Ik test altijd samen hihi. Ik ben sowieso een open boek haha! Heb vorige keer wel een boekje ingepakt klaar gelegd met een leuke tekst erin. Dat heb ik hem gegeven nadat we een streep te pakken hadden!
Haha ja ik normaal ook, daarom wil ik het testen ook uitstellen tot de 31e. Mocht het wel raak zijn en ik weet het eerder dan kan ik mijn mond toch niet houden Mijn vriend wil heel graag vader worden (de kinderwens begon ook bij hem) maar het testen vind ‘ie niet zo boeiend. Hopelijk mag er bij jullie ook gauw weer een tweede streepje komen!
Dus misschien een beetje overkill dit allemaal maar ik dacht voor die ene keer ik heb een doos met allemaal baby spulletjes en ik ga daar de positieve test er bij doen. Ik ga deze doos inpakken met kerstpapier dan en de 31ste geven aan hem. Een beter cadeau kan hij niet krijgen denk ik dan. In het envelopje steek dan het tekstje wat er op de foto staat. Dus ik hoop maar op een positieve test deze maand.
Pff ik vind het super spannend het zou gewoon geweldig zijn om zo het jaar te sluiten . Ik heb een doos met baby spulletjes en een briefje voor hem geschreven. Ik ga dit inpakken in kerstpapier en dit dan de 31ste aan hem geven. Hierboven heb ik een foto’s staan van alles . Ik heb enkel nog een positieve test nodig die er bij kan
Wat een leuk idee dit! ik was niet verder gekomen dan gewoon de positieve test te laten zien dan haha. Ik probeer ook samen te testen. Hij is straks ook vrij dus dan zijn we sowieso samen.
Ik heb vandaag zulke gevoelige tepels en dorst! Alles wat er langs glijd voel ik en heb al bijna 3 liter water naar binnen gewerkt vandaag
Ik vind de speen tussen de oliebollen wel echt leuk of inplaats van om 00:00 uur gelukkig nieuwjaar te zeggen. We krijgen en baby roepen
Ik vind samen testen ook een heel mooi idee hoor! Niets is mooier dan dit moment samen delen Hoe mensen het ook vertellen het zal altijd een mooi en speciaal moment zijn
Nou wat super leuk! Hoop zo dat het deze maand mag lukken voor ons. Spannend hè Heb ook helemaal geen zin om ongesteld het nieuwe jaar in te gaan.
@ vertellen.... samen testen .... manlief heeft hier erger de zenuwen dan ik dus als ie duidelijk te zien is verras ik hm... hoe nog geen idee, feestdagen is hij verkeerd ingepland met werk en kunnen ze niet meer veranderen dus hij is maar 1 dag vrij hier giga opgeblazen m'n borsten met vlagen, winderigheid en wat diarree maagzuur En dorst gister giga trek en raar slapen
Oh dames… ik ben vandaag toch een partij chagrijnig zit mezelf gewoon in de weg. Foei! Ik durf van mezelf wel te zeggen dat ik eigenlijk nooit chagrijnig ben (als t 2x per jaar is is het veel)… maar vandaag oioioi Het lontje wordt met de minuut korter Vandaag schat ik in zo’n 5 dagen dpo. Behalve deze onmenselijke chagrijn verder geen “symptomen” te ontdekken.
Vanacht werd ik enorm misselijk wakker en dacht ik..he? Dit is veel te vroeg volgens mij...haha en nu enorm diarree. Ben bang een buikgriepje dus...ellendig! Hopelijk negatieve invloed op de innesteling
had ook flinkkk de buikgriep toen ik zwanger bleek te zijn. En nog wel tijdens innesteling. Duss wie weet