Dames help! 😳 Ik pies me een ongeluk maar voel me verder prima (beetje gejaagd maar ach) Vanmorgen dus pas met tweede urine testje gehad (extra gevoelige 4 dagen voor NOD) Die was dus echt negatief, en nu paar uur later toch maar weer even erbij gepakt et voila twee streepjes. Ik reken me nog niet rijk, maar zou het...? Hoe werkt dat met die waterdruppels erin laten lopen?
Dit ziet er wel uit als een positieve test ja ☺️ Bij mij kwam t streepje ook niet binnen 5minuten bij de eerste twee testen, ook pas daarna. Spannend! Morgenochtend eentje met ochtend urine doen?
Whaaaaaaa, zou het? Ik heb nog een aantal Zwanger & Kids extra gevoelig liggen. Morgen moet ik vroeg op ivm werk dus durf dan niet zo goed te testen..ik kan dan zeker niet meer nadenken 😆. Ik wacht denk ik tot donderdag (tenzij ik me niet kan beheersen) *zucht* wat spannend en ik moet wéér plassen!
Gefeliciteerd!! Je bent dan idd rond 14 juli uitgerekend. Mijn laatste ongi was 8 okt en m'n nod is 5 nov....spannend dus...heb nog niet getest
Ziet er veel belovend uit hoor! Zou er gelijk nog 1 doen😂😂😂 Voorzichtig gefeliciteerd 😀
Spannend bintje83!!! Ik duim voor je! Hier alleen nog wat bruin bloed.. dus echt geen normale ongi maar lijkt meer op een innestelingsbloeding.. ik test nog maar even door
Haha en als je morgen niet test dan kan je nog wel nadenken? Volgens mij ga je er dan nog meer over na zitten denken haha Knap dat je tot donderdag gaat wachten!
Dikke knuffie! Dan duurt het alweer langer hé, bah nix aan. Ik wens jou echt positief nieuws morgen! Xxx
ooooh ik wordt er ook helemaal gek van! Wil morgen testen maar ik kom me vandaag al amper concentreren, laat staan als ik morgen positief zou testen... Donderdag ben ik vrij en ga ik met mijn vriend een dagje weg, dat is veel beter. Ik denk dat ik moet wachten tot donderdag. Testen als mijn temp dan nog steeds hoog is. Is het trouwens normaal dat temp maar blijft stijgen? Van 36,8 naar 37,4... Elke dag een tiende graad erbij!
Ik gun het iedereen wel echt hoor! Ben echt blij voor de dames met een mooie roze test! !! Echt super! Wil zelf ook zo graag! !!
begin ook wat zenuwachtig te worden nod is morgen voel me al een hele dag een beetje nerveus en dit had ik de voorbije maanden niet voel me wel prima heb wel al een hele dag rugpijn maar enkel rechts en voelt alsof er iets vastzit dus ik vermoed gewoon verkeerd gelegen deze nacht. verder af en toe steekjes in mijn rechter lies en sinds een half uurtje een zeurend gevoel langs links lijkt alsof ik dringend naar toilet moet maar het lukt niet (sorry voor de details maar kon het niet beter omschrijven) maar ook niet constant. ook nog steeds die creamy afscheiding. heb een testje liggen maar denk dat het beter is als ik het morgenvroeg doe toch?
Dank je! Het is al woensdagavond! Lekker op tijd op bed hihi en dan testen! !!! Zo spannend! Vandaag natuurlijk vrij weinig symptomen hahha
Zo benieuwd hoe iedereen zen test eruit zal zien morgen!! Spannend zeg... hopelijk nog veel roze erbij... ☺☺☺
Wauw wat een hoop zwangeren al! Ben blij voor jullie alleen is mijn hoop nu weg er zijn er al zoveel zwanger dag ik denk dat ik dus deze maand niet zwanger zal zijn omdat er al veel wel zwanger zijn! Rare gedachte misschien? Haha Ik had op 3 dpo een dip, 6dpo een dip en nu op 9dpo weer een dip als die morgen weer hoog is dan! Vind maar apart!
Dat idee heb ik ook soms hoor. ... maar misschien is er ook nog wel een plaatsje voor ons hihi. . Wanneer ga je testen?
Tjee het wordt steeds spannender hier... Dames die op rood zijn wat balen! Zeker als je ziet dat sommigen zo snel al zwanger zijn! Ik hoop het echt voor jullie!! Zwangeren gefeliciteerd, het is bijna niet bij te houden allemaal! Hier krampen tot menstruatie, maar zet niet door, veel witte vloed en vochtig... Nog 2 dagen haha!
Tja dat is ook wel zo. Was net even in de winkel en ben 3x vergeten waarvoor ik kwam en m'n portomonee kon ook ineens niet meer vinden 😆 lekker warrig haha. Ik ben een beetje bang om te testen en geen resultaat te zien...testte bij m'n zoon pas op NOD+4 positief met de k2v5 dus kan sowieso niet geloven dat er nu al iets zichtbaar lijkt te zijn. Donderdag zou er sowieso meer HCG moeten zijn en dus een duidelijker en/of sneller testresultaat.