag ook niks. Wel een gevoel waarvan ik nu niet weet of het trek of misselijkheid is, heel apart.
Hahaha wat een verhaal" eerlijk gezegd heb ik er bewondering voor hoe positief je bent en hoe optimistisch je bent dat je toch zwanger bent na 4 negatieve testen Miszy balen zeg van je test, kwam het tuurstreepje dus toch van je medicijn? Alle andere dames op rood of met een negatieve test ook dikke knuffel
woopie : dikke knuffel ! aan alle dames met een negatieve test maar nog geen rood ; ik duim mee voor jullie en dat we toch nog een positieve test in handen krijgen !
Ja bedankt voor de uitvoerige uitleg. Bij de vorige keer was mijn NOD 4 of 5 oktober destijds. En de 5e getest. Niets. Toen de 8e getest en wel positief. Maar ik heb wel al 2 weken klachten/zwangerschaps symptomen. En men zegt dat dat dus voor komt uit die HCG hormonen. Dus als je klachten hebt... moet je wel positief testen. Nou.. Dat heb ik dus (nog) niet. Mijn NOD was 31 juli of 1 augustus. Ik ben nog steeds niet ongesteld en voel vanalles gaande daarbinnen. Dus hoop eind van de week hier een paar dikke strepen te laten zien 😉
Woepie... He wat een pech zeg. Lastig voor jou en je vrienf/man. Hopelijk geeft het duidelijkheid voor de toekomst. Ik wens jullie veel sterkte en gun jullie natuurlijk (al is t met een beetje hulp) toch een kindje!
Gefeliciteerd meiden met een positieve test!!! Dames op rood echt balen, sterkte voor de volgende ronde. Meiden met een negatieve test ik hoop met jullie mee. Vandaag 11 dpo getest met een action test. Omo wit. Vrijdag is mijn nod. Kon me niet beheersen haha. Maar goed ik verwacht ook deze keer weer niet dat het gelukt is.
Inmiddels heb ik lichte.menstruatiekramp. Ben dus bang dat de menstruatie eraan zit te komen. Is wel 2 dagen te vroeg dan. Vreemd normaal ben ik netjes 14 dagen na de eisprong pas ongesteld en nu ben ik 12 dpo. Maar goed er is nog geen bloed dus kan nog alle kanten op.
Helaas maar waar moet ik weer op naar de volgende ronde 😢 na de vage test gisteren toch heftig ongie geworden. Dus ik mag op rood 😢😢😢
Ik was wel even verdrietig maar nu ga ik me gewoon weer oo de volgende ronde richten. Hopelijk komt het snel een keertje goed. Is er al een nieuw onderwerp voor laatste week aug ?
Balen Anak Hier negatieve test. Keelpijn zet helaas wel door dus ik vermoed toch een griepje oid. Is pas 11 dpo en zaterdag is nod, dus alles is nog mogelijk! Wat wel opvallend is, is dat mijn borsten normaal vanaf ei tot ongesteld erg gevoelig zijn. Vanaf ei waren ze dat dit keer ook, maar sinds gisteren niet meer... helemaal niks! hopen dat er nog wel wat mensen iets meer geluk hebben met testen vandaag!
Balen meiden op rood en meiden met negatieve testen.. Ik hoop deze morgen wel wat mooie testen voorbij te zien komen!! Duim duim
Ow Anak, balen en hoe gemeen zo.... * Knuffel* Hier nu 11 dpo. Geen rood gehad gisteren alleen donkerbruin verlies. Vanmorgen voel ik behoorlijke lage rugpijn, maar nog geen beken pijn die de menstruatie aankondigt. Temp nog steeds 36,9 ook weer zoiets raars.