Nou meiden. . Er mag nog wel wat roze bij!! Ik ga voor jullie duimen ❤.. ik heb morgen officieel mijn nod dus vind die dag toch nog wel spannend..bang ongesteld te worden ondanks de testen. Herkenbaar?
Na een mk, al is die nog zo vroeg, zal die spanning er altijd wel zijn. Maar je Esten waren prachtig, ik ga er vanuit dat het wel mee zal vallen. Hier wat lichte krampjes nu, dus ik ben bang dat ik morgen ook op rood mag. Ik wacht nog even af, want er is nog geen spoor van spotting te zien. Anders vrijdag de vervolgstappen in Z-H bespreken.
De andere 2 zwangerschappen kwam ik er pas laat achter dat het zo was. 1 met 8 weken en de laatste met pas bijna 15 weken😉 Dat waren hele positieve testen😄
Goede morgen dames! gefeliciteerd degene die op roze staan maar er mag nog wel heel wat roze bij komen!! Voor de rode dames: goed excuus om de volgende ronde het weer extra gezellig te maken met je partner Ik heb deze maand voor het eerst mijn temperatuur bij gehouden. Daarbij maakte ik op dat ik vorige week zondag m'n ei heb gehad en afgelopen zondag de innesteling heb gehad. Had toen ook even 5 minuten flinke steken onderin m'n buik. Afgelopen maanden voelde ik heel duidelijk mijn eisprong etc maar deze maand helemaal niets. Nu maar afwachten, zondag is mijn NOD ( op vaderdag ) Krijg nu wel hele erge test drang maar wil ook heel graag wachten tot zondag. Dat zou toch het mooiste vaderdagcadeautje zijn!!
Goeeeeedemorgen allen! Weer een nieuwe dag en een dag dichterbij een positieve test. Is het niet deze ronde dan wel een volgende. *strooit wat positiviteit in het rond* Ik hoop op roze, veeeeeel roze!
Hey teuntje Ik heb niet meer getest. Heb zondag en maamdag getest en het bruine waterige prutje houd aan dus ik wacht even af Volgens mij kan het heel erg per zwangerschap verschillen wanneer je positief test. Het is zonde om te gaan balen terwijl er nog helemaal niks aan de hand is. Vibd de negatieve testen die ik had jammer maar hey geen bloed geeft moed. Pas als ik echt ongi ben mag ik ff balen. En dan komt er wel een nieuwe ronde waar het vast wel een x in lukt. Bij de een nu eenmaal sneller als de ander en volgens mij als er iets niet goed is dan is het stress. Let it gooooo hihi Fijne dag allemaal!
Hey dames! Ik heb even advies nodig! M'n testdrang begint te komen namelijk maar ik probeer mezelf in te houden! 🙈 Vandaag CD 22. Normaal word ik op CD 25 ongesteld. Maar vanwege ovu testen weet ik dat ik vandaag op 7 dpo zit. Wanneer ga ik nu testen? Op mn nod of op 14 dpo? Met m'n zoon testte ik op 10 dpo positief. Maar toen geen ovu testen gebruikt. Omdat ik er standaard van uit ging dat mn ei rond CD 10 was.
Whaha komt helemaal goed teuntje! Gewoon ff lekker iets anders doen. Ff zp aan de kant en dan komt er vanzelf nieuws. Hey colinn als je nu op dpo 7 zit zou ik nog even wachten. 10 dagen is sowieso niet heel lange lf.
Hoi dames! Ik heb de hele maand niet kunnen reageren, maar wil even laten weten dat ik vanmorgen een knaltest in mijn handen had! Ik mag dus op roze! Wij zijn door het dolle heen en besef me heel goed dat we vreselijk geluk hebben dat het in de 2e ronde al raak was. Ik hoop dat er deze ronde veel meer roze op het lijstje mag komen!!!
Veel geklets hier! Het is voor een ieder moeilijk als je wens voor een eerste, tweede of hoeveelste kindje niet wil lukken. Onze zoon heeft er ook 3 jaar over gedaan om bij ons te zijn, ook een miskraam gehad. Heb veel onderzoeken gehad en we kregen toen we 2 jaar bezig waren te horen dat alles goed was en dat de kans op een spontane zwangerschap het grootste was. Moesten het toen nog 9 maanden zelf proberen. 3 maanden daarna was ik zwanger van onze zoon. Nu inmiddels ook al weer een jaar verder voor een tweede. Hoop dat het gauw mag lukken. Zit nu op 11dpo. Nog even wachten, ik temperatuur dus kan redelijk aan mijn temperatuur zien of ik ongi ga worden.
@Jojo: Van harte gefeliciteerd! Mogen we mee genieten van je positieve test? Altijd leuk! Hier denk ik ook dat het game over is voor deze maand. Heb altijd redelijk lang pregnyl in mijn lichaam; had gisteren getest en was een duidelijke streep, vandaag nog maar een tuurstreepje... Dus waarschijnlijk donderdag gewoon ongesteld. Ben blij dat we morgen wel gesprek hebben bij onze arts om te kijken hoe het verder gaat met ivf nadien... Iui had in mijn ogen nooit een kans op slagen en mijn gevoel laat me zelden in de steek.