Heb deze ronde niet veel meegekletst, maar wel veel meegelezen. Had even een beetje rust nodig en ben lekker op vakantie geweest. Positieve ovulatietest had ik 3 dagen eerder dan verwacht en begon beetje hoop te krijgen deze maand.. maar helaas nu na 3 dagen 'overtijd' nu toch echt bloedverlies en heel veel buikpijn. Sterkte en knuffel voor iedereen op rood en gefeliciteerd voor de zwangeren!!
Ik heb echt heel erg testdrang, maar ik heb geen testen in huis. Morgen is mijn nod, ik heb ook heel sterk het gevoel dat ik gewoon ongesteld ga worden al heb ik nog nergens last van en normaal is dat al met flinke buikpijn aanwezig. Ik wacht het maar even af. @anita85 Dat is wel een goed teken! Ik duim voor jullie.
Oh, wat een luxe!! Ik zit juist vandaag tot minimaal 5 uur hier gelukkig is het vanavond ook nog lekker buiten
Verdorie steeds meer rood En warmte pfff ja. Ik gelukkig net afgewerkt. W.b. testen bij mij... "Mijn naam is littlegirl. Ik ben 30dgn clean" "Dag littlegirl" "Vandaag had ik een zware dag. Ik liep 3x langs de kruitvat. Mijn handen jeukte, ik kon het bijna niet weerstaan. De behoefte was zo groot. Maar ik heb het gered, het is me gelukt. Nu ben ik 31dgn clean." Dat vat het wel samen voor mij
Deze directiesecretaresse zit ook gewoon tot 5uur binnen op kantoor maar vanavond heb ik bedacht om lekker in het tuintje toch maar een wijntje te nemen Meiden ik lees nog vol spanning met jullie mee, ook al reageer ik niet veel.. dikke knuffels voor degene op rood en voor de meiden op het wachtbankje ben ik duimpjes aan het draaien hoor!
Ik mag morgen ochtend voor een echo. De arts denkt ook een mk. Helaas pindasaus. Ik lig ook in de tuin en kind lief is aan het stoeien met een parasol
Gister schreef ik nog dat ik niks voelde maar nu begin ik het in mijn bovenbenen te voelen dus ik ben bang dat ik op rood kom te staan en morgenvroeg ga ik een par dagen naar Barcelona met mijn vriend. Hopelijk kan ik ervan genieten... zucht konden we maar in onze lichamen kijken hè
Jeetje! Zo lang... wij hadden er vandaag één met 35 jaar snap niet hoe je dat volhoud hahah. Nee ik ga dr niet heen, had ook niet opgegeven. Kan op wedstrijd met mijn paard en vind dat toch iets leuker Ga jij wel?
Waarom gaat iedereen op rood geen succesvolle ronde zo. Ik heb een uurtje gesport, lekker afleiding gehad!
Ik heb het weken achter elkaar gehad. Soms veel, soms weinig, soms met wat stolsels. Heel wisselend dus. Met 33 weken had ik weeën en dus kans op een vroeggeboorte. Gelukkig heb ik haar vast kunnen houden tot 39.2 En ze had een prima geboortegewicht en lengte (3780 gram en 52 cm). Ben heel benieuwd morgen! Vind het echt spannend. Ik duim voor je! Wat een heerlijk weer vandaag Wij zijn lekker gaan zwemmen (m'n vriend hoefde pas om half 5 te gaan werken). Mevrouw ligt nu al een uur te slapen, die heb ik niet meer gehoord Zo moe was ze. Morgen is m'n nod, maar heb geen test in huis. Denk ook niet dat het raak is. Wel nog veel afscheiding.
Ja 12,5. En daarbij heb ik vroeger ook nog daar gewerkt, blijf het super leuk vinden ik ga samen met mijn man en al mijn meiden en jongens en hun aanhang Leuk wat jij gaat doen, heb ik vroeger ook gedaan, had toen ook nog een eigen paardje
Klinkt ook heerlijk! Pff, ik snap mijn lijf gewoon niet meer. Ik had me zo mega voorgenomen om me niet gek te laten worden, maar het gebeurt wel weer. Ik heb buikrampjes, soort van menstruatie maar minder heftig, maar wel doortrekkend naar mijn rug. Af en toe steken rondom mijn lies/iets hoger. Vanavond het eten laten staan, ik was zo misselijk. Argh, misschien haal ik toch morgenmiddag een test en ga vrijdag testen. Het klinkt allemaal weer zo veelbelovend, maar ik ken het riedeltje ondertussen. Ik wil gewoon niet weer teleurgesteld zijn