Vervelend lentezon. Ergens ook wel mooi dat je meteen een nieuwe cyclus ingaat, niet hoeft te wachten. Maar een mooie test was zoveel beter geweest.
Hier ook in spanning. Alles wat ik voel kan echt van alles betekenen. Ik heb ongesteldheidskrampen, maar licht. Soms een beetje misselijk, maar dat kan ook een aankondiging voor de menstruatie zijn. Droger dan droog down under, ik dacht nu heb je het, straks komen die rode monsters.. Maar ook dat hoeft niets te zeggen. Gewoon maar wachten .. Ik zit op 10 dpo
Ik ben nu erg duizelig en als ik terug denk heb ik dat de afgelopen dagen al een paar keer gehad. Dat is anders als de afgelopen maanden... Zou het dan toch...ik maak mezelf helemaal gek!
Hè balen een paar ongesteld. Hopelijk volgende ronde meer geluk voor jullie @Naturfrisk jij vandaag nog weer getest? @Patience80 herkenbaar dat gek maken. Geduld is lastig haha! Hier nog niets qua gevoel oid, maar ei is ook pas net voorbij
@Brenda028 ja wel getest maar helaas weer negatief. Ik hou me even in tot de NOD. Wel predictors besteld dus volgende test zal in ieder geval betrouwbaar zijn. Merk wel dat de vals positieve test van gisteren me van mijn stuk heeft gebracht. @JosjeM en @Lentezon18 wat vervelend dat het niet gelukt is nu door voor de volgende ronde of eerst vakantie?
Door naar de volgende ronde, de laatste IUI. Als die mislukt, dan nemen we wel even een pauze voordat we met IVF doorgaan. Vervelend zijn die vals positieve testen he
Aaah wat balen @Naturfrisk ik moest zo vaak aan je denken vandaag en hoopte het echt voor je. Maar wie weet... Weet iemand waar je online goedkope betrouwbare testen kunt bestellen?
Ik heb heel toevallig net een bestelling gedaan bij 2besure! Goedkoop! Alleen lees ik hier net dat ze niet heel betrouwbaar zijn, oeps
@Brenda028 ik koop vaak mijn testen bij 2besure! Nog nooit een valse streep gehad en lekker goedkoop. Doe wel elke keer als de testen positief zijn nog een kruidvat test (om te bewaren). Nou wat mijn cyclus deze maand gaat doen is me een raadsel. Op dag 21 een prachtige temperatuurverhoging dus ik begon al te juichen voor een eisprong. Maar vanaf die dag alleen maar wisselende temperatuur gehad. De ene ochtend is het 36.8, de andere 36.2. Ik kan er helemaal niks mee Ook telkens na de seks wat bloed wat vervolgens 2 dagen aanhoud dus ook dat is me een raadsel. Ik hoop nu gewoon dat er een ongesteldheid komt deze week en dat volgende maand hopelijk beter is! Durf ook geen test te doen want ik weet niet wanneer (en of) ik überhaupt een eisprong heb gehad. Hoop hier wel veel roze te zien dames!
Hay dames Lekker veel geschreven hier! Wat balen voor de dames due ongesteld zijn geworden!!! Had het zo gehoopt voor jullie. Maar op naar de volgende ronde ik duim mee. Hier op dag 23 van cyclus ik had afgelopen maand na de miskraam een cyclus van 33 dagen normaal 28 dagen. Weet nu ook niet zo goed wat ik aan moet houden. Als ik niet ongesteld word ga ik denk ik zondag testen zit dan op 28 dagen met het risico dat ik te vroeg test maar ja...
Ik geloof dat ik WEER te vroeg mijn menstruatie ga krijgen. De pijn aan de rug is helaas al aanwezig. Jeetje zal ook gewoon eens 14 dagen tussen het ei zitten
Dankjewel! we houden hoop (tegen beter weten in ). Qua testen durf ik je niet te adviseren. Weet iemand of die vroege testen van zwanger en kids goed zijn? Die heb ik ook nog liggen.
Wie weet is die laatste jullie voltreffer! Succes daarmee en anders goed dat jullie door kunnen met een volgende stap. Maar kan goed begrijpen dat jullie daarvoor even een pauze hebben. Het hele traject vraagt zoveel van je...
@meisje1987 wat onwijs vervelend dat je al zo vroeg menstruatie klachten hebt! Zondag is je nod? Ik word altijd 12 dagen na ei ongi en meestal beginnen bij mij ook 6 dagen voor nod al de pms klachten, heel naar. Pfff zo vroeg nog en ik kan gewoon niet slapen. Ik zweet me kapot en ik lig niet lekker. Mijn temp was gisterochtend best laag en avond met 1,1 graden hoger! Ben benieuwd hoe die straks is aangezien ik altijd rond 6 uur temp. We hebben ons best gedaan met klussen, meer kunnen we niet doen..
ik ben gisteren helaas ongesteld geworden. Ik had dit keer een cyclus van 24 dagen...er is geen pijl op te trekken hier. Ik mag dus van het lijstje af...ik kreeg het niet voor elkaar met het laatste lijstje.