Ik werk sowieso parttime, dus dat wil ik ook blijven doen 24 uurtjes per week. Ik werk nu ma,di, do, vrijdag morgen en de vrijdag avond en om de week werk ik ook zaterdag ochtend en avond, telkens diensten van 4 uurtjes.. Mijn moeder gaat dan voorlopig die dagen als gastouder voor mijn kindje zorgen. Mijn man is bezig met een opleiding tot tuinarchitect, als hij deze afgerond heeft is hij veel thuis en wil dan gewoon het thuis hebben.
Ik zit in de wia. Maar start nu met reintegratietraject en ga dan twee dagen werken. Ben er wel aan toe. Gewoon ff geen mama zijn ... Met andere dingen bezig zijn dan poepluiers. Mijn man gaat dan 1 dag minder werken ... Die werkt nu 46 uur
Ik werk nog maar 15u in de week. En blijf dit ook doen. Komt ook mooi uit als we straks een kindje hebben. Ben overdag lekker thuis en ga eigelijk net weg als manlief thuis komt. Het weekend ben ik altijd vrij. Manlief werkt fulltime. En dat blijft ook gewoon zo. Ook hij is het weekend altijd vrij.
ik werk op dit moment niet, en ben dat ook niet van plan als er een baby komt. Wil sowieso wel gaan werken als al onze kinderen op de basisschool zitten, maar dat duurt nog zo lang!
Als mijn man zijn opleiding tuin architect heeft gevolgd dan hoef ik ook niet meer te werken, maar nu moet het gewoon helaas wel... Zou liefst thuis blijven als we kindjes hebben tot ze naar school gaan en dan dit oppakken wat ik nu doe...
Mijn vriend werkt 40u voor baas en daanaast zijn eigen klussen op zat en 2 avonden! Ik werk 32-36u onregelmatig... (Pg-afdeling) .. maar wil straka zon 28u gaan werken (denk k)... Maar laten we eerst maar s zwanger worden!!.. hier vnaf morgen volop carnaval!!!
Maak schoon op een basisschool,bso en kdv. Heb hiervoor en sta soms nog in de winkel in drukke tijden, waar ik eerst heb gewerkt. Waar ik geen vaste baan meer kan krijgen omdat ik dus te oud ben (26). Maar moet eerlijk zeggen dat ik dit heerlijk vind. Samen met een collega van mijn leeftijd, hebben wij het super naar ons zin
Ik werkte vóórme kleine meid er was full-time. Daarna ben ik 3 dagen in e week gaan werken, maandag, donderdag en vrijdag. O maandag gaat onze kleine meid naar opa en oma, op donderdag en vrijdag naar t kdv. Het eerste jaar had manlief op donderdag papa-dag, dus toen ging ze 1 dag naar t kdv. Als we een 2e krijgen, blijft eigenlijk alles hetzelfde. Alleen gaat die dan waarschijnlijk gelijk 2 dagen naar t kdv.
Ja ma t/m vr 3 uur per avond. Maar beginnen nu wanneer we zin hebben. Dus geen vaste tijden als het maar na 16:00u is.
Kwerk nu 36 uur en wil als we eenmaal kind mogen krijgen naar 24-27 uur. Wel in 3 dagen Ml werk 40 uur en zal dit blijven doen
@ Carnaval, hier is het volop carnaval. Maar ga niet super veel heb nu een kleine meid thuis. Vroeger ging ik 5 dagen op rij Ze gaat 1 avond logeren bij opa en oma. Verder gaat ze mee en wisselen manlief en ik mekaar af. @Werken: Ik werk nog 24 uur in de zorg en mijn man werkt als manager bij een rozenbedrijf, 50 uur in de week.
Ja hier ook volop carnaval.. afg weekend met vriendinnen in n ander plaatsje en hier vanaf morgen tot ma feest... Daarna weekje Skieen zonder manlief dus even extra genieten!
Ik werk nu 24 uur per en mijn man fulltime. En mocht er een kleine komen dan blijf ik waarschijnlijk 24 uur werken. En qua opvang etc. ga ik pas over nadenken als het zover is
Hier werk ik 28 uur ivm studie en vl werkt 40 uur. We gaan kijken hoe we het gaan regelen als we een kleintje mogen verwachten. Groetjes
ik werk helemaal niet op het moment en als ik zwanger raak ga ik voorlopig ook niet werken. mocht mick eerst naar school gaan na de zomervakantie en ik ben nog niet zwanger wil ik wel gaan werken, anders verveel ik me dood hier denk ik! hier vieren we geen carnaval, ik wens jullie wel heel veel plezier allemaal!