OMG fuck die vakantie, zien jullie dit ook? Kwam binnen 5 minuten, maar ben toch ergens bang dat het niks is omdat niet iedereen positief is over deze testen. Ik zou niet meer testen tot zaterdag. maar mijn borsten knapte op het werk bijna uit mijn bh dus kreeg net zo'n testdrang.
Ja he? Zo bijzonder dat het net als bij mijn eerste stijgt sinds de innesteling! Ja, ik word er niet zo gestrest om eigenlijk. Ik check het na een knaltest sowieso niet meer elke dag, omdat het niet zo'n meerwaarde meer heeft. Ik sport zelf ook dus ik gebruik het vooral ook daarvoor. Ik weet het niet, een rusthartslag kan niet altijd blijven stijgen en zal een keer stagneren of wat dalen.
Ja hij is in het echt mooi roze. Maar ik lees veel negatieve ervaringen over deze testen dus ben pas zeker na een paar positieve testen.
Ik ben nu een kruidvat 2v5 aan het doen met een uitgeperste druppel urine haha. Maar die is minder gevoelig. Denk toch afwachten tot morgenvroeg en dan weer easy@home.
Die zie ik zeker! Morgen weer testen? Heb ze wel bij meerdere gezien, zelf nog nooit voor elkaar gekregen
Dit is de kruidvat 2v5. Ik lijk iets heeeeel lichts te zien, maar dat kan net zo goed de voorgedrukte streep zijn. Op de foto zie je het niet. Wachten tot morgen, pff ik haat dit.
Ja morgen zeker weer testen. Als ik dan weer een streepje zie dan durf ik pas te zeggen dat het hcg is.
Bij mij op de kruitvat stond eerder een duidelijke streep dan op de easy@home, vorige ronde. Edit: zie dat je hem al gedaan hebt hihi.. Maar daar zie ik ook iets op! Spannend
Dankjewel allemaal. Jullie zijn lief met jullie eerlijke antwoorden en steun. Ik probeer niet te blij te zijn, want als hij morgen dan negatief is is het echt een teleurstelling.
Maar kruidvat 2v5 is 25 en easy@home 10 dus dat is wel raar toch? Hmm dat klinkt niet zo goed dan jouw ervaring.
Ooh dan ga ik die in de toekomst ook niet meer gebruiken. Hopelijk komt die toekomst er niet meer natuurlijk.