Dank u kben echt een stresskip en bloeding is na 2 dagen gestopt dit kan ik onmogelijk als regels aanzien Dokter zei ook dat dit innesteling dan kan zijn Kga blij zijn ik morgenvroeg mag opstaan om te gaan werken
De 3de is al onderweg van een buurvrouw een straat verderop.. onbewust is het dan toch wel zwaar aan het worden inderdaad. Ik heb vandaag m'n eigen huisarts gebeld en kon vanmiddag gelijkmaker terecht! Ik heb een homeopathisch middel meegekregen.. of naja moeten kopen in de winkel.. Pulsatilla d30 heet het.. ga vanaf morgen beginnen, ben benieuwd! En in april mag ik weer naar de gyn. Hopelijk is dat niet meer nodig! Ik zie aan je handtekening dat je het zelf ook niet makkelijk hebt! Ik hoop voor ons beiden op een wonder! 🌹
Het wordt heel erg spannend. Wanneer mag je bellen voor de uitslag? Mijn duimen zijn op automatisch aan het draaien
test is negatief maar mijn gevoel klopt niet als nu pas innestrling aan degang is zou het kunnen het te vroeg is kmoet de gyne bellen zegt de dokter en vind het raar 2 dagen bloed en nu bruinverlies we wachten nog maar een beetje af
Wat vervelend mammajongens, had gehoopt een beter antwoord. Ik was het vanochtend zat en dacht ik doe nog 1 test na zoveel dagen overtijd, allemaal testen negatief en geheel tegen verwachting in schrok ik van het woord "zwanger" toen ik dacht laat ik er eens een clearblue tegen aan gooien. Whoehoe.
Gefelicteerd alle dames op roze! En n digi knuf voor de dames op rood. Hoop dat de volgend ronde goed nieuws is voor jullie!!
Huh priscil??? Als die het zegt dan is het zo hoor! Maar hoe dan steeds negatief ervoor? Jeetje geweldig spannend! Was je ei misschien later?
Ik heb een regelmatig cyclus, ovulatie testen gebruikt en mijn ei was zeker niet later. Dat was voor mij ook het rare dat ik negatief getest heb op nod en maar niet ongesteld werdt. Stiekem toch hoop en aangezien je jezelf aardig gek kan maken meerdere testen gedaan 2v5 om de dag, zelfs nog gisteren en in ochtend en middag. Had de hoop een beetje opgegeven toen ik vanochtend het niet kon laten en met mezelf afgesproken had na deze test is het gewoon over. Maakte me zelf echt gek met de onzekerheid. Kan het nog niet echt bevatten, terug gerekend en ben nu 5wkn en 2 dagen.
Aaww gefeliciteerd voor dames op roze en aawwh wat jammer en sterkte en de volgende ronde goede kansen en moede voor dames op rood. Hier NOG STEEDS GEEN ONGESTELDHEID TE BEKENNEN!! Wel voel ik af en toe echt heel erg te licht menstruatiekrampjes, niet echt pijn zoiets ook niet heftig!!! Voor de laatste keer negatief getest de afgelopen vrijdag! Mijn nod was pas de afgelopen zaterdag..... Ik voel me echt niet als zwanger maar alsof ik steeds opnieuw elke moment ongesteld kon worden al sinds eergisteren. En sinds vanmorgen wel een beetje hoofdpijn... Mijn langste cyclus was dag 35. Mijn kortste cyclus was dag 25. Vandaag is het de dag 35 dus ja afwachten!
Balen dames op rood, blijf hoop houden! Hopelijk volgende ronde voor jullie ook een plakker. Gefeliciteerd nieuwe zwangere dames! Dames op het wachtbankje, m'n duimen draaien nog voor jullie.
Heb vandaag de vroedvrouw gebeld en ik heb juist een mailtje gestuurd naar de gyne morgen ga ik antwoord krijgen wanneer ik dan na innesteling mag gaan testen van zodra ik antwoord krijg kom ik het zeker melden
Echt heel bizar! Die kruidvat testen wilden bij mij ook niet zo oplopen. Raakte er gestresst van. De goedkoopste testen van action knallen wel. Heb er al meerdere over gehoord. Mogelijk een verkeerde lichting nu in de handel. Maar leuk! Geniet ervan! Er is een oktober bevallingslijst club
Dankje Ladylola. Andere meiden heel veel succes, hoop dat voor jullie ook snel raak mag zijn. Weet dat ik voor jullie duim!
ik heb het me vergist. ik heb het opnieuw geteld. Ik dacht dat vandaag de dag 36 was maar nee! het is vandaag de dag 37 (!), realiseerde ik! (5 januari was mijn laatste eerste menstruatiedag geweest). ik ga morgen testen als mijn menstruatie morgen echt nog niks doorbreekt. Wel dat ik me echt heel erg als menstruatie syptomen voel, dus echt helemaal niet zo als zwanger voel.