Zeker balen maarja niks aan te doen... Fijne vakantie Louloute! Swee wat stom dat ze zo vervelend doen
Ik heb normaal een lf van 12 of 13. Zit nu op 14. Maar gister heb ik getest en die was wit....dus ik weet het niet. Er is wel van alles gaande down under..
Ik hoorde net van een vriendin die zelf een een kindje heeft en die verloskundige is dat ik echt moet afwachten of ik ongesteld word. Zij heeft zelf toen ze 2 dagen overtijd was negatief getest en toen ze 5 dagen overtijd was pas positief.
Afwachten is inderdaad alles wat je kunt doen Swee, op een echo zien ze ook nog niks... Moeilijk he... En lief hoef iedereen met elkaar meeleeft. Wat mij betreft, het zou vrij toevallig zijn als ik nu zwanger was, nog niet echt geprobeerd, maar toch al ronde 1 genoemd. Hoop dat anderen wel snel zwanger worden, zeker de mensen die al zo lang bezig zijn...... Lijkt me echt zó eng, niet te weten of je überhaupt wel zwanger kan worden :/
Vanochtend test gedaan, toen gedouched etc. en daarna deze foto gemaakt.. Denk een indroger, kan niet anders.. Ben al op 12 dpo met altijd een lf van 12 dagen.. Maar vreemd is het wel! Mag niet kunnen vind ik!
@Elyn: ja he 😊 @Twinperfect: Jeeeeej!! 🎉🎉 @evelien297: Ja want ze werd goed in de gaten gehouden ivm endometriose.
Dankjewel. Al denk ik zelf dat het niet raak is. Ik zie helaas niks op je test, maar dat kan ook door het uploaden van de foto komen.