Senna groot gelijk dat je t ff aandikt. Je wilt gewoon duidelijkheid..klaar. Succes meid. Ga duimen voor je. Rosa dank je. Ik zal straks eens bellen.
Goed zo Senna, ben benieuwd! Ik heb ook gebeld en kan morgen voor een echo komen. Hopen dat er dan duidelijkheid komt.
ik ga gelijk testen,we zullen zien zo eerst ff de kids aankleden en dan ff naar kruidvat toe is hier 15 min vandaan ong suc6 bo morgen met de echo ik hoop voor je dat ze wat moois erop zien.
Goedemorgen meiden!!! Roze: Joepie!!! Hebben weer roze gezien hier op het topic Helemaal blij voor jullie meiden!!! Rood: *****piep*****!!! Hier vanmorgen temp 0,1 gezakt, maar nog steeds 36,7 heb er dus nog voldoende vertrouwen in!!!
Ik durf niet te bellen. Vorige x vond gyn t niet nodig eigenlijk die afspraak. Ik moest me mar niet druk maken. He voel me een zeur als ik weer bel. Heb begin nov afspraak gehad. Ze zien me weer aankomen
Jeskejes: Meid, zou gewoon bellen. Beter te vaak dan te weinig!!! Thanks meid! Gaan die temp zeker nog een paar dagen zo houden en hopelijk nog heel erg veel langer
Snap ik hoor. Misschien eerst weer naar HA, om het te bespreken? Of heb je geen fijne HA? Of anders wacht je even een paar dagen. Dan zijn alle feestdagen geweest. Waarschijnlijk is het nu toch druk en zijn er artsen vrij nu.
Mira Je tempkaartje ziet er mooi uit Na ei dan. Ik schommel ook tussen 37,1 en 37,2. Dus 0,1 maakt niks uit. Gisteren een 37,0 ertussen.. maar ik had koude billen bij gebrek aan een deken.
ik zou gewoon bellen dat je een second opinion wil. ik ga er vandoor dames als ik wat weet weten jullie het ook
Ha is een vry nieuwe. Is wel een fyne. Maar is dezelfde die zei dat ma migraine had. En zou contact met me houden hoe t met ma maar ook met my ging. Heeft ie niet gedaan. Maar zit volgende week richting eisprong hopelijk. Ik denk toch de stoute schoenen aan te doen en te bellen. Moeders word om 11 uur weer overgeplaatst dus moet opschieten.
Hey jes! Het was mij ook al op gevallen... Hartstikke leuk voor die meiden natuurlijk. Maar het is ook een beetje de reden dat ik probeer om hier een beetje weg te blijven. Al dat roze doet soms best een beetje pijn als je zelf op rood staat.... Maar juist de verhalen van meiden die in onzekerheid zitten, die langer meedoen, Maken dat ik toch mee blijf lezen. Vooral ook jouw verhalen bijv. Jeetje wat een gedoe allemaal. Ik zat er aan te denken een Jan. Toppic te openen voor meiden die langer dan 6 maanden bezig zijn. Dat gaat alleen niet zo makkelijk vanaf iPhone, ben nu op weg naar m'n werk, zal kijken of ik in lunchpauze even kan doen (als niemand meekijkt) Wij zijn nu officieel in ronde 10 belandt vanaf groen licht van mijn internist (heb banner nog niet aangepast) maar zijn al vanaf aug. 2010 bezig. Wat betreft die berglandschapjes; bij mij zijn ze nu best duidelijk biphasisch zoals ze dat noemen. Maar toen ik bezig was voor mijn eerste dochter hield ik het ook bij en dat waren inderdaad net de Alpen. En toch is dat spontaan gelukt na 8 maanden! Ik hecht dus niet zo veel waarde aan dat tempen, maar moest het nu van gyn. Wij moeten 9 Jan weer naar de gyn. Dan wil ze het hebben over een kijkoperatie... Is bij jou de ongi al weg? Bij mij zijn de krampen hevig aan de gang. Gelukkig druk op werk, fijn voor wat afleiding. Dit soort dagen ben ik zo emotioneel, dan kan ik echt om alles janken...
Senna, heel veel succes!! Ik duim zo voor je!! Ik denk wel dat je zwanger bent!! Je testen worden donkerder!! Bo, balen dat je nog steeds niks weet!! Ben heel benieuwd morgen!!! Jeskejes, wat begrijp ik jou goed zeg!!! Herken er veel in van mezelf! Ook al zijn wij "pas" 8 maanden bezig! Heb ook wel eens gezegd dat het mij opvalt dat veel meiden op de lijst al zo snel zwanger zijn! Idd, bijna allemaal binnen de 5 maanden! En dan denk ik ook.....zou het bij ons niet goed zijn?? We klussen volgens mij genoeg op de goede dagen! En het voelt idd soms als moeten, zeker omdat ik een laag libido heb! Angst ook omdat mijn zus al 2,5 jaar bezig was bij de 1e en nu voor een 2,5 ook alweer 2,5 jaar! En daar is niks bij gevonden! Wij gaan in Febr naar de huisarts hebben we besloten. Dat is 2 rondes verder! Dan zijn we nog geen jaar bezig, maar ik zeg gewoon van wel! Ik wil gewoon graag weten of we niet bezig zijn met een mission impossible! Sterkte meis, en bel gewoon!!! De aanhouder wint!! Mukje, idd, ook jouw verhaal is zo begrijpelijk!! Meiden hier geven me op moeilijke momenten steun of een een lach op mijn gezicht! Maar soms ook confronterend om te zien dat er zoveel meiden al zo snel zwanger zijn en wij maar wachten
Hoihoi! Gefeliciteerd aan alle zwangere meisjes!! Helaas mag ik ook op rood, ik voelde het eigenlijk wel aankomen maar wilde het niet toegeven. Gisteren even flink gebaald. Zeker omdat we met de schoonfamilie kerstdiner hadden en mijn schoonzusje onbedoeld erg snel zwanger is geraakt. Dat is dan wel even pijnlijk.. Ik ga me deze maand er proberen niet zo druk over te maken. Het komt als het komt.. Maar alsjeblieft niet te lang wachten! Liefs!!