Voor de zwangere onder osn ik heb een nieuwe forum aangemaakt: http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap-clubs/514846-zwanger-uitgerekend-januari-2015-a.html Ik hoop dat de andere meiden zich gauw bij ons komen voegen!! "Hocus pocus pilatus pas" ik wou dat vele op de lijst roze gekleurd was!!!!!!!!!!!!
@mamma32, ik slaap slecht, overdag de hele dag aan het gapen, borsten zijn enorm in formaat en gevoelig, af en toe hoofdpijn en last van mijn onderrug, gevoelige onderbuik en heb veel honger. Ik ben niet misselijk of overgeven maar dat had ik ook niet bij m'n dochter, Maarja wat niet is kan nog komen..
Lijkt wel wat op mijn klachten ik ben misselijk maar niet overgeef misselijk. 4 dgn voor NOD een gevoelige test doen??
Dames op rood niet leuk! hoop roze voor jullie in de volgende ronde! Aaaah ik moet nog zo lang wachten!!! Wachten is rot! Ik zal me helaas niet in januari aansluiten want zit dan al in begin feb!
Even snel een berichtje hoor.. Heb visite maar moet het even kwijt.. Uurtje geleden toch maar weer een test gedaan door de twijfelachtige test van vanmorgen. Hij loopt toch op!!! Joehoe!! Ben iets geruster nu. Ga morgen een cb digitaal halen. Dan kan ik het ook aan ml gaan vertellen. Als de visite straks weg is, lees ik op mn gemakje even de berichtjes! Fijne avond allemaal!
Hier ff geprobeerd met avondurine op een normale kV en ook een licht streepje te zien. Morgen vroeg nog even een x en maandag dan ben ik door de testen heen. 😊
even opgezocht : 1 op de 50.000 / 100.000 zwangerschappen komt dat voor alleen overleeft het grootste gedeelte het niet en word dood geboren (40-60%) en 35% komt binnen een aantal dagen na geboorte te overlijden
Oh wauw! Even een tijdje niet gelezen, wat is er veel gebeurd. Zo jammer dat het gelukt is, Bubblez, Smnee En al veel roze meiden ik hoop dat ik me straks bij jullie mag voegen, maar ja.... Spannend hoor, want iedereen gaat nu echt testen.
Ik mag ook op rood.. Ik ben gisteren ongesteld geworden, te vroeg dus.. Was ook wel te verwachten dat mijn cyclus nog niet helemaal top zou zijn na de bbz! Hopelijk volgt er nog veel roze
Oh balen silverwings! Volgende ronde beter! Ik lig nu in bed en kreeg op eens een felle steek aan de rechter kant onderin mijn buik! Ik zit nu 7 dpo! Kan het een innesteling zijn????