NOD-lijst 1 tot 15 november

Discussie in 'NOD forum' gestart door princess25, 4 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SuusjeLove

    SuusjeLove Fanatiek lid

    4 feb 2011
    3.233
    0
    36
    Vrouw
    Simpelveld
    Zelfs dat allemaal zou niet geholpen hebben. Maar daar hebben we helaas ook geen tijd voor...
    Hopelijk heeft ie vandaag wel zin...
     
  2. girafje

    girafje Fanatiek lid

    27 aug 2008
    2.136
    0
    0
    leerkracht
    Noord Holland
    NOD-lijst 1 tot 15 november

    1 November (4)
    - Princess25 ( 3e ronde 1e kind na VMK)
    - Suusjelove (12e ronde, 1e kindje)
    - Mies (1e ronde, 1e kindje)
    - Esmeralda1984 (1e ronde na MK, 3e kindje)


    2 November (4)
    - Evira (4e ronde, 1e kindje)
    - 1eKruimeltje (3e ronde, 2e kindje)
    - WeGeMiJe (ronde onbekend, 1e kindje?)
    - Haagje (1eronde, 3e kindje)

    3 November (3)
    - Pinkster(2e kindje,12e ronde,4e na mk)
    - mpo (1e kindje, 4e ronde na bbz)
    - Waxientje (2e kindje, ik wil geen rondes tellen...)


    4 November (6)
    - happylady(5e ronde,1e kindje
    - Solana (2e ronde, 3e kindje)
    - Kersje (5e ronde, 1e kindje)
    - Wensje 2 (4e ronde, 2e kindje, 1e ronde na mk)
    - Maudje (3de ronde, 3de kindje)
    - Beertje83 (9e ronde, 1e kindje)


    5 November (4)
    - Summer1983 (2e ronde na MK, 1e kindje)
    - Littledreamer (2e ronde, 2de kindje)
    - Mompelientje (6e ronde, 1e kindje)
    - Gesina (7e ronde, 1e kindje)


    6 November (4)
    - MSC ( 1ste kindje , 1ste ronde IUI )
    - 8208 (2de kindje, 2de ronde)
    - Lola36 (1e kindje, 3e rondje)
    - Natasja73 (ronde 6e na MK van 13w en 1d)


    7 November (4)
    - justjes (3e ronde, 2e kindje)
    - NatasjaM (11e ronde, 3e kindje)
    - Amanda13 (9de ronde, 1e kindje)
    - Broedertjes (2e ronde, 2e kindje)


    8 November (5)
    - Marloes84 (2de ronde, 1ste kindje)
    - Catharina28 (2de ronde, 1ste kindje)
    - Jilleke (2de ronde, 2de kindje)
    - Suus82 (12de ronde, 1ste kindje)
    - Goofychick (2e ronde, 3e kindje)


    9 november (2)
    - Tayaro (ronde 3, tweede kindje)
    - Girafje (1e ronde na vmk, 2e kindje)


    10 November (1)
    - Lianne39 (9e ronde, 1e kindje)

    11 November (10)
    - Brondy: (4e ronde, 1e kindje)
    - Lisa1 (4e ronde, 1e kleine)
    - Blinky (2e ronde, 2e kindje)
    - Nannie73 (6e ronde,2e kindje)
    - CvO1986 (2e ronde, 1e kindje)
    - Cas (ronde? tel kwijt) 1e kindje)
    - Renske19 (4e ronde, 2e kindje)
    - Meandor (5e ronde, 2e kindje)
    - Vlinder13 (5e ronde na MA, 1e kindje)
    - Itsme82 (8e ronde, 1e kindje)

    12 November (3)
    - Lize86: (1e ronde, 1e kindje)
    - Essje: (3e ronde, 2e ronde na vmk, 1e kindje)
    - Betty Barclay, (1e kindje, 2e ronde na 3 miskramen)


    13 November (2)
    - BeHappy: 3e ronde 1e kindje
    - Dotty: 4e ronde 1e kindje


    14 November (2)
    - dotje1986: (5e ronde, 2de kindje)
    - Evaa: (4e ronde, 1e kindje)


    15 november (2)
    - Esmaralda: (2de kindje, 2de ronde)
    - Michelle 77 ( 2e kindje, 3e ronde)


    Datumloos: (2)
    - Hellen1971
    - Spinnekop (2e ronde, 3e kindje)


    Totaal: 56

    Zwanger,Ongesteld, Vlinder,1 MMM, Cyclus van slag,
    Negatieve test, Twijfeltest

    Hoi meiden,

    Ik kom met jullie meekletsen! Vorige maand was het eindelijk raak, maar helaas is het misgegaan. Na een week overtijd en oud bloed verlies toch maar een test gedaan. De test was posi, maar geen knallende streep die ik zou verwachten. Twee dagen later weer getest en een hele lichte streep en helaas niet veel later ongi.
    Nu vol goede moed deze ronde in. Vanochtend al wat eislijm gespot, dus ik verwacht dat ik straks wat eerder dan de 9e op de lijst kan.
    Vandaag meteen maar de ovu testen gebruiken en manlief voorbereiden op de klustijd! Zou leuk zijn als het deze maand wel goed gaat, want het verplichte klussen begint een beetje waardeloos te worden! Gelukkig weten we wel waar we het voor doen :)
     
  3. happylady

    happylady Lid

    27 sep 2011
    94
    0
    0
    Goedemorgen!

    Wat een gedoe zeg dat gepland klussen, vooral als je man niet mee werkt!!! Heel irritant voor jullie. Nu maar hopen dat ervoor en erna klussen voldoende was!

    Welkom Girafje! Wat een naar verhaal van je vorige menstruatie... Hopen dat het deze maand weer raak is!

    Liefs
     
  4. jup

    jup Actief lid

    10 aug 2011
    310
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ha, mag ik gezellig meekletsen hier? Mijn NOD is op 1 november en dit is de eerste ronde voor ons en ik vind het superspannend!!
     
  5. Mompelientje

    Mompelientje Fanatiek lid

    20 sep 2011
    1.956
    0
    36
    Star Craft 2
    Kopenhagen
    I like your banner jup :D
     
  6. Lianne39

    Lianne39 Bekend lid

    14 okt 2011
    816
    0
    0
    Doktersassistente
    Hoogezand
    Goedemorgen allemaal...

    Het is hier alweer gezellig druk zie ik!!!
    Hier is de menstruatie weer helemaal weg!!! (YEAH!!) Dus we kunnen eerst weer gaan hobby-en ;) en daarna aan de klus
    :p!!!
    En dan maar hopen dat manlief idd mee gaat werken!!! Tot op heden nog niet echt problemen mee gehad!!!
    En dan hopen we er zo op dat het nu een keertje raak mag zijn!!!
    Ik ga natuurlijk ook met jullie allemaal mee duimen!!!
    Weer een spannende tijd!!!
    (zijn jullie ook al stiekem met kinderkamer / kinderwagen etc. bezig??)
     
  7. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    14 jun 2011
    2.954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heey Goedemorgen meiden..

    Pinkster en Suusjelove.. Wat ontzettend balen zeg dat die kerels niet mee wilden werken :(:( Snap dat je daar ontzettend van kan balen helemaal omdat je wens zo enorm groot is. Hopelijk heeft vandaag meer effect!

    Girafje.. He meid wat een nare situatie zeg afgelopen maand :(:( hopelijk mag je weer snel zwanger zijn en gaat het deze keer wel goed!!

    Lianne.. Yeahhh you go girl! Hopelijk is het deze ronde ook raak voor jouw. Nou omdat wij al een dochtertje hebben, kunnen we veel dingen weer gebruiken van haar. Maar we hebben wel de hele babykamer al uitgezocht en uitgestippeld waar wat komt te staan enzo, dus ja we zijn er al flink mee bezig! Nu alleen nog zwanger worden.. en dat is nog het moeilijkste ook!

    In November moeten er haast wel wat meide op roze gaan, we hebben een grote groep dus ik verwacht veel roze :D:D
    Over het verplicht klussen, ik heb daar (gelukkig) geen last van. Manlief vind het allemaal wel prima en een keertje extra is voor hem geen probleem, dus wat dat betreft heb ik wel geluk. We klussen/hobbyen ook vaak en dan baal je juist als het niet gelukt is. Je doet dan zo je best... maar goed. Ik ga met volle moed en vol vertrouwen deze ronde in en ik ga hem afsluiten met een posi test :p Zo, die positiviteit had ik even nodig en hopelijk straal ik het verder uit op jullie haha :p

    Alle nieuwe meiden: Welkom en heel veel succes met klussen en afwachten :)
     
  8. Waxientje

    Waxientje Fanatiek lid

    19 jun 2008
    1.839
    0
    0
    Kunstenaar
    Hallo allemaal, even geprobeerd bij te lezen, maar poeh wat is het veel! Meander in elk geval van harte!
    Hier aan het zoeken naar mijn ei...vorige keer dat we probeerden zwanger teworden kon ik hem maar niet vinden en bleek ik al op dag 13 mijn eisprong te hebben. Vandaag is het dag 13, maar nog geen eisprong te bekennen??? Wel geklust gisteravond. Ik hoop niet dat dat hele gedoe met niet kunnen vinden nu weer overnieuw begint...pfff. Heb ik manlief eindelijk zover dat we een compromis hebben van 2x verplicht klussen in de maand, kan ik mijn ei weer niet vinden...nou ja we zien wel. Ik lees dat er hier ook nogal wat onwillige mannen zijn, ze snappen het niet he, dat wij toch een beetje op de klok moeten kijken...;)

    Weet iemand hier trouwens of je eisprong idd kan varieren ook al heb je een tml regelmatige cyclus? Heb eigenlijk altijd een 28 a 29 dagen cyclus.
     
  9. Waxientje

    Waxientje Fanatiek lid

    19 jun 2008
    1.839
    0
    0
    Kunstenaar
    Hee ik zie vlinder13 voorbij komen. Volgens mij zaten wij een half jaar ofzo geleden ook vaak in hetzelfde NOD topic. Jammer je hier weer te zien, je bent dus ook nog niet zwanger. Hier na een half jaar pauze (ongeveer) weer rustig aan een beetje beginnen.
     
  10. cvo1986

    cvo1986 Bekend lid

    30 aug 2011
    611
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pfoe ik hoefde 'maar' 11 blz terug te bladeren...jullie kletsen best veel ;)

    @ Hellen1971 spannend als je op zoek bent naar je ei, ik hoop dat je hem goed kunt herkennen zonder dat je ovu testen hoeft te gebruiken (scheelt toch weer geld haha). En ja ik denk dat je idd gericht doet 'klussen' en daarbuiten lekker aan het hobbyen bent :) Haha rollatormama (hoe kom je erop) maar tegenwoordig kan dat best nog wel toch!

    @ Blinky Jaaaa gezellie :) ik hoop dat het raak is deze maand...(al heb ik een flauw vermoeden dat ik niet de enige ben gna gna) vervelend dat je zo'n last heb t van je ongi :( ik heb gelukkig niet meer zo'n last van mijn buik als toen ik nog geen pil slikte. dat was voor mij ook de reden om aan de pil te gaan.

    @ Esmeralda welkom, jeetje een mk met 11 weken! sterkte

    @ Essje jammer, maar gezondheid is idd belangrijker, en als je niet gezond bent heb je toch ook meer kans dat het niet lukt. Hopelijk tot snel!

    @ Evira leuk he zo'n lichaam die niet doet zoals je het plant

    @ spinnekop welkom, en inderdaad voor je het weet is het november :) gewoon al je dagen heel vol plannen dan gaat het lekker hard.
    Ik heb toen 2 pakjes kv2v5 gehaald en 1 ervan gebruikt. dus nog 3 over. En toen ik bij senstest de ovutesten bestelde kreeg ik er nog 3 of 4 zwangerschaostesten bij dus ik heb er 6! :)
    Uhm dat zou idd wel kunnen denk ik, want wat Renske ook zegt, je hebt na je LH piek je eisprong pas.

    @ renke19 ook welkom! 11-11-11 is zeker een volle datum...als we nu ook eens 11 dames erop hebben...ik had het nog niet eens opgemerkt moet ik zeggen

    @ Lianne39 Ik heb nog niet heel veel ervaring maar ik denk wel mijn ei te voelen, gewoon een heel opgeblazen gevoel die dag en idd steekjes (ik heb hem ook alleen maar links nog gevoeld). Veel plezier met het klussen/hobbyen

    @ Meandor welkom!...uhm lees nu je berichtje van gister...spannend...en gewoon zwanger! gefeliciteerd hoor! hopelijk zet dit toch gewoon door naar 11-11-11

    @ Vlinder ook 11-11-11 haha twordt druk!

    @ Itsme82 ook welkom op naar de volgende ronde ik zie dat je al een heel circus achter de rug hebt :( suc6 haha jij wilde gewoon ook op 11-11-11 komen ;)

    @ Haagje welkom spannend voor een derde!

    @ Evaa ook welkom

    @ Beertje ook welkom, balen dat je al in de 9e ronde zit :(

    @ Suusjelove vandaag al een donkerder streepje??

    @ Pinkster balen dat je man niet wil, ik heb dat ook wel eens, omdat hij dan moe is nadat hij naar school is geweest. Ik wil hem helemaal niet dwingen of onder druk zetten...maar dat betekent niet dat ik het niet probeer hihi

    @ MrsP Welkom, de eerste keren na het stoppen van de pil zijn altijd spannend. Ikmerk ook dat ik meer zin heb ;) Manlief zegt ook, jij gaat nooit meer aan de pil

    @ Girafje ook welkom heel erg balen dat het is misgegaan vorige keer

    @ jup...welkom (wordt een beetje eentonig zo als je 11 pagina's moest terug lezen)

    @ Waxientje ook welkom, lastig als je je ei niet kan vinden :(
    he he alles bijgelezen en gereageerd.

    @Hier ook het einde van de ongi in zicht, dus het leuke werk begint weer. Ik verwacht zo rond cd15 mijn ei dus ga vanag cd11 ovu testjes doen...spannend
     
     
  11. SuusjeLove

    SuusjeLove Fanatiek lid

    4 feb 2011
    3.233
    0
    36
    Vrouw
    Simpelveld
    Nee helaas nog steeds geen donker streepje...
    Misschien heb ik mijn piek wel gemist...
    Ben benieuwd wat mijn temp gaat doen...
    Hopelijk heeft meneer straks wel zin...
     
  12. Kelsey

    Kelsey Bekend lid

    29 sep 2011
    562
    292
    63
    Hoi dames, ik wil me ook graag weer melden in dit forum:) wil iemand mij op de lijst zetten? 2e kindje ronde 7. Geen idee wanneer mijn nod is, nog steeds onregelmatig na mijn miskraam 3 maanden geleden. Ik hou het maar even op 6 november, tot ik mijn ei weer heb gevoeld.
    Wat is dat nou met die mannen die niet willen? Die van mij wil juist te vaak, en krijg hem niet aan zijn verstand dat om de dag beter is dan elke dag. Pffff mannen ;)
    Hopelijk veel roze namen deze maand!!!! Succes allemaal!!!!
     
  13. jup

    jup Actief lid

    10 aug 2011
    310
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ SuusjeLove Heb je niet gewoon een langere cyclus deze keer? Je temperatuur is nog steeds laag, dus dan is het toch niet te laat?
     
  14. charmedknorrie

    charmedknorrie Fanatiek lid

    3 feb 2009
    3.538
    0
    0
    Lerares
    Almere
    Hoi Meiden!!! (Hoi Goofy!)

    Mag ik ook met jullie mee komen schrijven? Vandaag is mijn spiraal verwijderd en dat betekend dat we er weer voor gaan! Zo spannend! Ik heb nu alleen geen idee hoe mijn cyclus loopt en officieel moet ik even mijn menstruatie afwachten voor we ronde 1 ingaan, maar ik praat graag met jullie mee.

    Dit wordt mijn 2e kindje. Mijn dochter Sterre wordt eind november 1!
     
  15. Banjer11

    Banjer11 Actief lid

    11 mrt 2010
    124
    0
    0
    NOD-lijst 1 tot 15 november

    1 November (4)
    - Princess25 ( 3e ronde 1e kind na VMK)
    - Suusjelove (12e ronde, 1e kindje)
    - Mies (1e ronde, 1e kindje)
    - Esmeralda1984 (1e ronde na MK, 3e kindje)


    2 November (4)
    - Evira (4e ronde, 1e kindje)
    - 1eKruimeltje (3e ronde, 2e kindje)
    - WeGeMiJe (ronde onbekend, 1e kindje?)
    - Haagje (1eronde, 3e kindje)

    3 November (3)
    - Pinkster(2e kindje,12e ronde,4e na mk)
    - mpo (1e kindje, 4e ronde na bbz)
    - Waxientje (2e kindje, ik wil geen rondes tellen...)


    4 November (6)
    - happylady(5e ronde,1e kindje
    - Solana (2e ronde, 3e kindje)
    - Kersje (5e ronde, 1e kindje)
    - Wensje 2 (4e ronde, 2e kindje, 1e ronde na mk)
    - Maudje (3de ronde, 3de kindje)
    - Beertje83 (9e ronde, 1e kindje)


    5 November (4)
    - Summer1983 (2e ronde na MK, 1e kindje)
    - Littledreamer (2e ronde, 2de kindje)
    - Mompelientje (6e ronde, 1e kindje)
    - Gesina (7e ronde, 1e kindje)


    6 November (4)
    - MSC ( 1ste kindje , 1ste ronde IUI )
    - 8208 (2de kindje, 2de ronde)
    - Lola36 (1e kindje, 3e rondje)
    - Natasja73 (ronde 6e na MK van 13w en 1d)


    7 November (4)
    - justjes (3e ronde, 2e kindje)
    - NatasjaM (11e ronde, 3e kindje)
    - Amanda13 (9de ronde, 1e kindje)
    - Broedertjes (2e ronde, 2e kindje)


    8 November (5)
    - Marloes84 (2de ronde, 1ste kindje)
    - Catharina28 (2de ronde, 1ste kindje)
    - Jilleke (2de ronde, 2de kindje)
    - Suus82 (12de ronde, 1ste kindje)
    - Goofychick (2e ronde, 3e kindje)


    9 november (2)
    - Tayaro (ronde 3, tweede kindje)
    - Girafje (1e ronde na vmk, 2e kindje)


    10 November (1)
    - Lianne39 (9e ronde, 1e kindje)

    11 November (10)
    - Brondy: (4e ronde, 1e kindje)
    - Lisa1 (4e ronde, 1e kleine)
    - Blinky (2e ronde, 2e kindje)
    - Nannie73 (6e ronde,2e kindje)
    - CvO1986 (2e ronde, 1e kindje)
    - Cas (ronde? tel kwijt) 1e kindje)
    - Renske19 (4e ronde, 2e kindje)
    - Meandor (5e ronde, 2e kindje)
    - Vlinder13 (5e ronde na MA, 1e kindje)
    - Itsme82 (8e ronde, 1e kindje)

    12 November (3)
    - Lize86: (1e ronde, 1e kindje)
    - Essje: (3e ronde, 2e ronde na vmk, 1e kindje)
    - Betty Barclay, (1e kindje, 2e ronde na 3 miskramen)


    13 November (2)
    - BeHappy: 3e ronde 1e kindje
    - Dotty: 4e ronde 1e kindje


    14 November (2)
    - dotje1986: (5e ronde, 2de kindje)
    - Evaa: (4e ronde, 1e kindje)


    15 november (3)
    - Esmaralda: (2de kindje, 2de ronde)
    - Michelle 77 ( 2e kindje, 3e ronde)
    - Banjer11 (2e kindje, 2e ronde)


    Datumloos: (2)
    - Hellen1971
    - Spinnekop (2e ronde, 3e kindje)


    Totaal: 59

    Zwanger,Ongesteld, Vlinder,1 MMM, Cyclus van slag,
    Negatieve test, Twijfeltest
     
  16. Banjer11

    Banjer11 Actief lid

    11 mrt 2010
    124
    0
    0
    Haay meiden ik kom me ook melden.
    Vandaag ongi geworden. Ik ga voor het gemak even uit van 28 dagen maar voor mijn bevalling verschilde mijn cyclus van 24 tot 31 dagen met een eisprong van dag 10 tm dag 17. Dus als mijn ei is geweest zet ik mezelf wel op de goede datum.
    Oke nu ga ik even bijlezen;)
     
  17. GSSDJ

    GSSDJ Fanatiek lid

    19 okt 2011
    1.085
    137
    63
    Expediteur - Import
    Alblasserdam
    Hoi,

    Dit is mijn eerste berichtje op dit forum.

    Ik ben gestopt met de anticonceptiepil, omdat wij graag een kindje willen.

    Op 10 september was mijn laatste menstruatie, maar dit was wel gewoon nog mijn onttrekkingsbloeding.

    Ik zit nu op dag 40 en met spanning te wachten wanneer mijn eerste natuurlijke menstruatie zich aandient :)

    Alleen vindt ik het wachten wel een klein beetje irritant :D

    Groetjes,
    Gerda
     
  18. spinnekop

    spinnekop Niet meer actief

    hoi

    welkom alle nieuwe meiden:)

    pinkster en suusjelove: mannen rare wezens :x:(:(

    evira: succes ermee, ga je dat zelf doen

    girafje: he wat naar van de vorige ronde

    lianne: hier is alles nog ik gebruik:p , maar ik denk dat onze jongste binnenkort toe is aan een bed, ik vond hem vanmorgen na zijn ochtendslaapje met zijn benen tussen de spijlen;)

    ik zie trouwens dat 11 november erg vol raakt :D

    charmedknorrie: spannend de spiraal eruit , bij mij is hij 16 september verwijderd dit wordt ronde 2 voor ons


    ik heb vandaag een tweede ovulatietest gedaan en hij is donkerder dan gisteren maar niet positief. er is natuurlijk nog niet over te zeggen hoe het verder loopt , maar ik denk toch dat mijn ei al geweest is
    mijn temperatuur is nu 3 dagen achtereen 36.70 graden
    als de eisprong is geweest moet hij toch stijgen of niet
     
  19. spinnekop

    spinnekop Niet meer actief

    hoi gerda

    spannend zo'n nieuwe fase in je leven
    heb je de pil lang gebruikt

    ga je wachten op je eerste ongi of zijn jullie al actief bezig
     
  20. LiittleOne

    LiittleOne Fanatiek lid

    25 nov 2010
    1.220
    1
    0
    NOD-lijst 1 tot 15 november

    1 November (4)
    - Princess25 ( 3e ronde 1e kind na VMK)
    - Suusjelove (12e ronde, 1e kindje)
    - Mies (1e ronde, 1e kindje)
    - Esmeralda1984 (1e ronde na MK, 3e kindje)


    2 November (4)
    - Evira (4e ronde, 1e kindje)
    - 1eKruimeltje (3e ronde, 2e kindje)
    - WeGeMiJe (ronde onbekend, 1e kindje?)
    - Haagje (1eronde, 3e kindje)

    3 November (3)
    - Pinkster(2e kindje,12e ronde,4e na mk)
    - mpo (1e kindje, 4e ronde na bbz)
    - Waxientje (2e kindje, ik wil geen rondes tellen...)


    4 November (7)
    - happylady(5e ronde,1e kindje
    - Solana (2e ronde, 3e kindje)
    - Kersje (5e ronde, 1e kindje)
    - Wensje 2 (4e ronde, 2e kindje, 1e ronde na mk)
    - Maudje (3de ronde, 3de kindje)
    - Beertje83 (9e ronde, 1e kindje)
    - LiittleOne (zoveelste ronde, 1e kindje)


    5 November (4)
    - Summer1983 (2e ronde na MK, 1e kindje)
    - Littledreamer (2e ronde, 2de kindje)
    - Mompelientje (6e ronde, 1e kindje)
    - Gesina (7e ronde, 1e kindje)


    6 November (4)
    - MSC ( 1ste kindje , 1ste ronde IUI )
    - 8208 (2de kindje, 2de ronde)
    - Lola36 (1e kindje, 3e rondje)
    - Natasja73 (ronde 6e na MK van 13w en 1d)


    7 November (4)
    - justjes (3e ronde, 2e kindje)
    - NatasjaM (11e ronde, 3e kindje)
    - Amanda13 (9de ronde, 1e kindje)
    - Broedertjes (2e ronde, 2e kindje)


    8 November (5)
    - Marloes84 (2de ronde, 1ste kindje)
    - Catharina28 (2de ronde, 1ste kindje)
    - Jilleke (2de ronde, 2de kindje)
    - Suus82 (12de ronde, 1ste kindje)
    - Goofychick (2e ronde, 3e kindje)


    9 november (2)
    - Tayaro (ronde 3, tweede kindje)
    - Girafje (1e ronde na vmk, 2e kindje)


    10 November (1)
    - Lianne39 (9e ronde, 1e kindje)

    11 November (10)
    - Brondy: (4e ronde, 1e kindje)
    - Lisa1 (4e ronde, 1e kleine)
    - Blinky (2e ronde, 2e kindje)
    - Nannie73 (6e ronde,2e kindje)
    - CvO1986 (2e ronde, 1e kindje)
    - Cas (ronde? tel kwijt) 1e kindje)
    - Renske19 (4e ronde, 2e kindje)
    - Meandor (5e ronde, 2e kindje)
    - Vlinder13 (5e ronde na MA, 1e kindje)
    - Itsme82 (8e ronde, 1e kindje)

    12 November (3)
    - Lize86: (1e ronde, 1e kindje)
    - Essje: (3e ronde, 2e ronde na vmk, 1e kindje)
    - Betty Barclay, (1e kindje, 2e ronde na 3 miskramen)


    13 November (2)
    - BeHappy: 3e ronde 1e kindje
    - Dotty: 4e ronde 1e kindje


    14 November (2)
    - dotje1986: (5e ronde, 2de kindje)
    - Evaa: (4e ronde, 1e kindje)


    15 november (3)
    - Esmaralda: (2de kindje, 2de ronde)
    - Michelle 77 ( 2e kindje, 3e ronde)
    - Banjer11 (2e kindje, 2e ronde)


    Datumloos: (2)
    - Hellen1971
    - Spinnekop (2e ronde, 3e kindje)


    Totaal: 60

    Zwanger,Ongesteld, Vlinder,1 MMM, Cyclus van slag,
    Negatieve test, Twijfeltest
     

Deel Deze Pagina