het blijft altijd spannend idd ik zou morgen gewoon weer een testje doen en dan kijken of mooi oploopt
Hee meis, Je bent ook al echt ontzettend lang bezig he?! Ik hoop dat ze duidelijk gaan oplopen en dat je over 9 maanden eindelijk je beebje mag vasthouden!
Hoi dames zoals jullie weten deed ik vanaf 5dpo testjes en vandaag zit ik op 7dpo en ik zie een streepje!!! Vorige waren echt heel vaag en deze zie ik zonder extreem te turen. Ik ben echt heel blijjj maar aan de andere kant durf ik nog niet blij te doen
Lala90: jij ook gefeliciteerd schat hoop zo voor je dat ze oplopen en ook voor se mijne durf nog niet blij te zijn.
In het echt vind ik het duidelijker kijk aub even met me mee. Waarom is et na uploaden zo slechte kwaliteit foto op me tel is wel gewoon beter.
Wat vervelend zeg!! Zal je dan een standaard hoog hcg in je bloed hebben? Hoop dat ze gewoon mooi gaan oplopen!!
Op de eerste zie ik heeeeeell lichtjes iets... Hoop echt voor je dat ze gaan oplopen.. Overmorgen weer testen?
essie, ik lijk héél licht iets te zien. Spannend zeg! Ben benieuwd of je hem morgen beter op de foto krijgt en duim ervoor dat hier jouw zwangerschaps-avontuur mag beginnen 😊
Heb je een iphone? Hoe kan je het in t negatief zetten? Ik zie ook lichtjes iets!!!! Superleuk hoop echt dat hij gaat oplopen!!!!
Ik heb nog steeds erge menstruatiekrampen. Echt mijn bovenbenen die mee tintelen. Heb dit nog nooit gehad!
Nee ik heb een sony xperia zat al in mn telefoon dat programma photo editor. Je hebt ook apps daarvan dat zou ik even proberen Dank je hoop et ook zo! Zo begon me vorige zwangerschap ook en toch durf ik nog niet blij te zijn.
Yale Lala90 gefeliciteerd! Leuk dat jullie de eerste roze testjes hebben. Mijn man zei vanochtend dat mijn buik anders was, en mijn tepelhoven zijn enorm Verder voel ik wel wat in mijn onderbuik, maar ik weet niet of het nog van de urineweginfectie is. En mijn temp is vanochtend gezakt.. Het is nog te vroeg voor een daling en een menstruatie, dus ik ga uit van een tempdip. Ik moest mezelf bedwingen niet te testen vanochtend.. 8dpo vandaag!