dus toch!!! nu geloof ik het echt net een cb gedaan en ja hoor een dikke vette + en 2-3weken. had dit niet verwacht.. maar zo blij! straks naar de huisarts om bloed te trekken. wij worden mama en papa!!
Jeeeej!! Gefeliciteerd!! Fantastisch! Hier een temp van 36,9...gister 36,8....zal ik testen of wachten? Pffff lastig
iedereen bedankt.. ik hoop dat de rest van jullie ook snel zwanger mag zijn.. de kv testjes waren niets voor mij.. ik raad ze niet aan
Hmm. Inmiddels ben ik nog steeds niet ongesteld (4 dagen NOD), maar heb me volgens mij verteld want ik zit pas op dag 24 van mijn cyclus dus het kan nog alle kanten op. Ik heb gisteren een KV 2V5 test gedaan, en die was hartstikke negatief. Ook heb ik eigenlijk sinds vorige week af en toe zon rommeltje in mn buik van ongesteldheidspijn zeg maar. Dus ik heb werkelijk geen idee welke kant het nu opgaat, maar ik vrees richting de menstruatie. Ik weet dat jullie hier geen glazen bol hebben, maar hoe groot schatten jullie de kans in dat ik gewoon te vroeg getest heb?
Gefeliciteerd PrettyGreenEye geniet van je zwangerschap 2e ronde das snel ben blij voor je 😄 Alle andere zwangere meiden geniet van jullie zwangerschap. Ongi meiden balen zie sommige al in andere lijst Gezellie 😄 succes de volgende ronde. Hier is vl weer terug van lang weekend weg jeeeeeeey en ongi is vandaag ook weg dus wij gaan weer klussen 😄😄😄
Geduld, niet mijn sterkste kant Al ga ik er eigenlijk vanuit dat ik gewoon ongesteld ga worden. Ik ga volgende maand toch maar aan de ovulatietesten, voor de zekerheid.