Tot nu toe de mooiste lijst die ik gezien hebt. Wat leuk allemaal!! Hier inmiddels 6 dagen overtijd maar gisterenochtend was de clearblue overduidelijk... niet zwanger ik ben bang dat het de MMM gaat worden...
Hier ook nog steeds geen bruin of roodverlies ik heb dit nog nooit meegemaakt zolang, test vaag ik dacht in de verte wat te zien maar afwachten dus.
Balen zeg als je geen duidelijkheid krijgt. Heb je alleen de cb gedaan of ook een andere? Hopelijk is er wel wat gaande maar is t hcg nog te laag (komt wel eens voor ook een week na je NOD). Moed houden, geen bloed is goed!
Meiden ik vond de zin geen bloed geeft moed altijd zo stom maar deze keer was het voor mij ook zo. Testte pas 3 dagen na NOD positief. Ik ga zo hard voor jullie duimen!
Heb net nogmaas een test gedaan omdat ik toch bang was dat hij vals positief was/is. Mag denk ik concluderen dat het toch raak is!
Wat een blingblingtest Maar ik denk ook een licht lijntje te zien! Spannend, hopelijk wordt hij duidelijker
Ja ik zie m ook! Ken deze test wel niet dus weet niet hoe betrouwbaar ze zijn, maar lichte streepjes op 2 verschillende merken (de andere was kruidvat toch) betekent meestal dat ze niet vals zijn
Vandaag opnieuw getest om te kijken of het afloopt dus ja hoor. Het is zeker nog van pregnyl (vandaag is het 95 hcg ongeveer en morgen is 45 hcg). Ik vrees de aankomende menstruatie want heb af en toe krampen en gevoelige borsten vooral die pijnlijke tepels.
mag ik nog meepraten? ik zou 15 augustus ongesteld worden.. het is voor het eerst dat het bij mij uitblijft, normaal ben ik heel regelmatig ongesteld, ik hou het bij in een app... nu ben ik nog steeds niet ongesteld maar alle testen zijn nog negatief! kan het zijn dat er nog een positieve test aankomt?