@dolores Duim voor je meid, hoop dat ie over een paar dagen knalt en je een lekkere plakbeeb hebt. @ leeftijd Ikzelf ben 29jr en wordt eind van het jaar 30 en vl is 34
Ik wilde ook gaan kijken vanavond. Heb het door jullie ontdekt, maar helaas! Hopelijk komt het nog wel een keer deze week! @dolores: spannend, hopelijk worden je testen alleen maar duidelijker! @hier: vandaag laatste dag gewerkt, VAKANTIE!!! Over 4 weken hoef ik pas weer te werken. Volgende week maandag gaan we op vakantie, echt zo'n zin in! Hopelijk met een beebje in mijn buik! Voel wel van alles, steeds een zwaar gevoel in mijn buik, rugpijn, maagzuur en volgens ml waren boops groter! Ben heel benieuwd. Van de week nog bij mams langs, kijken wat die er deze maand van zegt! @allen: succes met wachten en hopelijk volgt er binnenkort veel roze! De NOD dagen komen steeds meer in zicht.
Ik heb nog niemand voorbij zien komen behalve de lichte streep van dolores! En die zet ik pas op roze als ze dit zelf aangeeft
Vandaag test gedaan, licht streepje te zien vinden wij @SPANNEND! Morgen ochtend weer een en dan 's middags naar de gynaecologe, ja jullie zullen het wel stom vinden dat we dan toch een test doen 's morgens, maar ik hoop dat het streepje dan al weer wat donkerder wordt en geen verbeelding blijkt te zijn. VL ziet hem overigens ook hoor, maar het is nog zo pril er kan van alles fout gaan vooral zo in het begin. Whitin zet nog maar niks op de lijst hoor, dadelijk brengt het ongeluk
Ik lees ook net dat het nog 3 dagen is tot m'n eisprong hahahaha dan zal ik maar 's flink aan de gang gaan..
@ZoGraag: spannend meid! Hopelijk groeit er echt wat in je op dit moment en mag het allemaal goed gaan! Heel veel succes morgen bij de gynaecologe en hopelijk heb je dan meer duidelijkheid!
Hey Ginie, We hadden eigenlijk een afspraak staan om te kijken welk traject van de MMM we in zouden kunnen gaan, dus als blijkt dat ik idd zwanger ben, dan is het prettig als ze dat meteen kan bevestigen. Aangezien het 4 keer hiervoor in een mk geëindigd is, zullen we sowieso ook vragen wat we gaan doen als het weer mis zal gaan. De wachtlijst van de gynaecologe is me net wat te lang (2 maanden) om eerst de zwangerschap af te wachten.
Hopelijk is het traject voor de MMM niet meer nodig en kunnen ze jullie goed in de gaten houden en anders ben je inderdaad op de goede plek mocht het mis gaan. Maar duim voor je dat dat niet meer gaat gebeuren! Het is je zo gegund!
Nou dames.. Ff verslagje van de afspraak in het ziekenhuis: Heb inwendige echo gehad, baarmoeder en eierstokken zien er prima uit, zelfs gezien dat er een eisprong is geweest, uitstrijkje gemaakt, maar das ws. ook prima. Alleen zaad v manlief was nog slechter dan vorige x (ondanks overal rekening mee houden, geen bad, niet teveel alcohol, enz..) Zo slecht dat IUI voor ons geen optie is en we dus alleen nog kans hebben met IVF.. Behoorlijke domper dus en niet wat je graag wil horen. Ivm. bijeenkomsten v tevoren en wachtlijst wordt dat ws. pas na de zomervakantie.. Behoorlijk klotegevoel heerst hier dus vanavond.. We slepen ons er wel weer doorheen, maar voor nu worden er behoorlijk wat traantjes gelaten.. Ik mag in principe wel vd lijst af, aangezien er toch nauwelijks kans is om zo zwanger te raken.. Ik blijf wel meelezen af en toe hoe het jullie vergaat..
Dank je wel Ginie, lief! Dat kon ik wel even gebruiken. Ik hoop dat iedereen hier op de lijst er deze maand vanaf mag en op een mooie roze wolk mag gaan zitten. Zit wel wat lekkerder dan die harde wachtbankjes. Helaas gaat dat statistisch gezien niet, maar het zou leuk wezen. Jij ook heel veel roze gewenst!
He, hier ineens rood gespot? Dat is voor mij wel heel vroeg, NOD is pas zaterdag....? Wacht het maar even af maar denk dat ik ook op rood kan... Heb dan een cyclus gehad van 24 dagen.... Zal het er maar op gooien dat mijn cyclus nog een beetje moet herstellen van de mk.
@Leo85: Wat een domper voor jullie zeg! Zulks nieuws wil je nooit horen! Hopelijk mag er via IVF een kindje voor jullie komen! Veel sterkte de komende tijd om het allemaal op een rijtje te zetten en maar weer door te gaan en laat je traantjes lekker de vrije loop!