Hey meiden hier even een reactie van mij! Met ons mannetje is alles goed ze konden het terug drukken nu afwachten wat het gaat doen! Ik heb zowaar net nog een test gedaan! Een predictor vroege test! Ik had hier bij mijn mk en en met mijn zoontje positieve ervaringen mee dus vandaar! En moeten jullie eens meekijken!! In het echt is hij donkerder! Maar mijn baarmoedermond lijkt wel zachter te worden temp nog steeds gelijk!
mamavand: ik geloof wel dat ik hem zie ja (maar ben dan ook stekeblind als het hier om gaat) Van harte meis het is jullie gegund!!!!!!!! En wat fijn van je mannetje!!
Ik heb de test uit de huls gehaald en nog eens op de foto gezet. kijk maar denken jullie echt dat het zo is!!!
Hoi dames ik volg jullie wel hoor maar kwa schrijven heb ik even rust genomen. Ik moet nog week wachten, ben benieuwd wat deze maand gaat brengen. Als goed is deze week uitslag van sperma test van me vriend. Daarna gaan ze verder met mij onderzoeken, of alles oke bij mij van binnen. Wij zijn ondertussen in ronde 10 maar toch wel al blij dat ze ons nu al helpen.
ik wacht nog even af! tot vrijdag dan weer een testje en dan gaan we pas op roze! Wil echt zekerheid! Sorry meiden! Liefs mamavand
Tempstijging is natuurlijk altijd lekker!! Ik hoop dat het n goed teken mag zijn! JIj ook n hele fijne dag!