dank jullie wel. Ik heb een nieuw bevallingslijstje gemaakt voor wie tussen 16 en 30 november 2017 zijn uitgerekend http://www.zwangerschapspagina.nl/bevallingslijst-forum/651376-uitgerekend-tussen-16-30-november-2017-a.html
Nou dames, Vandaag ontzettende dip dag, kan gewoon niks hebben 😤 Enorm moe en spierpijn en emotioneel en wil het liefst de hele dag in bed liggen. Wil gewoon dat de dagen snel voorbij zijn en ik snel kan gaan testen of ongesteld wordt. Wil maandag nieuwe testen kopen van de kruidvat.
Ja die onzekerheid is echt vervelend hè! Wil je dan maandag ook meteen gaan testen als je testen hebt gekocht?
In zwangerschapclubs hebben we ook al een topic hiervoor! http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap-clubs/651265-15-t-m-30-november-2017-mammas-13.html
Oh haha ik zag m namelijk niet in de bevallingslijst forums staan, oeps...niet bij clubs gekeken...staan er trouwens wel meerdere van november 2017 zie ik nu
Dankjewel! Maar ik probeer nog niet te blij te worden. De test vanmorgen was minder duidelijk dan die van gisteren, dus ik weet niet of het allemaal goed gaat. Maar mijn menstruatie heeft niet doorgezet tot nu toe. Alleen licht bloedverlies op 8 en 9 dpo gehad. Ik ga denk ik maandag of dinsdag weer testen. Ik heb alleen geen early testen van de Action meer. Zal ik die maandag nog kopen? Wel heb ik de gewone van de Action en de K2v5 liggen. Áls het toch goed blijkt te zitten, zou ik dan daar ook al wat op moeten zien tegen die tijd? Dan ben ik 12/13 dpo.
Ik zie hem ook!!! Wat gebeurt er deze week? 😱 Heel veel roze streepjes Gefeliciteerd! En thanks Rianne, dan ga ik hierna de 'normale' proberen, tenzij mijn menstruatie ondertussen wel doorbreekt...blijft nog even spannend!
Gefeliciteerd meiden! Het is jullie gegund Beebj! Ik hoop voor jullie zo mee dat het in de IUI meteen raak is. Dat jullie geduld beloond mag worden. Even een vraag.. De komende maand nemen we even een rust maand. Maar ik ga ovulatie testen proberen om zo te kijken of ik idd een late eisprong heb. Heb dit bij mijn andere 2 kinderen niet gedaan. Wanneer moet ik daarmee starten en moet dit ook met de ochtend urine?
Ja er is 1 voor november, maar die werd zo druk dat we hebben gezegd dat we beter konden splitsen dus in de november club zitten de meiden van 1 t/m 14 november. En die ik heb aangemaakt is dus voor de 2e helft van 15 t/m 30 november! En Amertje had tegelijk 1 met mij aangemaakt dus die is dubbel, maar we kletsen dus in diegene waarvan ik de link plaatste. Hopelijk zie ik je daar @alle positieve testers GEFELICITEERD ik zie tuurstreepjes, maar ik zie ze zeker! Mooie vruchtbare lijst zo!
Nou, net de test nog uit de prullenbak gevist, weg streepje 😵 Morgenochtend nog maar eens proberen 😕
Alleen de digitale ovulatietesten van clearblue mag je ook met ochtendurine doen, de andere allemaal met euh hoe zeg je dat, dagurine? Haha. Tussen 10:00uur en 22:00uur doorgaans, wel rond dezelfde tijd iedere dag Omdat je niet weet wanneer je ovuleert zou ik niet té laat beginnen. Krijg je wel overige symptomen zoals vruchtbaar slijm en pijn in je onderbuik een aantal dagen? Dan zou ik beginnen of anders een dag of 10 na het begin van je cyclus.
Speciale early hoeft niet hoor Jazz. Volgens mij kunnen de standaard testen altijd 4 dagen voor NOD. Althans, die heb ik altijd. 12/13dpo moet je wel al positief moeten testen lijkt mij. Ja bieniwini! Ik zie hem!😍 Wanneer te starten met ovulatie testjes hangt af van jou cyclus duur loving, dit staat in de bijsluijter vermeld. En idd níet met ochtendurine. Ik zelf doe het meestal tijdens de lunch.
Nou zeker vruchtbare maand! Haha Gefeliciteerd dames!! Ik krijg nog meer kriebels om te testen door jullie 😆
Wanneer wil jij testen Meiske? En wat vreemd Bieniwini! Dan morgen inderdaad nog maar een keer testen! Hopelijk dan opnieuw een mooie streep! Ik duim voor je