Dank je wel Ik ben benieuwd naar je volgende testen... heb je ergens last van of bloedverlies? Wanneer is je NOD? Sta jij niet in het overzicht?
Nee niet meer.. ik durf niet meer haha. Heb sinds een paar dagen geen bloedverlies meer. Ook geen bruinige afscheiding en ik heb geen menstruatie dus ik ga ervan uit dat alles in orde is Al heb ik nog steeds af en toe die drang om te testen
Nou ik ben echt heeeeel erg ongesteld. Ben er gewoon letterlijk ziek van. Heb dit al lang niet meer gehad maar wat een ellendig gevoel toch..... ik hoop dat er nog meer roze bij komt dames! Ik ga duimen
Jeetje, de eerste rode namen alweer wat balen! Er mag best wat meer roze op de lijst. Ik duim voor jullie!
Ik herkende het eigenlijk pas daarna toen ik me weer goed voelde.. ik kwam de deur niet meer uit alles koste me veel energie. Ik had niet echt levenslust en er hing een soort donkere wolk om me heen.. toen ik daaruit kwam met sporten wist ik pas dat ik het gehad had.
Ik weet niet ik denk dat ik toch ongesteld ga worden.. Ik heb lage rug kramp, lichte buikkramp, hoofdpijn en nog steeds een beetje roze en lichtbruine afscheiding met afvegen.. Temp was nog wel 37 vanmorgen vroeg. Vind 't wel vaag want m'n menstruatie begint nooit zo op deze manier. Altijd direct volop ongesteld of gelijk heel veel bruin met rood bloed.
Ba wat is dit nu weer allemaal.. al dat rood... Ik ben zelf super sterk geweest! Was in de supermarkt en zit nu op 9dpo. Ik heb alleen nog maar 2 dipsticks in huis die helemaal niet gevoelig zijn.. dus die gebruiken is zinloos. Dus ik dacht ik koop ealy test. Maar 10€ vond ik zoveel. Dus niet gekocht en afwachten... Moest action open zijn was ik sowieso gezwicht...
Zelfde hier Vind dit altijd vervelende dagen, dat je weet dat het komt, maar je toch moet wachten. Doe dan maar door naar de volgende ronde..